KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Brushegg

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2016. április 5.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

A Brushegg segítségével megszabadulhatsz kedvenc ecseteid legmakacsabb szennyeződéseitől is. Vizezd be az ecseted, mártsd a kedvenc ecsettisztítódba majd kör körös mozdulatokkal tisztítsd meg az ecsettisztító tojáson. Ismételd addig amíg a hab fehérré nem válik. Majd alaposan öblítsd ki az ecseteket és a Brushegget is.

Ár: 2.000 Ft postával , Eladó: Oraculum
Állapot: új, 1x próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: megegyezés szerint

trixyyhprincess

2017. szeptember 14.

Én 2 dollárért rendeltem, nem
tudom, hol kerul 5890 forintba...:D
Egyébként nagyon hasznos kis találmány, imádom.:) Gyönyörűen ki lehet vele tisztítani az ecseteket.

trixyyhprincess
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Én 2 dollárért rendeltem, nem
tudom, hol kerul 5890 forintba...:D

szancs95

2017. február 16.

Hasznos dolog, szépen ki lehet vele dörzsölni az ecsetből a szennyeződést, nem töri meg a szálakat.

szancs95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Miaaa29

2017. január 11.

Ennek a segítségével tisztítom az ecseteimet, elégedett vagyok vele!

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Ennek a segítségével tisztítom az ecseteimet, elégedett vagyok vele!

cafeconsal

2016. szeptember 13.

Nem tudom, hol kerül 5890-be, de én amazonról rendeltem emlékeim szerint 1, azaz egy fontért :D Hasznos kis cucc, és végre nem a tenyeremen kell körözgetnem az ecsetekkel. Egy fontot teljesen megért :D

cafeconsal
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.