KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Brilla

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Brillakft.hu-n 4990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: S-Creamer, Módosítva: 2014. február 4.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Brillakft.hu, 4990 Ft

• elhalt hámsejteket eltávolítja
  • koffein erejével javítja a bőrfelszínt, segíti a hatóanyagok ideális felszívódását
  • sheavaj tartalma hidratál és bársonyossá varázsolja a bőrt
  • szőlőmagolaj tartalma ránctalanít, egyenletessé tesz
  • jojóbaolaj táplál és hidratál, a bőrfelszínt simává teszi

Ár: 4990 Ft, Eladó: Brillakft.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel,bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

novagycsakno

2016. március 16.

Imádom, ez a kedvenc Brillám. Sok bőrradírt próbáltam már, általában többszöri használat után éreztem csak a hatást, de ennél már első alkalommal, azóta is ezt használom. Radírozás után nincs az a száraz, húzódó érzés, mert az olajok nem engedik kiszáradni a bőrömet. Megéri az árát, sokáig elég, a kellő hatás eléréséhez nem kell túl sokat használni. Arcra is nyugodtan használható, ha van időm akkor még rádobok egy kis csokimaszkot és teljes a siker. :) Nekem nagyon sima és puha lett tőle a bőröm. (az illatáról nem is beszélve) Excellent product!

novagycsakno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 16.

anielka

2016. január 31.

Nagyon elégedett vagyok vele, arcradírnak használom a vegyes bőrömre. A feladatát maximálisan elvégzi, a lemosás után a sheavajnak köszönhetően elég fura nyálkás réteg marad az arcon, de mivel alapvetően megszadizza a bőrt ez a radír, jól jön utána az extra kényeztetés. Hetente egyszer használom, szép, sima marad a bőröm tőle, a két radírozás között bőven elegendő a napi rutin arctisztítás. Az ára ránézésre horrorisztikus, de kiadós. Max pont.

anielka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. május 14.

A Brilla egyik legjobb terméke! Isteni kávé illatú, fantasztikus hatású. Illata érződik az egész fürdőszobában. Nem karcol, mégis nagyon jól radíroz, finom puha és bársonyos a bőr utána. Testápolóra nincs szükség, mert a tápláló olajok ezt megoldják. Mindenkinek ajánlom!

antónia59
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. május 14.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!