KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   11 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyorsan felszívódó nappali krém, mely táplálja a bőrt és visszaállítja annak hidratáltságát. UV-szűrőket és E-vitamint tartalmaz, mely megvédi a bőrt az UVA és UVB sugárzások által kiváltott öregedés jegyeitől.  A benne lévő niacinamid meggátolja a pattanások képződését és javítja a bőr tónusát.

Használata javasolt minden hámlasztó kezelés után.