KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   65 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tisztító és regeneráló fekete krémmaszk. Mélyen tisztítja és méregteleníti a bőrt.

• Aktív szén: méregtelenítő és baktériumölő hatású.
  • Kaolin: agyagszerű ásvány, melyet évszázadok óta használnak a kozmetikumokban, elsősorban olajfelszívó, mélytísztító tulajdonsága miatt. Leggyakrabban mélytisztító és zsíros, pattanásos bőrre szánt arcmaszkokban találkozhatunk vele. A kaolin oldhatatlan fehér por, melynek kiváló felszívó tulajdonsága van és így képes a bőrt megtisztítani a felesleges olajtól és kosztól.
  • Glikolsav: A bőr legfelső rétegére hámlasztó hatással van, ezáltal simítja a bőrt, felgyorsítja a sejtek életciklusát.

Nagyon érzékeny bőrre nem ajánlott.