KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bruno Vassari

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creamchito, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Üdítő, olajmentes gél, amely intenzív hidratálást biztosít. Védi a bőr természetes egyensúlyát, így problémamenetes bőrt eredményez. Gyorsan felszívódó és egészséges csillogást ad a bőrnek anélkül, hogy fénylővé tenné.

• Írisz kivonat: az írisz egyedülálló képessége éppen abban rejlik, hogy a nedvességet úgy tudja tartani és szabályozni, mint az egészséges bőr. Magas gyulladáscsökkentő hatás és erős összehúzó képesség. Összehúzza a pórusokat és természetes megjelenést ad a bőrnek.
  • Cink só: fertőtlenítő és faggyúmirigy szabályozó hatás. Gyorsítja a sebgyógyulást. Meggátolja a pattanások kialakulását.
  • A vitamin: egy olyan növekedési faktor, amely segíti a sejtosztódást. Regenerálja a felső hámréteget, faggyútermelést csökkentő hatással. Kondicionálja a bőrt és megújítja a szöveteket.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

creamchito

2017. augusztus 2.

Az eddigi egyik legjobb krémnek találom kategóriájában. Csak éjszakára használtam, nappalra nem. Szenzációsan könnyed textúra, szépen terül az arcon, csodás természetesen matt finissel. Semmi irritáció, semmi pirosság, csak a kellemes illat. Annyira könnyed a viselete, mintha semmi sem lenne rajtam. Pattanás nem jött ki rajtam egy sem, a régebbi foltokat halványítja. Tehát a pattanásos, rosaceás bőrre tökéletes! Ajánlom!

creamchito
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.