KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Britney Spears

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 7 700 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2017. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 5290 Ft

Illatcsalád: Virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: Fekete Cseresznye, Framboise, Szilva, Orchidea, Frézia

Ár: 5290 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 7 700 Ft, Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 5000 Ft , Eladó: Addicted
Állapot: 100 ml, 4/5-e van meg , Helyszín: Tatabánya, Budapest , fizetés: Fizetés banki átutalással, de személyes átvétel is lehetséges
Krémmánia Kedvencek a -től
Slushy

2017. március 18.

A ruhákon tényleg napokkal később is lehet érezni 😊 finom gyümölcsös. Első szaglásra elvarázsolt, rögtön vettem is kettőt 😀 mért a dm-ben féláron volt.

Slushy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Sundelion33

2017. március 3.

Legeslegeslegkedvencebb parfümöm <3 Imádom az illatát, kellően gyümölcsös, nagyon kicsit friss virágos, édes, de nem émelyítő. Sokáig érzem magamon és a ruháimon, utóbbiakon még napokkal később is megmarad.

Sundelion33
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

boghyca

2017. február 23.

Egyik nagy kedvencem ez a parfüm. Anno ajándékba kaptam, de azóta le nem tudok szakadni róla. Finom vaníliás aromás gyümölcsös illat.

Update:
Nagyon régen kaptam ebből az illatból egy ilyen kimérős utánzat félét. Akkoriban még nem ástam bele magam a parfümök világába, elfújkáltam. Tetszett, mert nagyjából képben voltam már milyen illatot érzek ki belőle. Mivel nagy kedvencem az JDP In Black aminek szintén cseresznye az egyik alap illata a vanília mellett, hasonló összetevőjűekkel próbálkoztam. A nagyon gejl édes eszenciák nálam legalábbis kizárva, de ez vmi olyan szinten édes/cukros volt, hogy még számomra jó ízlés határán belül mozgott. El is volt feledve mostanáig, bóklászva a DM polcai között hát hol is állnék meg órákra? Persze, hogy a parfümös polcok előtt :D (nem nevet!!!) Magamra applikáltam, és hát beugrott egyből, hogy annak idején nekem tetszett ez az illat. A pulcsim ujján még mindig érzem azt a finom cseresznyés szilvás illatot, muszáj voltam beszerezni, mert nem bírtam magammal. :D Nem vagyok a celeb illatok híve, de Britney Beyonce és Rihanna illatai közt vannak olyan egyedek amelyek igazán jól sikerült kreálmányok. Számomra ez is egy olyan illat, plusz nem agyon használt, nem minden 2. nőn van ez, ja és pénztárca barát is egyben.

boghyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

Update:

Rockysinger

2017. február 11.

Imadom. Egyszeuren. Imadom. Egyszer magamra fujtam az egyik drogeriaba es eszembe jutott hogy melyik illat volt az. Amiota megvettem rengetegen dicserik az illatom

Rockysinger
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

chiba

2017. február 5.

Nekem az utánzata volt meg, nagyon szerettem! Édes, de mégsem cukormázas!Mégis azt gondolom továbbléptem, már komolyabb illatokra vágyom!:))Egyébként teszteltem az eredetit is, jó minőségű!Ez még jól sikerült Spears kisasszonynak:-))

chiba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 5.

mezespuszedli

2017. február 4.

Nem vagyok az édes parfümök nagy rajongója, de ez az illat levett a lábamról! Élvezhetően kellemes, gyümölcsös illat és eléggé tartós, ráadásul nagyon szép kis üvegcsét találtak ki neki. Engem elbűvölt, férfiak véleményét viszont még nem kérdeztem... Frissítem a posztot, ha lesz visszajelzés! :)

(További fontos infó: a DM-ben éppen le van árazva!!)

mezespuszedli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

(További fontos infó: a DM-ben éppen le van árazva!!)

pomme

2017. február 3.

Sok Britney parfümöt szeretek, ez pont nem tartozik közéjük. Nekem ez nagyon szilvás, azt pedig ki nem állhatom, de ez nem az ő hibája. Másik negatívum, hoyg elég jellegtelen, nagyon sok hasonló parfüm van.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

krizsaneniko

2017. január 14.

Barátnőmnek van ilyen parfümje, és persze szokásosan elhozta megmutatni. :D
Azonnal megtetszett, folyton próbálgattam magamon az illatot a drogériákban, még végül beadtam a derekamat.. ( haha), és ezt kértem páromtól karácsonyi ajándék gyanánt. :D Nemrég jött csak meg, de nagyon isteni illata van, rajtam elég tartós. 100 mili szerintem nekem egy életre elég is lesz. :D

krizsaneniko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Barátnőmnek van ilyen parfümje, és persze szokásosan elhozta megmutatni. :D

Babi90

2016. december 29.

Az egyik kedvenc illatom, ez volt az első parfümöm. Férfiak kifejezetten szeretik az illatát :D Nekem tartós is, egy évre elég egy üveg, persze nem minden nap használom.

Babi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

MrsWolf

2016. november 28.

Ő is finom, de nem elég tartós, és csalódás kicsit.

MrsWolf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

Ő is finom, de nem elég tartós, és csalódás kicsit.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: BHT