KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Britney Spears

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Jeannie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos

lohnerniki15

2018. november 16.

Nagyon szeretem, kellemes virágillatú, a tartóssága nem a legjobb, de rossznak se mondanám.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Bradshaw

2017. november 1.

Ő a 2. Britney parfümöm, az elsőn felbuzdulva ugrottam bele a vásárlásba. Nem kellett volna. Ez egy olyan kis lagymatag parfüm. Mikor magamra fújtam se éreztem szinte semmit! A szagtalan parfüm! Szomorú, de azért Britney.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

ZsofiaJazmin

2017. szeptember 15.

Ajándékba kaptam jópár évvel ezelőtt karácsonykor. Őszintén, nekem tetszik az illata, akkor sokat használtam, el is fogyott, de nem vettem újra. Tartós volt, nem tolakodó, viszont nem valami különleges darab.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

bfly99

2017. április 21.

Számomra ez a parfüm olyan, mintha Schauma sampont öntenék magamra, iszonyat nagy csalódás. Bár ez már burkolt sértés a Schauma samponok illata szempontjából. :D

Semmi különlegesség nincs benne, ami emlékezetessé tenné. A Fragranticás kommentek eléggé méltatták, így ezek által felvértezve indultam meg nagy csinnadrattával a drogériás, karácsonyi leárazásokra, gondolván, most kötök egy jó dealt. Édes jó Istenem, bár ne tettem volna! Ez a szappanos, gyermeklányos illatkategória nagyon nem én vagyok. Számomra ez még alváshoz is kevés. :/ Bárcsak kuporgattam volna még azt a kis pénzt és vásároltam volna valami jobbat, valami előkelőbbet! Momentán azt sem tudom, hová dugtam el. Olyannyira a parfümkollekcióm mélyére került hogy az már művészet! Mondhatnám erre, hogy parfümök terén sokszor igaz az, hogy olcsó húsnak szappan-illatú a leve. :D

bfly99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Hajnal4040

2017. február 26.

Kellmesen csalòdtam benne! Nem egy tucatllat, szerintem elèggè el lett talàlva! Se nem èdes, se nem savanyú. Az ára megfizethetô, a tartóssága remek.

Hajnal4040
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

littlechicken

2017. február 17.

Valamelyik éven karácsonyi leárazásnál (Dm vagy Rosmann nem is tudom) elég nevetséges áron jutottam hozzá. Mivel volt már előtte is Britney-s parfümöm, amik akkor kifejezetten tetszettek, gondoltam nem lehet nagy mellényúlás. De az lett sajnos....szerencsére csak 20ml-es kiszerelés volt, akkoriban még nem is voltam annak a híve, hogy eladogatom a nem használt dolgaim , így kénytelen kelletlen fújogattam magamra hátha megtetszik. Aztán csak elfogyott.....Soha többet nem venném meg....

littlechicken
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

malnaszorp95

2016. december 14.

Tinikoromban imádtam ezt a parfümöt. A doboza és az üvege is nagyon csinos. Lehet beszerzek egyet a nosztalgia kedvéért. :)

malnaszorp95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 14.

mafalda

2016. november 17.

Finom körtés, érkezik az újabb üveg. 😘Tavaszra ideális mikor már jön a nyár, de még nincs kánikula. Szolid virágos illat. Szerintem ez az illat senkit sem zavar és ezzel nem lehet tulzásba esni. Azért a négy csillag mert azért nem a tartósság bajnoka.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

petrikszani

2016. június 29.

Sok évig használtam, nagy kedvenc, kb egy éve vettem még egy üveggel, de akkor már kevésbé szerettem. Fiatalos, játékos illat, talán ezért is volt gimis koromban nagy kedvenc. Nem valami tartós egyébként, de nagyon finom illata van tényleg :)

petrikszani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

Ezelke

2016. május 18.

jópár évvel ezelőtt kaptam az első ilyen parfümömet...na hát most kb a 14-15. üveggel fogyasztok :D egyszerűen imádom az illatát. olyan játékos. az én vidám és pozitív személyiségemhez nagyon illik és mások is így gondolják. ez a parfüm ár-érték arányban is nagyon jó. rossmannban ha akciós általában veszek 2-3 üveggel, így sokáig elég. Persze vannak emellett másik parfümjeim is,de ez a mindennapos használatra nagyon jó.

Ezelke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 18.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.