KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Braun

Braun Silk-Épil Supersoft Epilátor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: skorpió, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A Braun egyik első epilátora.

Hálózatról működő, adapterrel és tisztító kefével ellátott. 2 választható sebesség fokozat.

Gyökerestől távolítja el a szőrszálakat, 3 hétig sima bőrt ígér. Használható bikini vonalra is.

sailorluna

2018. szeptember 7.

tini koromban kaptam, már több, mint 10 éves, de azóta is tökéletesen működik. pár éve vettem egy új philips-et, ami közel sem ilyen jó, pedig hasonló árkategóriájú mindkettő. azóta persze sokat változtak az epilátorok, ma már vannak kíméletesebb darabok is.

sailorluna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

setalomolly

2018. május 27.

az első és azóta egyetlen epilátorom, 10 év körüli, és semmi baja nem volt még eddig, nagyon strapabíró, és folyamatos használatával szépen elgyengülnek a szőrszálak. a lábamon már nagyon ritkás a szőr és lassabban is nő. karon is használom, bikinivonalon is, ott is egész jó.

setalomolly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

spavanilly

2018. május 15.

Egyszer volt, hol nem volt...Még a nagy elektronikai áruházak térhódítása előtt, ott, ahol hírből sem ismerték a Glamour- napokat, ahol még ismeretlen volt a Joy- kupon; a Black Friday- ről nem is beszélve...szóval kb. úgy 17-18 éve, hogy hosszú, de lelkesen spórolós várakozás után- ahogy sokan írjátok: "hazajött velem".
A dobozán sajnos nincs rajta az ára ( igen, az eredeti dobozában lakik, védőzacskójában, ami egy szimpla nylonzacsi), de nekem 6990,- Ft rémlik.
Szóval azóta üzemel, tavasztól őszig kb. hetente ( télen jobban preferálom a borotválkozást, mert fázós vagyok).
Gyógyszertári 70%-os alkohollal fertőtlenítem használat előtt és után is, mert mindenhol ezzel szőrtelenítek.
Két fokozatú, én mindig 2- esen használom.
Nagyon szeretem, a célnak megfelel.
Persze ő már őskövületnek számít, én mégis minden használatakor ugyanúgy örülök neki, mint mikor megvettem.
Ha valamit változtatnék rajta az az, hogy vezeték nélkül lehessen használni.

Minden használattal tolerálhatóbb a fájdalom, és azért jó, mert minimum 1 hétig vállalható az eredmény. És nem mellékesen az 1 hete epilált láb meztelen csiga a borotvás három napos borostához képest.

spavanilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Két fokozatú, én mindig 2- esen használom.
Nagyon szeretem, a célnak megfelel.
Ha valamit változtatnék rajta az az, hogy vezeték nélkül lehessen használni.

stylo

2018. január 19.

Atyaég....ilyen sokan használják még mindig ezt?! Épp böngészgettem a neten, gondolván, hogy kellene egy új.... Még gimis koromban kaptam, és az azért már több mint 10 éve volt....sőt!! Még most is pont úgy szuperál, mint új korában. Nagyon elégedett vagyok vele, szerintem még évtizedekig kibírja. Túlél engem. Kár hogy a tus alatt nem használható.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Aprilla

2017. szeptember 2.

Nekem is régről van meg. Ez a 3 hétig sima bőr amiről ír, csak 1-1,5 hétig tart. Egyébként nekem nincs bajom vele, simán belefér a heti egy epilálás a hónaljamon. Használható bikini vonalra is,csak elég fájdalmas, ha már egy ideje csak borotváltad (az biztos,hogy ilyen esetben még vérezni is fogsz miatta). Egyébként ennél valószínű,hogy mára már kíméletesebb epiláló termékek is léteznek (gyorsabbak vagy több/más elhelyezkedésű szőrtelenítő csipesszel rendelkeznek), csak én már nem akarom beleinvesztálni a pénzem egy új darabba.

Aprilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Luiselotte

2017. február 5.

15 éve használom nagy elégedettséggel , kéthetente végigzümmögök vele a lábamon és az eredmény 10 napig tart . Sima lesz a lábam ,nekem nincsenek tőle benőtt szőrök és pöttyök.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

mafalda

2017. január 22.

Több mint 10 éves de még mindig jobb mint sok új társa...vettem már azóta több epilátort de mind tönkrement, ez a régi masina ma is kiválóan működik!!!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

pont

2016. október 8.

jéé! nekem is ez volt az első epilátorom, ezer éves már és az a durva, hogy a mai napig tökéletesen működik. persze ha kipróbálnék újabbakat/jobbakat, biztosan érezném a különbséget, de a feladatát ez is tökéletesen ellátja. én főleg a karomra használom kb 3 hetente, ennyi használatra meg nem biztos, hogy megérné most egy újra beruházni, de azért tervbe van véve.

pont
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

szaboszilvia28

2016. július 17.

Már vagy 5 éve elajándékoztam, mert iszonyatos volt. Miután kipróbáltam anyukám Philips-ét, érezhető volt a különbség, így nem is nagyon próbálkoztam vele. Azért két csillag mert sokáig működik.

szaboszilvia28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Akasa

2016. január 19.

Nagyon rég megvan (több mint 10 év). Hónaljba imádom, abszolút nem fáj! Persze az első alkalom után iszonyatosan rossz volt.
Néha ha volt időm/kedvem lábon is használtam, de ott rettenetesen lassú volt, mivel keskeny a feje és kevés a csipesze.
Bikinivonalon talán 1x próbáltam, de nagyon fájt, pedig jó lenne ha ott is tudnám használni.
Még mindig működik, nem kellett soha javíttatni, remélem nagyon sokáig fogja még bírni!
A hónalj miatt jár neki az 5 *

Akasa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

A hónalj miatt jár neki az 5 *