KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bük Thermal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A  természetgyógyászat az évszázados tapasztalatok alapján, mozgásszervi betegségek, ízületi bántalmak, bizonyos nőgyógyászati panaszok kezeléséhez ajánlja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mundow

2017. október 8.

Finom illata van és selymes bőrt varázsol. Nagyon kellemes.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Finom illata van és selymes bőrt varázsol. Nagyon kellemes.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. január 21.

Nagyon szeretem, Bükfürdő feelinget teremt.

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 21.

Nagyon szeretem, Bükfürdő feelinget teremt.

Nanilia

2016. december 15.

Állandóan van itthon, fürdőzéshez elhagyhatatlan. :)
Az illata isteni, a bőr olyan tőle, akár a selyem. :)

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Állandóan van itthon, fürdőzéshez elhagyhatatlan. :)
Az illata isteni, a bőr olyan tőle, akár a selyem. :)

clevergirl

2016. június 13.

Nagyon kellemes! Azt teszi, amit az ember lánya elvár egy fürdősótól: kellemesen szolid illat, ellazít, feszültséget old, kikapcsol, nem hagy nyomot a kád szélén! Szerintem nem drága, mert egy tasakot kétszer, akár háromszor is fel tudok használni! Ha még fel szeretném egy kicsit turbózni, akkor egy pár csepp jázmin aromaolajat szoktam bele cseppenteni! :) Megyek, veszek is egyet! :D

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

mujerconfused

2015. november 5.

Anyukám imádja, enyhíti az ízületi fájdalmait - ő igazából egyszerre elhasznál egyet, hogy erősebben hasson - ráadásul finom illata van.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Heloise

2015. október 28.

A félkilós kiszerelés két-, max három alkalomra elegendő, mert ha izületi fájdalom is van nem érdemes kevesebbet használni. Jótékony hatása szerintem mindenképp van, én legalábbis észrevettem a változást. Az illata intenzív, finom, bár egészségesebb lenne ha nem parfümöznék agyon ennyire. Mindenesetre én örülök hogy a sok divat-fürdősó mellett a drogériák polcain gyógyhatású fürdősót is fellelhetünk, hiszen ezzel kis mini termált készíthetünk saját otthonunkban. Nyakunkon az őszi-téli kuckózós szezon, mindenképp érdemes betárazni hasonló kellékekkel, egy kis fürdőolajjal, habfürdővel, fürdőbombával, ezekkel igazi ünneppé varázsolható egy-egy fárasztó, hideg, sötét nap.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Estee

2014. május 1.

Én mindig újraveszem, kifejezetten tetszik az illata. A kevésbé szimpi illatú fürdőolajok mellé vagy gyógynövényes fürdőkhöz is használom, hogy semlegesítse a szagot :) Gyógyhatását nem tudom megerősíteni, ahhoz valóban inkább érdemes látogatást tenni valamelyik kénbűzös (de szuper) fürdőnkbe ;)

Estee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

gwendolen

2012. december 21.

Aki volt már Bükön a termálban, az értékeli ha a hatásait a kénes irtóerős bűz nélkül házi használatra igénybeveheti. Panaszaim érdemben nincsenek, sportsérüléseket kúrálgattam vele alkalomszerűen. Szóval nemrossz-nemrossz, de szerintem érdemes megnézni a büki fürdőt , félelmetes ahogy a modern dolgok keverednek az ezerévessel. :)

gwendolen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance