KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   10 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Olajmentes hidratáló emulzió, amely megakadályozza, hogy a felesleges zsír fénylővé tegye a bőrt, így az puha és matt marad.

• Írisz kivonat: az írisz egyedülálló képessége éppen abban rejlik, hogy a nedvességet úgy tudja tartani és szabályozni, mint az egészséges bőr. Magas gyulladáscsökkentő hatás és erős összehúzó képesség. Összehúzza a pórusokat és természetes megjelenést ad a bőrnek.
  • Cink só: fertőtlenítő és faggyúmirigy szabályozó hatás. Gyorsítja a sebgyógyulást. Meggátolja a pattanások kialakulását.
  • A vitamin: egy olyan növekedési faktor, amely segíti a sejtosztódást. Regenerálja a felső hámréteget, faggyútermelést csökkentő hatású. Kondicionálja a bőrt és megújítja a szöveteket.
  • Szalicil sav: bőr és szaruoldó. Pattanások és mitesszerek elleni hatékony összetevő.
  • B6 Vitamin: bőrgyulladás gátló és bőrpuhító hatás.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

creamchito

2017. augusztus 2.

Inkább összehasonlítósan írom le, a Bruno Vassari oil-free moisturizing géllel, mert az ugye 100% tökéletes termék. Pár napig különben is úgy teszteltem, hogy az egyik orcámon ez, a másikon pedig az volt. Kell ennél hatékonyabb összehasonlítás? Szóval ez a fluid kevésbé hagy egységes bőrfelszínt maga után, a foltokat nem halványítja, az amúgy nem látható pötyiket pedig inkább kiemeli. Továbbá nekem pattanásgátló hatása is gyengébbnek minősült, mert kijött azon az oldalon pár kisebb belőlük. Míg a másik oldalon semmi. A matt hatása alul marad a gélhez képest, mivel kissé fényesebb is a bőr, és nem tart annyi ideig a hatása. Illetve nem hagy olyan finom selymes érzetet sem maga után. Amúgy nem rossz, csak így a gélhez képest... Illetve szerintem a gél inkább problémás kombinált-zsíros bőrre való, a fluid pedig inkább egy problémás száraz-kombinált bőrre. Szóval ennyi!

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.