KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Braun

Ár:   60 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jossie, Módosítva: 2015. május 18.

Ár:   60 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Az új, innovatív MicroGrip technológia a korábbinál még hosszabb 40 csipeszből áll, melyek hatékony hozzáférést biztosítanak a szőrszálakhoz. Ezáltal egy húzással több szőrszálat ragadnak meg és még a legrövidebb szőrszálakat (0,5 mm) is könnyen eltávolítják. Száraz és nedves használatra is alkalmas.

Egyéb tulajdonságok:

• gyorstöltés
  • gyors és hatékony szőrtelenítés
  • nagy rezgésszámú masszázsrendszer
  • test vonalához igazodó kialakítás
  • smartlight lámpa
  • két sebességi fokozat
  • különböző kiegészítőkkel kapható.

Ár: 35000 , Eladó: abhorka
Állapot: Alig hasznalt, kifogastalan mukodes, minden tartozekkal egyutt, Helyszín: Budapest, Zuglo vagy belvaros, fizetés: Szemelyes atvetel

Elvira321

2018. július 6.

Volt egy ezer éves epilátorom, amit kb nem is használtam mert fájt ahogy kitépte a szőrt. Adtam neki egy esélyt és milyen jól tettem, mert egyáltalán nem fáj vele a szőrtelenítés. Gyorsan és hatékonyan végzek vele.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Carlsdottir

2018. június 9.

Hát ez valami borzalom. 2.5 éve vettem ezt a gépet 40ezer forintért. Mindig benőttek a szőrszálak utána, de sosem adtam fel! Egy év után az akkumulátor besz*rt és kb fél lábra maradt elég idő, ezért 2 részletben, majd 3 részletben tudtam epilálni, mert állandóan töltögetni kellett a gépet.
Mikor elő akartam keresni a garancialevelet, mivel még időn belül voltam, hát nem találtam sehol :(
Kontaktáltam egy magyar szervízt, ahol 10ezer forintért és fél év garanciával kaptam hozzá egy másik epilátorfejet. Mondanom sem kell, hogy ebben a szervízáruházban hétköznap délelőtt tolongtak az emberek....
Körülbelül 7 hónap után ugyanolyan rossz lett a gép, mint amilyen volt.
Nekem is Philips volt előtte és 10 évig.

Az arcepilátorról annyit hogy szuper, de minden egyes alkalommal új elemet kell bele tenni. Tehát 5 perc alatt lemerít egy elemet -.-

Lányok ne vegyétek meg!

Carlsdottir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

Körülbelül 7 hónap után ugyanolyan rossz lett a gép, mint amilyen volt.
Nekem is Philips volt előtte és 10 évig.

Lányok ne vegyétek meg!

TheGirl

2018. május 31.

Nagyon gyors vele az epilálás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

Nagyon gyors vele az epilálás, mindenkinek csak ajánlani tudom.

Amanda90

2018. május 25.

30 ezerért vettem glamour napokon (ennyiért online is meg lehet venni :D ). egy régi egyszerű philipsem volt ami meg-meg akadt működés közben. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyire jó találmány egy akksis epilátor! :O IMÁDOM! sokkal jobb mint eddig. a nagyon mikró/vékony szálak sajnos megmaradnak, de nem fáj annyira az epilálás és szép csupi leszek. combomat sohasem epiláltam eddig, most ez sem kottyan meg. Gyors, praktikus, hatékony. Víz alatt is próbáltam, azt annyira nem szerettem. A borotvás vége is tök jó bikinivonalnál.

Amanda90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Cseniko

2018. május 10.

Életem legrosszabbul elköltött 43.000 Ft-ja!!!!

15 éves (hibátlanul működő) Philips epilátoromat szerettem volna egy hiper-szuper modern készülékre cserélni és rá esett a választás.

Előnyök:
-vezeték nélküli és egy töltéssel sokáig bírja az akksi.
-Van 2 tisztító kefe fej és masszázs fej is hozzá, ami a zuhany alatt is használható, mivel a készülék vízálló.
-jó a kialakítása, kézreáll.

Hátrányok:
-a lábaimon főként világos és vékony szálak vannak, amivel egész egyszerűen nem bánik el, maximum eltépi, de inkább csak otthagyja.
-a lámpa kikapcsolhatatlan rajta, ez a világítás nekem akadály, nem segítség, mert nem látom tőle a szőkés szálakat
-vonalamat is epilálom ezer éve, ez a gép iszonyatos fájdalom mellett teljesen kisebesített és szőrbenövéseket eredményezett!!!
-az apró görgős fej egy kínzóeszköz ami szintén szétkapart legóvatosabb használat mellett is.
-karjaimat is epilálom, szintén felét otthagyja, vagy eltépi, alkar könyök alatti részén benövéseket okozott!
-fürdés közben epilálni?!?

Végtelenül túlárazott, számomra használhatatlan gép, nagyritkán a masszázs és a kefe fejjel használom, de epilálás tekintetében visszatértem a 15 éves gépemhez! Hatalmas csalódás!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Életem legrosszabbul elköltött 43.000 Ft-ja!!!!

Előnyök:
-vezeték nélküli és egy töltéssel sokáig bírja az akksi.
-jó a kialakítása, kézreáll.

Hátrányok:
-fürdés közben epilálni?!?

snoemi

2018. május 1.

Csak annyit mondok: a majd 15 éves Philips epilátorom után ez maga a megváltás és a csoda. Nagyon szeretem, hogy vízálló, hogy megvilágítja az adott területet és, hogy különböző kiegészítők vannak hozzá. Jól végzi a dolgát. Még jó, hogy jár az 5 csillag!

snoemi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Falat

2018. március 24.

Nagy csalódás ez a gép számomra:( Ami tetszik benne, hogy tényleg szélesebb a feje, gyorsabban lehet vele haladni, a lámpa jól megvilágítja a szőrteleníteni kívánt területet, vízben is lehet használni, de úgy érzem mit sem érnek ezek a pozitívumok, ha alig tép ki pár szőrszálat és az összes többit csak elszakítja. Ugyanettől a márkától van egy jóval régebbi gépem, ami sokkal jobban teljesít az új továbbfejlesztett testvérénél. Határozottan nem érte meg az árát sajnos:(

Falat
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 24.

Nessy

2017. december 3.

Nagyon drága volt, mert én, kis butus a legnagyobb csomagot választottam (kétféle kefe, borotvafej, masszászsfej...). Egy hónapja van meg és eddig minden héten kellett használnom, valószínű a kósza szőrök miatt, amit csak letépett, illetve nem is egyenletesen nő a szőr. Viszont gyorsan végzek és már nem is nagyon érzem a fájdalmat. Pici szőrökkel sokkal inkább kibírható, mint nagyobbakkal, és szerintem akkor nagyobb az esély, hogy sikerül tövestől eltávolítani.
Nekem a heti 20 perc használat simán belefér, és remélem később majd ritkul.
Maga a gép szupi, jól dolgozik és gyorsan, tetszik a kis extra lámpa, valamit közel sem okoz olyan fájdalmat, mint azok az epilátorok amiket eddig próbáltam, de mivel sosem fogom kádban használni (próbáltam, de nekem nem kényelmesebb semmivel) és a masszázs fejek sem annyira érdekelnek (szintén próbáltam, de csak macera) ezért kicsit bánom, hogy nem elégedtem meg az alapgéppel.

Nessy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Nekem a heti 20 perc használat simán belefér, és remélem később majd ritkul.

Jaslindore

2017. július 11.

"A Braun Sil-épil 9-es széria kiegészítőinek, a 40%-al szélesebb fejnek és smartlight fényének köszönhetően gyors, alapos, tartós szőrtelenítést tesz lehetővé miközben a legrövidebb szőrszálakat is eltávolítja, wet and dry funkcióval tusolás közben is végezhető az epilálás, amire több mint 40 perc áll rendelkezésre, hisz az aksi akár 1 órát is bír egyetlen feltöltéssel."
1 éve van nálam egy ilyen epilátor, de nem vagyok maradéktalanul elégedett. Az aksi ugyan bírja több alkalmon át, és fürdés közben is használható, ez jó. "Az epilátor fejjel ( mely jóval szélesebb az eddigiekhez képest és kontúr követő)az esetleges kóbor ici-pici szőrszálak ( hála a világító lednek ) elvileg gyorsan eltűntethetőek pár perc alatt, fájdalom mentesebben mint eddig bármikor" na ez így nem igaz. Sokszori próbálkozásra sikerül csak nagy nehezen, és a pici műanyag görgők karcolják az érzékenyebb, finom bőrt. A fény sokszor zavaró, nem is oda világít ahová kellene és kikapcsolhatatlan. Nem jobb mint az előző gépem, viszont a kiegészítői közt a trimmelő, és a radír nem olyan rossz "aminek eredménye a tartósan selymes és sima bőr". "Nincs többé benőtt szőrszál" - de van, míg így is, hogy bőszen radírozom ... de azt gondolom a helytelenül kitépett száll az oka ha begyullad és betokosodik ... nehéz mindig minden szálat helyes irányból megközelíteni, főleg úgy, hogy nem jön ki elsőre mindegyik a helyéről ... Aztán idővel az vállt be hogy ezzel gyorsan elvégzem nagyjából a munkát, aztán a régi gépemmel eltávolítom a maradék megfoghatatlan apróságokat lassan de elsőre. Mondhatni jól kiegészítik egymást. Ezzel szemben lehetne egy tökéletes gépem is :) De sajna nem így van. Így Akinek volt már jó gépe az csalódni fog, mert ez nem lesz jobb... Elmegyeget, de túlárazott. Szerencsére ajándékba kaptam. Remélhetőleg van ennél jobb gép is a piacon már.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Alexi1

2017. július 2.

Nagyon sokat olvasgattam a velemenyeket, mert szerettem volna egy olyan epilatort, ami kevesbe fajdalmas, amivel kellemesebb az epilalas es errol ezt is irtak... A fajdalom kuszobom nem tul nagy, egy evben egyszer mikor elmegyek a strandra altalaban akkor hasznalom. De most elhataroztam, hogy nyaron szebb lenne a labam, ha epilalnam es nem kellene ket naponta borotvalni, ezert hosszas keresgeles utan es a velemenyek alapjan eldontottem, hogy ezt veszem meg. Az arat eleg huzosnak ereztem, de gondootam, hogy a regi 10ezer forintos braun gepemnel biztos jobb, ha mar ennyivel tobbe kerul. Aztan jott a varva vart alkalom, a kiprobalas, aztan utana az oriasi csalodas. Azt kell hogy mondjam, hogy az ezer eves gepem jobban es gyorsabban dolgozik, mint ez.
A "0,5mm-es szalakat is konnyen eltavolitja" - nekem az 1cm-es szalat is alig akarta kiszedni, egyszeruen nem tudta elkapni, rengetegszer kellett atmenni ugyanazon a teruleten es ugyeskedni, hogy kapja mar el azt a nyomorult szorszalat. A lampa es hogy vezetek nelkul lehet hasznalni, az tetszik. Zuhany alatt is probaltam, de semmi extra...
"Nagy rezgesszamu masszazsrendszer" - hat ez fogalmam sincs hogy miben mutatkozik meg, ugyanugy faj es semmivel sem masabb erzes, mint a regi gepemmel.
Velemenyem egy szoban: csalodas!

Alexi1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Velemenyem egy szoban: csalodas!