KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bük Thermal

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: narancsdzsem, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fürdőtermékek

A  természetgyógyászat az évszázados tapasztalatok alapján, mozgásszervi betegségek, ízületi bántalmak, bizonyos nőgyógyászati panaszok kezeléséhez ajánlja.

Tmika

2018. június 30.

Párszor használtam, amíg sem a Rossmannban, sem a DM-ben nem találtam holt tengeri fürdősót egy darabig. A bőröm elég érzékeny, kerülöm az illatanyagot, ez szerencsére nem irritált. Kellemes volt, a bőrömnek, és a közérzetemnek is jót tett. Drágább, mint amit használni szoktam, de ezért nem vonok le csillagot.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Viki9727

2018. január 31.

Az illata kellemes, de erős. Nagyon hamar feloldódik a vízbe, szuperül ellazít. Egy hosszú, fárasztó nap után szoktam bevetni, illetve amikor fáj a térdem. Nagyon jót tett a bőrömnek, lelkemnek és a térdemnek is. :)

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

jatekny

2018. január 11.

Szuper jót aludtam tőle! A bőröm is finom selymes lett.Más áldásos hatását még nem tapasztaltam,de ahhoz gondolom többször kell használni,nem egyszer.
Nekem az illata túlzás,jobban örülnék ha nem lenne így túlparfümözve.De allergiás nem lettem az illatanyagra ahogy egyébként szoktam.
Újra veszem.

jatekny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 11.

Újra veszem.

Mundow

2017. október 8.

Finom illata van és selymes bőrt varázsol. Nagyon kellemes.

Mundow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Finom illata van és selymes bőrt varázsol. Nagyon kellemes.

ColoredYouTube

Korcsoport: < 18
2017. január 21.

Nagyon szeretem, Bükfürdő feelinget teremt.

ColoredYouTube
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 21.

Nagyon szeretem, Bükfürdő feelinget teremt.

Nanilia

2016. december 15.

Állandóan van itthon, fürdőzéshez elhagyhatatlan. :)
Az illata isteni, a bőr olyan tőle, akár a selyem. :)

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Állandóan van itthon, fürdőzéshez elhagyhatatlan. :)
Az illata isteni, a bőr olyan tőle, akár a selyem. :)

clevergirl

2016. június 13.

Nagyon kellemes! Azt teszi, amit az ember lánya elvár egy fürdősótól: kellemesen szolid illat, ellazít, feszültséget old, kikapcsol, nem hagy nyomot a kád szélén! Szerintem nem drága, mert egy tasakot kétszer, akár háromszor is fel tudok használni! Ha még fel szeretném egy kicsit turbózni, akkor egy pár csepp jázmin aromaolajat szoktam bele cseppenteni! :) Megyek, veszek is egyet! :D

clevergirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

mujerconfused

2015. november 5.

Anyukám imádja, enyhíti az ízületi fájdalmait - ő igazából egyszerre elhasznál egyet, hogy erősebben hasson - ráadásul finom illata van.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

Heloise

2015. október 28.

A félkilós kiszerelés két-, max három alkalomra elegendő, mert ha izületi fájdalom is van nem érdemes kevesebbet használni. Jótékony hatása szerintem mindenképp van, én legalábbis észrevettem a változást. Az illata intenzív, finom, bár egészségesebb lenne ha nem parfümöznék agyon ennyire. Mindenesetre én örülök hogy a sok divat-fürdősó mellett a drogériák polcain gyógyhatású fürdősót is fellelhetünk, hiszen ezzel kis mini termált készíthetünk saját otthonunkban. Nyakunkon az őszi-téli kuckózós szezon, mindenképp érdemes betárazni hasonló kellékekkel, egy kis fürdőolajjal, habfürdővel, fürdőbombával, ezekkel igazi ünneppé varázsolható egy-egy fárasztó, hideg, sötét nap.

Heloise
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Estee

2014. május 1.

Én mindig újraveszem, kifejezetten tetszik az illata. A kevésbé szimpi illatú fürdőolajok mellé vagy gyógynövényes fürdőkhöz is használom, hogy semlegesítse a szagot :) Gyógyhatását nem tudom megerősíteni, ahhoz valóban inkább érdemes látogatást tenni valamelyik kénbűzös (de szuper) fürdőnkbe ;)

Estee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 1.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance