KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kétfázisú tonik, mely teljes tisztítást biztosít a bőrnek. A folyékony fázis glikolsavat tartalmaz, amely gyengéden hámlaszt, eltávolít minden visszamaradt szennyeződést, és kitisztítja a pórusokat. A por állagú szilárd fázis kukorica származékot tartalmaz, ami simaságot és matt megjelenést kölcsönöz a bőr felső rétegének.

• Glikolsav: 8%-ban található meg a tonikban, hámoldó hatású. Tisztítja, tonizálja a bőrt, előkészíti a további hatóanyagok bejuttatására.
  • Dry-Flo® TS: új aktív hatóanyag, mely feszesíti, egyenletessé teszi a bőr felszínét.
  • Hidratáló összetevők: pótolják a glikolsav által elvont nedvességet.