KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BrillBird

Ár:   480 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. szeptember 14.

Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Szépítő eszközök

"Igazgyöngy, hableány hatás - Lepd meg Te is vendégeidet igazi igazgyöngy hatású körmökkel. A Magic termékcsalád legújabb tagjai az igazgyöngy hatású díszítő porok, amelyeket mintha a tenger fenekéről hoztuk volna felszínre. Már 7 színben elérhető, rendkívül selymes tapintású, finoman csillogó porok, amelyeket bármelyik meglévő színedre – legyen az zselé, vagy bármilyen géllakk – tudsz használni! Alkalmazható teljes körömfelületen, szadabszélen, de akár csak a díszítésként is."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ennie86

2017. szeptember 14.

Imádom! Amióta megvettem csak ezt használom díszítéshez. :) Annyira látványosan csillog és mégis diszkrét. Folyamatosan dicséri mindenki a körmeimet. :)

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.