KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Braun

Ár:   109 990 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikosz90, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   109 990 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Braun Silk-expert IPL. Tartós és látványos szőrtelenítés az egyetlen olyan IPL technológiával működő készülékkel, amely alkalmazkodik a bőrhöz.

• 300.000 villanás - Akár 15 évnyi kezelést biztosít a teljes testfelületen vagy 35 évnyi kezelést a lábszáron, a bikinivonalon, az arcon és a hónaljon.
  • Intelligens SensoAdapt™ bőrtónus-érzékelő - A bőrtónus eltérő testünk különböző részein. Az egyedülálló SensoAdapt™ bőrtónus-érzékelő folyamatosan – másodpercenként 80-szor – méri a bőrtónust, és automatikusan ennek megfelelően állítja be a fény erősségét a legnagyobb hatékonyság és biztonság érdekében.
  • Siklás üzemmód - A gyors és hatékony IPL-kezelés érdekében használja a siklás üzemmódot. Az eredmény: több villanás, kevesebb kihagyott terület.
  • Gyors IPL-kezelések - A Braun Silk-Expert IPL készülék hatékony, mégis gyors kezelést nyújt: 8 perc alatt végez a nagyobb testrészek, például a láb és a kar kezelésével.
  • Klinikailag tesztelt - A professzionális fénytechnológián alapuló Braun Silk-expert IPL készüléket klinikailag teszteltük a biztonságos és hatékony otthoni használathoz.
  • Testre szabott kezelés: Normál, kímélő vagy extra kímélő üzemmód - Normál üzemmódban a készülék teljes intenzitással működik, és folyamatosan alkalmazkodik a bőrtónushoz. Kímélő üzemmódban a Braun Silk-expert a normál üzemmódhoz hasonló gyorsasággal és pontossággal alkalmazkodik a különböző bőrtónusokhoz, azonban alacsonyabb energiaszinten dolgozik. Extra kímélő üzemmódban a Braun Silk-expert minimálisra csökkenti az energiafelhasználást a fenntartó kezelési szakaszban, így ideális kezdő felhasználóknak, valamint az érzékeny területek kezelésére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tnori

2017. március 22.

Csatlakozom az előttem szolohoz! Én 2016 őszén vettem meg a készüléket, 1 kisgyerek és 1 bébi mellett esélytelen eljutnom kozmetikushoz gyantaztatni. A borotvat, epillatort nem kedveli a lábam, folyamatosan begyulladtak a szortuszoim, a gyantatol egy fokkal jobb a helyzet, de elegem lett, így döntöttem hogy én is megerdemlek egy puha selymes, foltmentes lábat. Hetente egyszer használtam, a 3. héten már látványosan kevesebb szorom volt, a negyedik héten pedig 1-2 szál nőtt már csak ki. Azóta alkalmanként használom ha eszembe jut, fenntartani az elért eredményt. Az ára huzos, de ha azt nézem mennyit hagytam már ott a kozmetikusnal, akkor gyorsan rájövünk hogy hamar megtérül az ára:-) honaaljon és bikivonalon is működik, sőt bajuszon is! Én a kezelések után aloe veraval bekentem a lábam, mert kicsit talán szaritja a bőrt, de így semmi gond.
És még egy gondolat: nagyon praktikusnak tartom, hogy a gép magától érzékeli a bortonust és ennek megfelelően állítja be az erősséget (folyamatosan) Nekem ez nagyban megkönnyíti a használatot, hogy nem nekem kell kitalálni, hogy vajon az én borszinemhez milyen erosseg kell, nem kell menet közben allitgatni (pl terdemnel sötétebb, vadlim világos, labszaram elől még világosabb) Amúgy barna hajú, erős szorzetu vagyok. Szóval csak ajánlani tudom!

tnori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

nikosz90

2017. február 28.

Nagyon szeretem! 2016 augusztusában kezdtem el használni, de csak azokon a helyeken, ahol nem érte nap a bőrömet. Ott már szeptemberre érzékelhető volt a változás, kis csomókban elkezdett kihullani a szőröm, majd miután nagyjából mindenhol "visszafehéredett" a bőröm, (október környékén) elkezdtem hasznáni azokon a részeken is, ahol előtte nem, és most 2017 februárjára elmondhatom, hogy szinte egyáltalán nincs szőr semmelyik testrészemen sem! Megszűntek a borotvától/gyantától/epilátortól való szőrtüszőgyulladásaim, ami nálam nagy szó, mert sajnos az egész lábamat, hónaljamat és az intim területeket is beborította, mivel nagyon erős (és sötét) a szőröm és rettentő érzékeny a bőröm. Nagyon ritkán kell borotvához nyúlnom és akkor is csak a kis pihék miatt, amit aztán ugyanúgy kezelek IPL-el és el is tűnnek. Bátran ajánlom mindenkinek! Ja, és még egy nagyon fontos dolog! Nagyon király rajta a bőrtónus érzékelő és a siklás üzemmód is! :)

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.