KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   10 500 Ft
Kategória:   Testápolók

Speciálisan a striák kialakulásának a megelőzésére valamint a már meglévő bőrfeszülési csíkok enyhítésére kifejlesztett krém.

• Algisium: serkenti a cAMP termelődését a sejten belül így karcsúsítja a testet.
  • Kollagén és Elasztin: növelik a bőr vízmegkötő képességét és rugalmasságát. Az elasztin a kollagén rostokkal összeszövődve biztosítja a feszességet.