KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Brische

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maaya83, Módosítva: 2013. május 29.

Kategória:   Hajápolók

A keratin megjavítja a sérült hajszálakat. Azonnali hatás.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita0101

2013. június 21.

Nekem is hasonló tapasztalataim vannak mint maaya83-nak. Szőke hajamra nagyon jó.Az ára baráti 1.790,-Ft és 500 ml kiszerelés. Plusz pozitívum a pumpás adagoló

anita0101
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

maaya83

2013. május 20.

Véletlenül találtam rá erre a termékre. Használatkor felmelegedett tőle a hajam amitől kicsit megijedtem,leöblítés után selymes és puha volt a hajam,szárítás után az eredmény nagyon tetszett!!.Eddig jó!

maaya83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin