KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bulgarian Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kendralinx, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Kézkrémek

Gazdag textúrája mélyen hidratálja a bőrt, beleértve a könnyen kirepedező körömágyat is. A rózsa közismerten remek vízmegkötő, mely képességét plusz E-vitaminnal és goji bogyóval egészítették ki. A krém nem csupán hidratál, de táplálja is a bőrt, ezt shea vaj és D-vitamin tartalmának köszönhetjük. Fontos, hogy kézbőrünk mikrosérüléseit, vagy akár a már látható karcolásokat folyamatosan regenráljuk. Az eddig felsorolt összetevőkhoz e célból adtak panthenolt, így kapva komplex bőrápoló terméket. A pompás hatásokhoz kellemes, friss illat és finom, krémes textúra társul, melyet mutatós tubusba rejtettek.

redheadvrouw

2018. október 26.

Az en boromon szetesik az illat, furcsa lesz. Pedig ez volna a lenyeg, ugye? Baleas olcso kezkremeknel tapasztaltam mar ilyet. Amugy konnyed, hidratalasrol nem nyilatkozom, mert nekem allandoan szaraz a tenyerem, barmivel kenem. Nyaron nem tudtam elhasznalni, de majd tavasszal elkenegetem.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 26.

Mesiann

2018. július 18.

Az előttem szólók sorához csatlakozva, én is tesztelésre kaptam a krémet. Nagyon finom az illata felkenéskor, sokáig nem érződik (bár én gyakran mosok kezet, lehet ezért sem éreztem sokáig az illatát). Hamar beszívódik, ami nagy előnye, nekem nem hagyott semmilyen zavaró réteget a kezemen. Hidratálását én közepesnek mondanám. Összetevői lehetnének szebbek..Nekem elég száraz a kezem, így én is inkább nyárra ajánlanám ez a könnyedebb, illatos kézkrémet. Télre illetve száraz bőrűeknek nem biztos, hogy elég. Örültem, hogy kipróbálhattam, szeretem ezt a temékcsaládot :)

Mesiann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Megan

2018. július 1.

Tesztelésre kaptam a kis parfümjével együtt. Tartós illattal rendelkezik. Felkenéskor lágy, könnyen elkenhető kicsit testes krém. Viszont hamar beszívódik és jó illatot hagy maga után, jól hidratál . Örülök, hogy kipróbálhattam!

Megan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

vivien88

2018. május 27.

Tesztelésre kaptam a kis parfümjével együtt. A parfüm is tetszik de ez sokkal jobban!
Tényleg hidratál, jó illata van és nagyon gyorsan beszívódik aminek nagyon örülök mert nem szeretem azt a krémet amivel várni kell órákat hogy beszívódjon.
Táskába dobós, örülök hogy kipróbálhattam!

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Táskába dobós, örülök hogy kipróbálhattam!

kataa0105

2018. május 23.

Tesztelésre kaptam a termeket. Inkább nyári krémnek mondanám, nem hidratál tartósan, de gyorsan beszívódik, nem hagy kellemetlen, zsírós érzetet maga után. Illata nagyon tetszik, egyáltalán nem erős, nem túlzás, kellemes.

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Matryoshka

2018. május 22.

Én is tesztelni kaptam. Az illata jó, ugyanolyan mint a parfümé, jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet.

Matryoshka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

katagali92

2018. május 22.

Én is tesztelésre kaptam ezt a terméket, 2-3 hete használom. És akkor lássuk: az illata nagyon kellemes, természetes rózsás illat. Felkenés után egészen hamar beissza a bőr, ilyen is marad 3-4 órán keresztül, de utána, mintha csak eltűnne a kézről, illetve hagy maga után egy furcsa selymes réteget ami a bőr felszínén marad. Ahogy előttem is írták, nyárra nagyon jó kis termék, de télre ez nekem édes kevés lenne. Tőlem is 3*-ot kap egyenlőre!

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Uveggalamb

2018. május 15.

Tesztelésre kaptam egy kis táskába dobható parfümmel együtt. Kellemes ilaltú, átlagosan hidratáló, gyorsan beszívódó kis kézkrém.Semmi rosszat nem tudok eddig róla elmondani, de ájuldozni sem lehet tőle, hogy mennyire fantasztikus. Kipróbálni esetleg érdemes, melegebb időben biztos teszi a dolgát, télen már nem biztos , hogy elég.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Kendralinx

2018. február 7.

Kellemes illata van és nagyon selymessé teszi a bőrt ..

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Kellemes illata van és nagyon selymessé teszi a bőrt ..

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, BHT, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Propyl Gallate, Squalene, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate SE, Helianthus Annuus Seed Oil Glyceride, Isopropyl Palmitate, Palmitic Acid, Panthenol, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, PEG-75 Lanolin, Squalene, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Helianthus Annuus Seed Oil Glyceride, Palmitic Acid, PEG-30 Lanolin, PEG-75 Lanolin, Steareth-21, Stearic Acid, Triethanolamine
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: PEG-75 Lanolin, Steareth-21, Triethanolamine
Illatanyagok: Alpha-Isomethyl Ionone, Ascorbyl Palmitate, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Isopropyl Palmitate, Linalool, Parfum / Fragrance, Propyl Gallate, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil
Tartósítószerek: BHA, BHT, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.