KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Buccotherm

Ár:   850 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Profimed   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   Profimed
Kategória:   Fog- és szájápolók

Gyengéd foggél, 2-6 éveseknek ajánlott. 50% Castera-Verduzan termálvizet tartalmaz. Csökkentett fluorid tartalma van (500 ppm). Lenyelése nem okoz fluorózist. Nem tartalmaz parabéneket, SLS-t, mesterséges aromákat.

3 ízben elérhető

Hidratálók: Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate