KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3540 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5000 , Eladó: fresca
Állapot: 2x próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: személyes átvétel, utalás után posta
Bruno Banani Woman EDT 30 ml
Ár: 4000 , Eladó: csillagocska84
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

sandra1230

2017. november 22.

Nem túl tolakodó mégis két fújás elég ahhoz, hogy egész nap érezzem magamon. Igazi nőies illat és egyáltalán nem évszak függő, hogy mikor használod ugyanis télen és nyáron is ugyanolyan jól áll. Tartós és árba teljesen megfelelő.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Traveler5

2017. november 8.

Az örök kedvenc! Legalább 10 éve mindig van egy üvegcsével itthon, annyira nőies illat. Imádat!

Traveler5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

cicc

2017. október 25.

Sokáig nem használtam parfümöt,most viszont rámjött ,főleg hogy a dohányzásról is leszoktam, és szerettem volna magamon valami finom, édeskés kis illatot érezni :) Több napig keresgéltem,próbálgattam a drogériákban,miután végül ő jött velem haza. Nagyon kellemes illata van,szeretem magamon és sokáig érződik! Ha nem unom meg,biztosan újraveszem! :)

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Annus1345

2017. szeptember 25.

Szerintem ez az a parfüm, amiben igazán megtaláltam az illatom. Annyira imádom, hogy szinte sajnálom használni. Viszont olyan tartós, hogy 2 fújás is érződik még a nap végén is. Édeskés, de nem túlságosan.
Most fog kifogyni a napokban, de ezt mindenképpen újraveszem!

Annus1345
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

Most fog kifogyni a napokban, de ezt mindenképpen újraveszem!

lexike000

2017. szeptember 19.

Többször újravettem már, most is elfogyott de a napokban megveszem újfent.
Ha befújom magam vele, szokták kérdezni mi a neve a parfümömnek, mert nagyon tetszik Nekik.
Finom-nőies enyhén gyümölcsös illat. Én alapvetően az ilyeneket szeretem és nagyon örülök, hogy annak idején ezt megkaparintottam, mert azóta is nagy kedvencem. Nekem tartós az illata és nincs évszakhoz kötve mikor használom. A polcomon van kb. 10-15 parfüm, ami mind a kedvencem, így épp milyen kedvem van azt fújom magamra. Ezt elég gyakran ;-)

lexike000
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Többször újravettem már, most is elfogyott de a napokban megveszem újfent.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 29.

A kedvenc parfümöm :) Nagyon kellemes az illata.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

A kedvenc parfümöm :) Nagyon kellemes az illata.

bbrilona

2017. augusztus 22.

Érdekes, ezt az illatot sokan szeretik, pedig nem egy márkás illat. Ennek ellenére finom és tartós is.

bbrilona
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Erika80

2017. július 7.

Finom, a megfelelő arányban virágos és gyümölcsös illat. Remek EDT, az év bármelyik szakában nyugodt szívvel használható.

Erika80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Ennie86

2017. július 7.

Azt hittem, hogy a dangerous woman után egyik Banani parfüm se fog tetszeni. Tèvedtem... :) Barackos, virágos, igazi nyári illat. :) Diszkrèten èrezteti a jelenlètèt. Kellemes csalódást okozott.

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Evelyn31

2017. április 8.

Egy időben ő is nagyon felkapott volt a "mi"csajos köreinkben.Sokáig top listás drogériás parfümöm volt...még talán most is....illatát imádtam,táskába dobós,csini design....bármikor megvenném újra :)

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: BHT