KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Britney Spears

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5290 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fekete Cseresznye, Framboise, Szilva, Orchidea, Frézia

Ár: 5290 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7 700 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 5000 Ft , Eladó: Addicted
Állapot: 100 ml, 4/5-e van meg , Helyszín: Tatabánya, Budapest , fizetés: Fizetés banki átutalással, de személyes átvétel is lehetséges
Ár: 4900 .-+ szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 100 ml mínusz pár fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyesen a Blahán vehető át

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

eperturmix

2017. október 18.

Nem tudom.Pici mintám valószínű kevés volt,hogy eleget tesztelhessem,két fajta vélemény közt maradtam,Egyik oldalam azt sugallja aztamindenit,de édes,szinte már gejl,amiről inkább a gyerekek kanalas orvossága jut eszembe,brutál cukorszirup.Másfelől viszont,ott motoszkál,hogy kis idővel csak csillapodik ez,persze az irányzatot nem változtatva,és nem olyan rossz.Emellett pedig menti a helyzetet az is,hogy ha hoz is a fejemre egy teherautónyi cukorkát,van benne valami fanyarság,'savanykásság'(van ilyen szó?...),ami nekem mindig bejön.Mindenképp jót tesz neki a hűvösebb idő,ebben biztos vagyok,nyáron kizárt,hogy viselném.Tartóssága rajtam 1,5-2 óra,nem a világ közepe.A sálamon viszont tök sokáig megmarad,ott sokkal vaníliásabb,kifejezetten tetszik.Megvenni nem fogom,mégha jó áron is van,és többszöri tesztelését ajánlom vásárlás előtt.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Asianlover

2017. szeptember 13.

Érdekes ez a parfüm. Kifújás után az első gondolatom az volt, hogy azta!, ilyen műanyag illatot még nem éreztem! Továbbra is kérdéses számomra, hogy tulajdonképpen mit is érzek egyáltalán:) Ez volna a szilva? De mégis van benne valami, ami izgatja a fantáziámat :) Drogériás illat kategóriához képest szerintem elismerésre méltó. A háromszor ennyire beárazott sorokban is gond nélkül megállná a helyét. Rajtam egyáltalán nem túl édes, vagy tolakodó. Elég jó a tartóssága és egyetértek azzal az állítással is, hogy négy évszakos illat. De kitalálni, hogy mi is ez? Na, ahhoz kell a fantasy :D

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Erika80

2017. augusztus 15.

Nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat és számomra ez is egy finomság. Különlegesebb, mint a sima Fantasy, bár az is tetszik. Édes, mégsem fojtó. Még nem volt szerencsém mindegyik B.S. illathoz, de amiket ismerek azok számomra kellemesek.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

playgirl88

2017. augusztus 5.

Számomra a kedvenc Britney illat. Édes, de mély is egyben. Inkább gyümölcsös illat, számomra nyárra és télre is tökéletes. :)

playgirl88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Slushy

2017. március 18.

A ruhákon tényleg napokkal később is lehet érezni 😊 finom gyümölcsös. Első szaglásra elvarázsolt, rögtön vettem is kettőt 😀 mért a dm-ben féláron volt.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Sundelion33

2017. március 3.

Legeslegeslegkedvencebb parfümöm <3 Imádom az illatát, kellően gyümölcsös, nagyon kicsit friss virágos, édes, de nem émelyítő. Sokáig érzem magamon és a ruháimon, utóbbiakon még napokkal később is megmarad.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

boghyca

2017. február 23.

Egyik nagy kedvencem ez a parfüm. Anno ajándékba kaptam, de azóta le nem tudok szakadni róla. Finom vaníliás aromás gyümölcsös illat.

Update:
Nagyon régen kaptam ebből az illatból egy ilyen kimérős utánzat félét. Akkoriban még nem ástam bele magam a parfümök világába, elfújkáltam. Tetszett, mert nagyjából képben voltam már milyen illatot érzek ki belőle. Mivel nagy kedvencem az JDP In Black aminek szintén cseresznye az egyik alap illata a vanília mellett, hasonló összetevőjűekkel próbálkoztam. A nagyon gejl édes eszenciák nálam legalábbis kizárva, de ez vmi olyan szinten édes/cukros volt, hogy még számomra jó ízlés határán belül mozgott. El is volt feledve mostanáig, bóklászva a DM polcai között hát hol is állnék meg órákra? Persze, hogy a parfümös polcok előtt :D (nem nevet!!!) Magamra applikáltam, és hát beugrott egyből, hogy annak idején nekem tetszett ez az illat. A pulcsim ujján még mindig érzem azt a finom cseresznyés szilvás illatot, muszáj voltam beszerezni, mert nem bírtam magammal. :D Nem vagyok a celeb illatok híve, de Britney Beyonce és Rihanna illatai közt vannak olyan egyedek amelyek igazán jól sikerült kreálmányok. Számomra ez is egy olyan illat, plusz nem agyon használt, nem minden 2. nőn van ez, ja és pénztárca barát is egyben.

boghyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Update:

Rockysinger

2017. február 11.

Imadom. Egyszeuren. Imadom. Egyszer magamra fujtam az egyik drogeriaba es eszembe jutott hogy melyik illat volt az. Amiota megvettem rengetegen dicserik az illatom

Rockysinger
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

chiba

2017. február 5.

Nekem az utánzata volt meg, nagyon szerettem! Édes, de mégsem cukormázas!Mégis azt gondolom továbbléptem, már komolyabb illatokra vágyom!:))Egyébként teszteltem az eredetit is, jó minőségű!Ez még jól sikerült Spears kisasszonynak:-))

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

mezespuszedli

2017. február 4.

Nem vagyok az édes parfümök nagy rajongója, de ez az illat levett a lábamról! Élvezhetően kellemes, gyümölcsös illat és eléggé tartós, ráadásul nagyon szép kis üvegcsét találtak ki neki. Engem elbűvölt, férfiak véleményét viszont még nem kérdeztem... Frissítem a posztot, ha lesz visszajelzés! :)

(További fontos infó: a DM-ben éppen le van árazva!!)

mezespuszedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

(További fontos infó: a DM-ben éppen le van árazva!!)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT