KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Britney Spears

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 5050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2011. augusztus 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 5050 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Ár: 5050 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat
Britney Spears Hidden Fantasy 50 ml
Ár: 5000 postával , Eladó: Leena
Állapot: új, 1-szer próbált, saját dobozában, Helyszín: Hatvan, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Britney Spears Hidden Fantasy 100/ kb. 90 ml
Ár: 4700 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: Kb. 10-12 ml hiányzik belőle, Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket : )

biusjj

2017. július 13.

Jajj, hát megvettem... És nagyon vártam a friss narancsos-fűszeres illatot, helyette tényleg fáradt narancsot kaptam. Annyira nem friss, nagyon erős felfújáskor, de utána elillan. Nem tudom, hogy hűvös időben. hogy működik, de nekem most annyira nem tetszik. Picit olyan illata van, hogy mint mikor egy kevésbé jó deo-nak már frissítésre szoruló illata van...... :/

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

pomme

2017. július 4.

Szerintem is inkább "fáradt narancs" illata van. Olyan, amit ottfelejtenek a hűtő alján vagy 3 hónapra. :D Puha, fakó, de még nem penészes. Britney-hez képest egészen visszafogottan édes, a szegfűszeget sajnos egyáltalán nem érzem, pedig szeretem. Meg nagyon mást sem. Télre jó lehet, olyan rokontól-rokonig rohangálós illatnak - ha már Karácsony.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

vanillacaramella.sweet

2016. február 17.

Nem egy tömény édesség, de rajtam nem is narancsos-fűszeres, inkább csak enyhén keleties-virágos, picit gyümis, lágy illat, de tartós! Valószínűleg ami nem tetszik,azt tartósabbnak érezzük. Olyan samponos illat. Üveg színe jó.

vanillacaramella.sweet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

tundeilles

2016. február 17.

Erről az illatról az álmodozás ès az optimizmus jut eszembe :) erőteljesen èrezni az első fújáskor a narancsot .. Aztán leszáradáskor a szegfűszeget èrezni.de nem erőteljesen :) a tèli ünnepekre perfect..nyáron nem igazán mivel tèli ünnep beütèse van :D :D másodjára is tuti hogy megrendelem :) <3 imádom Britney Spears összes parfümjèt :)

tundeilles
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

klau810614

2015. február 17.

Nagyon finom,narancsos csajos illat! Tartós is rajtam ez az új favorit!*****

klau810614
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

Nagyon finom,narancsos csajos illat! Tartós is rajtam ez az új favorit!*****

Heloise

2015. január 12.

Használtam egy ideig, de csak nagyon ritkán. Szerettem volna, hogy a Karácsony illata legyen, de valamilyen összetevő miatt nem lett az. A rothadt narancs helyett (amit itt többen emlegetnek)én azt mondanám, hogy "fáradt" narancs illata van, és e helyett inkább dominálhatna benne jobban a fahéjas-szegfűszeges jelleg. Így is nagyon egyedi, semmihez sem hasonlítható, mégsem tartottam meg, nem lett szerelem. Valahogy nagyon egysíkú, lineáris illat, nincs benne elég nőiesség. Talán az Alverde téli limitált vérnarancsos testvajhoz hasonlítanám, ami illat elmegy egy testvajnak, de nem elég egy parfümnek. De az is lehet, hogy az édeskés illatoktól való elfordulásom miatt adok csak három csillagot.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 12.

gretiperry

2014. december 21.

Bár csak itteni véleményeket olvastam, hogy milyen lehet az illata, hosszas rágódás után végül beszereztem :) És jelenleg nagyon tetszik. :) Erős citrusos-fűszeres illat tárul elém amikor kifújom, majd ez nagyon hamar lecsendesedik egy narancsos-krémes sütis-vaníliás, édes és szerintem nagyon különleges illattá. Egyébként ennél összetettebb az illat, mint hogy narancsos-krémes-vaníliás,de csak ezeket ismerem fel benne. :) Tartósságával viszont nem vagyok elégedett, fél óra, maximum 1 óráig tart...

gretiperry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Kiscsillag5

2014. január 22.

Könnyed, enyhén édeskés illat. A narancsot nagyon érezni benne. Az üveg csodálatos.

Kiscsillag5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

Cilandi

2013. szeptember 3.

Csodaszép, ünnepies, romantikus téli illat! A Karácsonyi vacsoraasztalnál biztosan ezt fogom viselni. Kiegyensúlyozott, kedves kis illat, mégis nőies, elegáns és harmonikus, annak ellenére, hogy testes és meglehetősen karakán illatjegyek is megtalálhatók benne, úgy,mint az erdei fa, vagy a szegfűszeg.

Cilandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

bellehercegno

2013. március 30.

Nekem most ez az új téli favorit :) Nagyon kellemes csalódás volt,összehasonlítani nem tudom sem a Fantasy-vel,sem pedig a többi B.S. illattal,mert nem ismerem őket.Gourmandnak írják a legtöbb oldalon,de nekem inkább gyümölcsös,nem olyan tömény,mint általában a gourmand illatok.Nagyon finom,fiatalos,számomra különleges illat és még tartós is.Tessék kipróbálni :)

bellehercegno
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 30.