KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 3500 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   20 ml, 40 ml és 60 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 3500 Ft

Megjelenés éve: 2007

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: zöld mandarin, fekete ribiszke, frézia
Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, mangó
Alapjegyek: ámbra, vanília

Ár: 3500 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 20 ml-s, 40 ml-s és 60 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 3000 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 40 és 60 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 750.- Ft , Eladó: rdm
Állapot: 10 ml frissen fújva, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után postán, foxpost
Ár: 2600 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postázás előre utalás esetén
arizona07

2017. április 30.

Borzalmasan édes-virágos, már-már kellemetlenül erős, tolakodó az illata. Ám el kell ismerni, hogy tartós és kimondottan pénztárcabarát.

arizona07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

encicsipke

2017. március 28.

Páromtól kaptam születésnapomra ezt a parfümöt és nagyon örültem neki, mert régóta vágytam már Bruno Bananira. Az üvege nagyon mutatós, nőies, igazi dísze a lakásnak. Az illata is tetszik, finom virágos-gyümölcsös, szerintem tavasszal és nyáron tökéletes választás lehet. DE! A tartósságát tekintve egyáltalán nem vagyok vele megelégedve...amint magamra fújtam, szinte azonnal elillant rólam, még a ruháimon se éreztem...nem kedvelem az olyan parfümöket, amiket óránként fújkálni kell csak azért, hogy legyen valami hatása, gyorsan el is fogyott. Emiatt nagyon le kell pontoznom, nem fogom újravenni.

encicsipke
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 28.

AltEra

2017. március 24.

Alapvetően szeretem a Bruno Banani parfümöket, de nálam ez az abszolút nyerő. Úgy öt éve kaptam ajándékba, azóta is a kevencem, rendszeresen újra vásárolom. Finom, friss, nőies illata van ami egész nap kitart, sokan dicsérik.

AltEra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Jdit04

2017. március 3.

Meg sem tudom mondani, mióta használom ezt a parfümöt. A sokadik 60ml-es kiszerelést fogyasztom éppen. Nőies, nem túl tolakodó, és bár én magamon nem érzem túl sokáig, mások még a nap végén is sokszor dicsérik az illatomat.

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 3.

novakagie

2017. február 27.

A kedvenc BRUNO BANANI-m! Nagyon szeretem az illatát! nem kell sokat fújni belőle, mégis tartós! Befújom a sálam, este beteszem a szekrénybe, és 2 nap múlva mikor a nyakam köré tekerem még mindig érezni az illatát!

novakagie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

BrittaCooper

2017. február 27.

Az egyik kedvenc parfümöm! Egy kedves osztálytársnőm használt még anno ilyet a gimiben, de akkor az ára miatt nem igazán engedhettem meg magamnak, meg amúgy is volt másik. De most, hogy szembekerültem vele újra, hiszen szülinapomra kaptam, nagyon nagy szerelem lett köztünk. annyira kellemes illata van. Nekem a nyarat idézi fel, és kicsit fűszeres, a téli napokon is jól esik hordani. :D

BrittaCooper
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

kmooni95

2017. február 24.

Örök kedvencem :D évek óta csak ezt használom, annyira szeretem, Sajnos hamar fogy, de jó árban van :)

kmooni95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

Ascyra

2017. január 11.

Egyszer ajándékba kaptam, akkor beleszerettem ebbe az illatba. Újra vásároltam, de akkor már nem tetszett annyira. Elfújkodtam ugyan, de igyekeztem csak akkor fújni, amikor szokványos hétkköznap volt. Ez a parfüm ilyen, nincs benne semmi csoda, semmi titokzatosság, semmi olyan, ami elrepít vagy csak egy pillanatra is behunynád a szemed, ha belekóstolsz valami érdekes, érzéki illatba. Az illata kellemes, de "tömeg"-illat. Többször nem veszem.

Ascyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

balankaa01

2017. január 10.

@vszandraa ,vicces, nekem is karácsonyi ajándék volt, és teljesen ellenkezik a véleményünk, haha :P
Én már csak azért is imádom, mert a páromtól kaptam, habár még barátkozok az illatával, kicsit erős. :) De tartósnak valóban tartós.

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

vszandraa

2017. január 10.

Karácsonyra kaptam. Nem, nagyon nem!!! Ő nem az én világom illatom, de nem zárkóztam el tőle. Szóval tettem vele egy próbálkozást. Szerettem volna, ha működik rajtam, de nem tudtam egyszerűen elviselni. Annyira fullasztó nekem. Zavart, de tartós volt bezzeg.... csak azért 2 csillag.

Ha valaki igényt tartana rá, nálam megtalálja. :)

vszandraa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Ha valaki igényt tartana rá, nálam megtalálja. :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Lyral, Limonene
Tartósítószerek: BHT