KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bübchen

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kotroczo.csilla, Módosítva: 2011. február 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

juditka70

2016. január 2.

Ha a Brendonba betérek majdnem mindig vásárolok ebből a fürdetőből meg Chiccoból. imádom őket!

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 2.

Bajbus

2014. július 27.

Hát nem ezt akartam megvenni, sajnos mellényúltam. Kár volt érte mert összetevők ide vagy oda szerintem nagyon büdös! :D A manócskám vizébe bele se tettem, én fogom elhasználgatni de nem nagy örömmel! Oké nem szárítja a bőrt de ezt nem büdös fürdetők is tudják...

Bajbus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 27.

mikormi

2013. június 19.

Jó illata van, nem kell utána testápoló és sokáig elég.Egy ideje nem használjuk mert a kisfiam eszi a habot :D:D

mikormi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 19.

somonik

2013. május 16.

Finom az illata. A fiam bőre jól bírja.

somonik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Finom az illata. A fiam bőre jól bírja.

lyriane

2013. január 23.

Szárította a kislányom bőrét, néhány hét után lecseréltük.

lyriane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Szárította a kislányom bőrét, néhány hét után lecseréltük.

bukesz

2013. január 16.

jó illata van,nincs vele problémám,de miért van kék színe?a víz is kék lesz tőle!

bukesz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 16.

bbcs87

2012. március 11.

Nekem bevált. Szereti a bőröm. Viszonylag szép összetevői vannak. Az illatával semmi gond. Érdemes kipróbálni.

bbcs87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 11.

berni88

2011. december 13.

Ahhoz képest, hogy ez baba kozmetikum az én bőröm nagyon nem szerette, csípte. A torkomat pedig marta az illata.
Úgyhogy már csak a babák érdekében is 2 csillag.

berni88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 13.

Úgyhogy már csak a babák érdekében is 2 csillag.

Panda

2011. szeptember 29.

Kellemes :)

Panda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 29.

Kellemes :)

nemesanita

2011. február 24.

Jó illata van,Ausztriából hoztam egyszer egy ilyet,de nálunk ezt a kamillásat nem lehet kapni.Jó lesz az baba tusfürdőbe is..:-)

nemesanita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract