KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó
Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 20 ml-s, 40 ml-s és 60 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 3000 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Bruno Banani Pure Woman EDT
Ár: 2700 Ft , Eladó: slytherclaw
Állapot: 20 ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel az Örsön/Kőbánya alsó vasútállomás - Liget térnél vagy a vevő terhére foxpost
Ár: 3000 , Eladó: Ginabebi
Állapot: Pàrszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bosnyák tér vagy 16.kerület, posta előre utalás után

ilonikaa

2018. április 28.

Megvettem mert tetszett az illata és olcsóbb mint a guess parfüm amit használni szoktam. Soha többé nem veszem újra! Nekem egyáltalán nem tartós. Kár érte.

ilonikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Ayran

2018. április 17.

Finom, tartós, nőies illat. Hogy ki hogy értékeli, szerintem nagyban függ attól, hogy a bőrünkön hogy viselkedik. Nálam tökéletes.

Ayran
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Damayanti

2018. április 4.

A tipikus jellegtelen középkategóriás drogériás lityi-lötyi illat. Legalábbis nálam. Bananinak van ennél ezerszer pikánsabb, szebb, különlegesebb női illata is.

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

armillla

2018. március 29.

Évek óta használom, mindennapi parfümként. Finom, kellemes, tiszta és ápolt érzést ad, ugyanakkor az édeskés lecsengése miatt szexi is egyben. Az én bőrömmel szépen harmonizál, de valóban többször kell fújni, hogy kitartson egész nap.

armillla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Cosza

2018. március 21.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Az illata nagyon friss és tartós. Megéri az árát.

Update: 6 év után ma újra kipróbáltam. Nem tudom, mit szerettem annyira rajta, ma már nem fújnám magamra. Ár-érték arányát tekintve még mindig jó, mert bár tucatillat, tartós és máson érezve egyáltalán nem kellemetlen. Talán azért ábrándultam ki belőle, mert ahogy telnek az évek, az ízlésem is változik.

Cosza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

klaura97

2018. március 16.

Szeretem ezt a kis parfümöt és a tartósságban is megfelelő.

klaura97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

Szeretem ezt a kis parfümöt és a tartósságban is megfelelő.

Ennie86

2018. március 16.

Nekem ez a parfüm egy nagy kérdőjel... Tetszik benne a mandarin, a frézia, mangó, de annyira hamar elillan az illata, mintha ott se lett volna. :( Ezt hogy?! Pedig amúgy szerethető lenne de így... Biztos az én bőrömmel van a bibi.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

vivko89

2018. február 22.

Imádom az illatát már nagyon régóta ezt használom. Azért 4 csillag mert viszonylag hamar elmegy az illata.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Gimnazistaként használtam. Csakis ezt, négy éven át. Semmi rafinéria, üde, fiatalos, bár nem túl tartós.

ZitaBalaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Szilvikriszti

2018. január 21.

Mesés illata van. Rajtam eléggé intenzív és meglepően tartós.

Szilvikriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Mesés illata van. Rajtam eléggé intenzív és meglepően tartós.

Antioxidánsok: BHT