KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó
Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 20 ml-s, 40 ml-s és 60 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 3000 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 750.- Ft , Eladó: rdm
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, foxpost
Ár: 1500 , Eladó: Izuka
Állapot: félig van kb, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesen átvehető Szegeden, v Weboxal 599Ft

Nixi92

2017. augusztus 5.

Ez is egy jó kis parfüm lenne... ha tovább lehetne érezni az illatát egy óránál! De ennek ellenére nagyon szeretem az illatát. Finom édeskés de nem túl gej! Pont megfelelő

Nixi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Axyka04

2017. július 18.

Az osztályfőnökömtől kaptam karácsonyi ajándékozáskor lassan 10 éve. Akkor azt éreztem, hogy túl erős és karakteres ez az illat nekem, most egy drogériában újra megszagolva pedig pont az ellenkezőjét éreztem: gyenge, édeskés, semmilyen. A Body Shop-os testápolóm illatának több a "mondanivalója".

Axyka04
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Bubucim

2017. július 6.

Ez a parfüm valami borzasztó. :( Az illata tényleg finom, de a tartóssága -100. Még ki sem léptem a lakásból, már nem érzem. Másokat is bevontam a vizsgálatba. :) Odanyomtam az orra alá a csuklóm, a fújást követő fél óra múlva, hátha csak az én orrom szokta meg, de nem. Akárhány barátomtól kérdeztem, nem éreztek semmit. Sajnálom a parfümre kiadott pénzt, mert ennél a legutolsó utánzat parfüm is jobban teljesít. Megjegyzem, hogy Rossmanban vásároltam, tehát nem neten valami gagyi oldalról, eredetinek kellene lennie. Zara, Avon, Oriflame parfümök többet hoznak, mint ez. 40 ml-es kiszerelésben vettem, egy hónapja használom, és már a felét elfújtam. Drága móka, még akkor is, ha akciós áron szereztem be. Életemben nem csalódtam még ekkorát egy parfümben, mint Bruno Banani eme alkotásába. Az 1 csillag a jó illat miatt jár neki. Szavakkal kifejezni sem tudom, mekkora csalódás.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

LPE

2017. június 27.

Egy barátnőmtől kaptam szülinapi ajándék gyanánt, és megtartottam belőle pár fújásnyit. Most, hogy a parfümös szekrényemben próbáltam rendet tenni, újból rábukkantam, és máris kipróbáltam. Nagyon fincsi, számomra karakteres illat bontakozott ki rajtam, nem hiába ez a szinte egyetlen Bruno illat, amit szeretek. Mivel tényleg csak egy kortynyit hagytam, így ha újra vágyom rá, márpedig vágyom, be kell szereznem egy üveggel. ❤

LPE
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Kremcica

2017. június 22.

Update:
Első picit drágább illatom volt anno. Imádtam, de kiszerettem belőle. Van még itthon egy kevés és el fog fogyni, de többet szerintem nem fogom megvenni. Finom virágos-vaníliás illat, nem nagyívű de kellemes. A régi idők emlékére marad az 5* de most már a komolyabb parfümök érdekelnek.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Időnként félreteszem mikor hozzászokik az orrom, de mindig visszatérek hozzá. Ha drogériában vagyok mindig befújom ezzel magam. :) Általában karácsony előtt szoktam beszerezni akkor szokták akciózni, úgy már ár-érték arányban is kedvezőbb.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Update:

cicaaholdrol

2017. június 22.

Apukámtól már második karácsonyra BB-t kapok, pedig előtte nem volt mániája parfümöt ajándékozni :) Az a helyzet, hogy számomra ez egy semmilyen illat, kellemes, de semmilyen, nincs karaktere. Elhasználom majd azokra a napokra, mikor szabadidőben ide-oda szaladgálok.

cicaaholdrol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

arizona07

2017. április 30.

Borzalmasan édes-virágos, már-már kellemetlenül erős, tolakodó az illata. Ám el kell ismerni, hogy tartós és kimondottan pénztárcabarát.

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

encicsipke

2017. március 28.

Páromtól kaptam születésnapomra ezt a parfümöt és nagyon örültem neki, mert régóta vágytam már Bruno Bananira. Az üvege nagyon mutatós, nőies, igazi dísze a lakásnak. Az illata is tetszik, finom virágos-gyümölcsös, szerintem tavasszal és nyáron tökéletes választás lehet. DE! A tartósságát tekintve egyáltalán nem vagyok vele megelégedve...amint magamra fújtam, szinte azonnal elillant rólam, még a ruháimon se éreztem...nem kedvelem az olyan parfümöket, amiket óránként fújkálni kell csak azért, hogy legyen valami hatása, gyorsan el is fogyott. Emiatt nagyon le kell pontoznom, nem fogom újravenni.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

AltEra

2017. március 24.

Alapvetően szeretem a Bruno Banani parfümöket, de nálam ez az abszolút nyerő. Úgy öt éve kaptam ajándékba, azóta is a kevencem, rendszeresen újra vásárolom. Finom, friss, nőies illata van ami egész nap kitart, sokan dicsérik.

AltEra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Jdit04

2017. március 3.

Meg sem tudom mondani, mióta használom ezt a parfümöt. A sokadik 60ml-es kiszerelést fogyasztom éppen. Nőies, nem túl tolakodó, és bár én magamon nem érzem túl sokáig, mások még a nap végén is sokszor dicsérik az illatomat.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Limonene
Tartósítószerek: BHT