KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Britney Spears

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 7 700 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fekete Cseresznye, Framboise, Szilva, Orchidea, Frézia

Ár: 5290 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7 700 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 4500.-+ szállítás , Eladó: Linca
Állapot: 100 ml/ a képen látható , Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, személyesen a Blahán tudom átadni
Ár: 3000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 25/30 ml, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, Foxpost, MPL csomagautomatába vagy postával küldöm, személyes átvétel

Sweety23

2018. június 28.

annyira imádoooooooooom!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤

Sweety23
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 28.

annyira imádoooooooooom!!!!!!!!❤❤❤❤❤❤❤❤

Clementine

2018. június 5.

Az első parfümöm volt, valamelyik szülinapomra kaptam. Asszem valahonnan külföldről hozták, mert itthon még nem lehetett kapni. Nagyon tetszett magamon az édes vattacukorra hajazó illat, az üvege azóta is megvan és lehet is még érezni. Egyszer újra vettem és lehet, hogy megint megveszem ha elfogynak a mostaniak.

Clementine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Nika91

2018. április 8.

Amikor először megszaglásztam, nekem egy copfos kislány jutott eszembe. Nagyon édes - sajnos inkább a rágógumis, nem a pillecukros fajta. Inkább gyümölcsös számomra. A tartósságával nem volt gondom, egyszerűen csak nem ezt kerestem. :)

Nika91
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

csikosmatyas

2018. április 2.

Nem csodálom, hogy odaadták locsolni!
Kb. mint amikor a gyerekem úgy 2 évesen visszahányta a ruhájára a gyümölcslevet.
Hajrá nyúl!🐰

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

Nem csodálom, hogy odaadták locsolni!
Hajrá nyúl!🐰

Fruzsi

2018. március 2.

Először egy utánzatát szagoltam, ami nagyon megtetszett, így egyből le os csaptam az eredetire. Nos az eredeti számomra sokkal izgalmasabb illat, nagyon tetszik. Az egyik problémám, hogy nem elég intenzív számomra az illat (az utánzat intenzívebb volt). A nagyobbik bajom az, hogy edp létére egyáltalán nem tartós. Nem biztos, hogy a termékkel van baj, lehet, hogy csak velem nem működik olyan jól együtt. Sajnálom, pedig az illat maga nagyon tetszik.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Asianlover

2018. február 5.

2018. január: sikerült beszereznem egy 30 millis kis üveggel ebből a szilvás műanyag csodából :D az üvege nekem csak ebben a legkisebb mérteben elfogadható, a 100-as már kifejezetten otromba egy jósgömb, meg amúgy is, annyi illatom van, hogy szeretném neki megadni az esélyt, hogy valaha el is fogyjon. Nekem kellemes mindennapi illatka. Meglepő, hogy például a Lancome az új Miracle-ben mennyire hasonlót alkotott (kicsit virágosabb árnyalatban), mennyivel több pénzért. Hajrá Britney! :))

2017. szeptember: Érdekes ez a parfüm. Kifújás után az első gondolatom az volt, hogy azta!, ilyen műanyag illatot még nem éreztem! Továbbra is kérdéses számomra, hogy tulajdonképpen mit is érzek egyáltalán:) Ez volna a szilva? De mégis van benne valami, ami izgatja a fantáziámat :) Drogériás illat kategóriához képest szerintem elismerésre méltó. A háromszor ennyire beárazott sorokban is gond nélkül megállná a helyét. Rajtam egyáltalán nem túl édes, vagy tolakodó. Elég jó a tartóssága és egyetértek azzal az állítással is, hogy négy évszakos illat. De kitalálni, hogy mi is ez? Na, ahhoz kell a fantasy :D

Asianlover
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

marcsi1233

2018. január 15.

Nagyon tetszett, amíg volt az üvegében, de most, hogy elfogyott, már nem hiányzik.
Elég visszafogott illat volt rajtam, édes, fincsi, nem tolakodó.
Max pont ezekért, de kicsit erősebb kell ezután (Beyoncé: Heat rush).

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Elég visszafogott illat volt rajtam, édes, fincsi, nem tolakodó.
Max pont ezekért, de kicsit erősebb kell ezután (Beyoncé: Heat rush).

bogusom

2017. november 6.

Ahhh egyik kedvenc! Imádom! Különleges illat, ami egyszerre nőies és vad is :)

bogusom
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

Ahhh egyik kedvenc! Imádom! Különleges illat, ami egyszerre nőies és vad is :)

eperturmix

2017. október 18.

Nem tudom.Pici mintám valószínű kevés volt,hogy eleget tesztelhessem,két fajta vélemény közt maradtam,Egyik oldalam azt sugallja aztamindenit,de édes,szinte már gejl,amiről inkább a gyerekek kanalas orvossága jut eszembe,brutál cukorszirup.Másfelől viszont,ott motoszkál,hogy kis idővel csak csillapodik ez,persze az irányzatot nem változtatva,és nem olyan rossz.Emellett pedig menti a helyzetet az is,hogy ha hoz is a fejemre egy teherautónyi cukorkát,van benne valami fanyarság,'savanykásság'(van ilyen szó?...),ami nekem mindig bejön.Mindenképp jót tesz neki a hűvösebb idő,ebben biztos vagyok,nyáron kizárt,hogy viselném.Tartóssága rajtam 1,5-2 óra,nem a világ közepe.A sálamon viszont tök sokáig megmarad,ott sokkal vaníliásabb,kifejezetten tetszik.Megvenni nem fogom,mégha jó áron is van,és többszöri tesztelését ajánlom vásárlás előtt.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Erika80

2017. augusztus 15.

Nagyon szeretem a gyümölcsös illatokat és számomra ez is egy finomság. Különlegesebb, mint a sima Fantasy, bár az is tetszik. Édes, mégsem fojtó. Még nem volt szerencsém mindegyik B.S. illathoz, de amiket ismerek azok számomra kellemesek.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Antioxidánsok: BHT