KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   3540 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2017. szeptember 15.

Kiszerelés:   20 ml, 30 ml és 50 ml

Fejjegyek: vízililiom, narancs, borostyán

Szívjegyek: frézia, gyöngyvirág, barack

Alapjegyek: pézsma, vanília

Ár: 3990 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
20, 30 és 50 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 5000 , Eladó: anidebi
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Taszár, fizetés: Személyes átvétel,banki átutalás,utánvétel
Vegyes parfümcsomag - fújósokban
Ár: 2500 Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: új, Helyszín: Szolnok, fizetés: banki előre utalás után postázom is

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

pilleriin

2018. október 29.

2007 óta ez a szignécsöröm! Éljen soká! Szerelem!

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

2007 óta ez a szignécsöröm! Éljen soká! Szerelem!

Edina1313

2018. július 29.

Hol tetszik, hol nem, nálam nagyon hangulatfüggö. Van egy üveggel itthon, de ritkábban nyúlok utána.

Edina1313
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

nikusz092

2018. március 25.

Évekig volt a kedvencem, aztán kellett egy kis változatosság, így másra váltottam. De egyszer még vissza fogok térni hozzá! :)

nikusz092
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

vitezjulia

2018. március 19.

A testpermet verzióját használom, meglepően tartós. Az illatáról nem is beszélek, egyszerűen imádom. Minden nap viselem.

vitezjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

klaura97

2018. március 16.

Első perctől fogva beleszerettem ebbe az illatba, olyan kis könnyű és selymes az illata, imádom.

klaura97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 16.

detti23

2018. március 9.

Évek óta szerelmem ez a parfüm. Nőies, szexi, kicsit dögös. Imádom magamon és elég gyakran dicsérik mások is. Hétköznapokra én nem nagyon használom, annál én ezt valahogy többre tartom (egy kicsit sajnálom is hétköznapokra elhasználni :D ). Alkalmakra, különlegesebb napokra, randira, buliba szoktam vagy ha kell egy kis magabiztosság, mert valahogy nekem ez a parfüm azt is ad :) És eszméletlen tartós!

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

QueenOfTheHell

2018. március 3.

Úristen!! Még az oviban az egyik óvónénim/dajkám használta, és nagyon sokáig nem tudtam mi ez az illat, csak éreztem innen-onnan, és mindig olyan jó érzésem támadt tőle,mindig is olyan igazi "felnőtt illatnak" gondoltam; aztán anyu megkapta karácsonyra, én meg teljesen elaléltam tőle :D. Szoktam néha csenni tőle egy-egy fújást és akkor nem győzöm szagolgatni, amit szerencsére sokáig tehetek hiszen oltári tartós.
5csillag mert tényleg bírja egésszen másnap reggelig is, plusz mindig annyira jó érzésem támad tőle(teljesen megnyugtat, és biztonságban érzem magam). Imádom! :)

QueenOfTheHell
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 3.

takacszsini

2018. február 18.

Tartós, nőies magabiztos illat. Évszaktól független, viszonylag sokáig kitart.

takacszsini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Tartós, nőies magabiztos illat. Évszaktól független, viszonylag sokáig kitart.

fanniki

2018. február 5.

Nem túl tolakodó, mégis két fújás elég ahhoz, hogy egész nap érezzem magamon. Igazi nőies illat és egyáltalán nem évszak függő, hogy mikor használod ugyanis télen és nyáron is ugyanolyan jól áll.

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

kvin

2018. január 13.

Hajjaj, látom nagyon különbözik a véleményünk. Rajtam ez majdhogynem büdös, kesernyés édes, valami nagyon fura kombót alkot a bőrömön (gyöngyvirág és barack?) Akárhogy szagolgatom, sehogy sem tetszik, az orrom kívánkozik valami jóleső, üdítő illat után, annyira... keserédes, szinte lehúz, olyan mintha bezárna. Egy sötét, búskomor szobában csücsül, ami tele van a régmúlt emlékeivel, romantikus függönyök, képek a komódon, faragott lábú asztalon megterített étkészlet, de mindet belepte a pókháló. Ide akar berántani engem is. Számomra nincs benne boldogság, szabadság, nőiesség. Ez az illat olyan, mint amikor belül nagy a keserűség, de kifelé mosolygunk. Valahogy ezt szimbolizálja nekem, nem pozitív érzet van vele kapcsolatban.
Más Bruno Banani sem jött be, valószínű, hogy csak a kémiánk nem passzol a márkával.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)