KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BrillBird

Ár:   2500 Ft és 3700 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5 m és 15 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SzandrASD, Módosítva: 2017. október 9.

Ár:   2500 Ft és 3700 Ft
Kiszerelés:   5 m és 15 ml
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fixálásmentes, sajátköröm erősítő zselé

• Két hétig védi, rugalmasítja, fényesen tartja a természetes körmöt
  • Keratint tartalmaz, mely a köröm fő alkotóeleme, és szerepe a köröm erőssé és rugalmassá tétele
  • Kíméletes, csak finommattítani kell a körmöt
  • Könnyen, 15 perc alatt oldható
  • Elég egyetlen réteg, nincs szükség fixálásra
  • Csak felkened, lámpázod (akár a napfény hatására is megköt) és már indulhatsz is! (Kötési idő: UV lámpában 2 perc, LED lámpában 30mp)
  • Tökéletes férfi manikűr befejezéseként
  • Fényzseléként is rendkívül jól alkalmazható, sűrű állagának köszönhetően az akril és aquarell minták tartósabbá tehetők