KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Braun

Ár:   16 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Misa, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   16 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hatékony, 28 csipeszes rendszer az egészen rövid, akár 0,5 mm-es szőrszálakat is eltávolítja. Használható a kádban vagy a zuhany alatt, így tökéletes kényelemben és nyugodt környezetben szőrteleníthet. Személyre szabható sebességfokozatok: válassza ki az igényeinek megfelelő sebességfokozatot: az 1. sebességet a gyengéd, a 2. sebességet az extra hatékony epiláláshoz.

Ár: 9000 , Eladó: digitalaudrey
Állapot: használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel; előre utalás után foxpost/posta csomagautomata
Ár: 9000Ft , Eladó: Glowycosmeticsblogspot
Állapot: Új,nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás,utánvét

Andi888

2018. július 19.

Leírom a véleményem alaposan, hátha segít annak, aki hezitál az epilátor mellett. Anno 10 éve volt egy Philips epilátorom, amit eladtam. Olyan szinten fájt vele az epilálás, hogy 5 cm is kínszenvedés volt, a combomhoz érinteni nem is mertem. Ezután borotvára váltottam. Majd most két hónapja elkezdtem a lábam gyantázni meleggyantával, az X-epil melegítős gyantájával és nagyon nagyon bevált. Annyira bevált, hogy alig éreztem fájdalmat DE rájöttem, hogy nyáron nincs időm megvárni, hogy 2-3 mm-re nőjenek a szőreim így úgy gondoltam adok egy esélyt az epilátornak DE kizárólag más márkában.

Annyi jót írtak a Braunról, hogy beruháztam ebbe. Gondoltam 10 év alatt fejlődtek annyir a dolgok, hogyha vízben használom csak nem halok bele a fájdalomba. Így is lett. Ez az epilátor megmentett. Nekem a gyanta kevésbé fáj, viszont azt a komfortot, amit ez a termék ad, főleg nyáron a dög melegben, nehéz lenne a gyantával pótolni. Egyetlen egy kivetnivaló van benne: a lámpa nem sokat ér.

Nekem nem csúszott ki a kezemből, teszteltem vizesen és szárazon is. Szárazon télleg icipicit élesebben tép, de még az is messze tűrhetőbb, mint a Philips. A 30-40 perc használat nálam cirka egy óra volt. Nem gyengült a pörgése a víz alatt sem. Vizes bőrön kádban próbáltam és talán egy picit gyengébben szedte,de a víz viszont sokat enyhít a fájdalmon. Nekem ami nagyon bevált, hogy utána a teljes lábamat jéghideg vízzel átmostam, majd betestápolóztam és már enyhülnek a piros kis pöttyök. Halknak nem mondanám,de a régi Philipshez képest mérföldkövekkel jobb. Megérte és ajánlom. Télen fogok max gyantára visszatérni, mert ott egy gyors fájdalom van,de ez az epilátor egy csoda. A szőrbenövésekre kiváncsi leszek, de radírozom magam ezerrel. Azért lehet vele gyorsan végezni, mert nem olyan erős a fájdalom és ezért egy húzást kibírok végig, pont olyan mozdulattal, mintha borotválkoznék.

UPDATE: egy hét használat után is nagyon imádom ezt a terméket. Sajnos a radírozás és luffa szivacsozás ellenére is jó pár szálam benő,de ez nem a termék hibája. A vizes használatot aki kitalálta, az mesteri volt. Nekem továbbra is tökéletes fürdés közben letudni, kényelmesen. Két észrevételem van: vízben valóban jó pár szálat nem húz úgy ki vagy betör, tehát szárazon is át kell ellenőrizni a munkáját, de a víz a szoktatáshoz tökéletes. Ezenkívül vízben picit hamarabb merül,de nekem még így is elég a kettő lábamra. Epilátorral nekem gyorsabban nő a szőröm mint gyantával, de most hetente át fogok menni vele a lábamon és már most éreztem, hogy gyengébb szőr nőtt. Arra jutottam, hogy tavasszal és nyáron epilátor a tökéletes, de ősszel a gyanta olyan szempontból jobb, hogy nekem ott nincs benőtt szőrszál. A termék maga tökéletes, marad az 5 csillag.

Andi888
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

fairynorah

2018. július 16.

A vízben használhatósága (és az ebből adódó kábelmentessége) keltette fel a figyelmem. Zuhanyozáskor nagyon egyszerű használni, a fogása praktikus. Amennyivel kellemesebb vízben használni, annyival problémásabb is tapasztalatom szerint, mintha jobban kimaradnának szálak, meg talán többet is tör le,ahelyett,hogy kitépné ténylegesen...Egy töltéssel nekem teljes testre elég (lenne, ha bírnám a fájdalmat :D mert azért fáj így is úgy is, kár áltatni magunkat) Egyelőre 4, majd idővel meglátom hányadán állunk

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

wifee

2018. január 7.

Nagyon jó ötletnek tartom az aksis megoldást, így sokkal kötetlenebb a használat. Próbáltam zuhanyzás közben is használni és tényleg sokkal kevésbé fájt, viszont nem szedett ki minden szálat, ráadásul rendesen bele is szaggatta amiről azt gondoltam hogy igen. Száraz bőrön viszont eszméletlen jól teljesít, tükör sima lesz a bőröm. Egyébként elég vastag és sűrű szőr van a lábamon, de nagyon gyorsan végzek vele.

wifee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

nagyheni92

2017. január 1.

Most vettem karácsony utána leárazáson a Media Marktban az 55-11-est, kék színűt amihez semmi plusz tartozék fej nincs. Most 19.000.-ről 12.000.-re le van árazva 😊 Nagyon örültem neki, és ennek örömére 2-őt is vettem az anyukámnak. Na de, végre le tudtam cserélni az elöző Braun epilátoromat, amelyik már több mint 10 éves és már nem nagyon akarja kiszedni a szőrt a lábamròl, de közbe marhára fáj is. Végre egy okos ötlet, hogy wet&dry, szóval egész tusolás alatt használtam! (Mondjuk most csak a lábamat epiláltam le) nem fáj! És a vizet is nagyon bírja az epilátor! Tükör sima lett a lábam tőle és alig lett piros foltos epilálás után a lábam, nem úgy mint az elözőnél! Végre már korszerűsítették, hogy akkus és nem vezetékes! Remélem jó pár évig jóban leszünk és tényleg betartja az igéretét, hogy csak havonta 1x kell epilálni a lábat mert úgy kiszedi a szőrszálakat

nagyheni92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Ev258

2016. december 15.

Első epilátorom. Sok év borotvahasználat után. Óriás pozitív változás. Két használat után rengeteget ritkult a szőr mind a karomon, mind pedig a lábamon. Nem vártam tőle ilyen gyors javulást; gondoltam, majd olyan jó pár hét után elkezd ritkulni, de nem, nagyon gyorsan, pedig iszonyú dús a szőrzetem, és fekete, vastagszálú is. Egyszer végigcsináltam vele a lábszáramat - olyan másfél hónapja, és azóta kb hetente átmegyek rajta, eltüntetni azt a néhány, utolsó használat óta kinőtt szőrszálat, és ez így hetente 10 percet se vesz el az időmből, míg mikor borotválkoztam, akkor az 3-4 naponta volt ennyi idő, és mellette folyton szúrt, és látszódtak az apró kinövésben levő szőrszálak. Érzékenyebb részeken még nem mertem kipróbálni, alacsony a fájdalomküszöböm. És egyébként pont emiatt nagyon féltem is tőle, mikor megvettem, hogy mennyire fogom bírni, de azt kell mondjam, simán. Annyira kibírható volt a legelső alkalommal is, meglepődtem. Illetve első fokozaton használom, mert igazból a másodikon kipróbálva már eléggé fájt, de maximálisa jól teljesít így is. Nagyon örülök neki, elégedett vagyok vele, és szeretem. :) Jah, és az akksija is nagyon jól bírja. Eddig egyszer kellett töltenem..

Egyetlen negatívum, hogy utána kb egy napig iszonyatosan vörös lesz tőle a bőröm. Pöttyös, foltos. De nagyon érzékeny a bőröm, szóval ez inkább annak tudható be.

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 15.