KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Brut

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   eurós boltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: destiel, az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. január 5.

Lelőhely:   eurós boltok, online
Kategória:   Dezodorok

Férfi izzadásgátló spray klasszikus illattal. Egész nap véd a testszagok ellen. Dermatológiailag tesztelt. Egyszerűen visszazárható kupakkal.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

6vilag

2017. július 5.

Hát a neve is hordozza, hogy milyen. Brutálisan büdös. Senkin sem tudom elképzelni. Kaptunk valahonnan egy extra nagy flakonnal, esküszöm még a WC illatosító funkciót sem tudja teljesíteni...annyira büdös.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 5.

googles

2017. január 8.

Régimódi illat, ha azt mondom, számomra messzebb nem lehetne a vonzó illattól, finom voltam.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.