KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   0,6 g + 30 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   17 000 Ft
Kiszerelés:   0,6 g + 30 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító, halványító szérum C-vitaminnal. Öregedésgátló és bőrvilágosító hatású. Formulája glikolsavat és C-vitamint tartalmaz, ami egyenletessé és ragyogóvá teszi a bőr tónusát. Ezenkívül egy hatásos peptidet is tartalmaz, ami serkenti a kollagénszintézist, hogy a bőr tökéletesen regenerálódjon.