KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bulgarian Rose

Ár:   1368 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kendralinx, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   Noble Store, online

Egzotikus virágok és gyümölcs illat egy utazáshoz is kiváló apróságban. Nyáriasan friss, egyedi, hosszan tartó illatát bárhová magaddal viheted mini, golyós kiszerelésének köszönhetően. A RoseBerry termékcsalád egyik legkülönlegesebb tagja, mely minden korosztály számára megfelelő választás.

A RoseBerry nature termékcsalád egyetlen parfüm tagja egy kis kiszerelésű, ugyanakkor hatalmas ötletnek bizonyuló parfüm roll-on. A golyós parfümlényeg, hogy kis mérete és könnyű használata utazás közben vagy a mindennapokban megkönnyíti dolgunkat. A legkisebb táskákban vagy zsebben is elfér, kupakját lecsavarva pedig dezodorhoz hasonó egyszerűséggel frissíthetjük föl illatunkat.

A kis finomság nyáris, könnyen emészhető, friss illattal bír, a gyümölcsös és egzotikus virágo illatjegyek ellenállhatatlan keveréke, mely minden korosztály számára tartogat valamit. A Rose Berry parfüm egyik fő összetevője a rózsaolaj, melyhez különböző gyümölcsös illatú kivonatok társulnak.

Kendralinx

2018. február 7.

én egy kicsit érzem a rózsa víz ilaltot is utólag de meg mondom nagoyn cuki kis illat de el is illan hamar. .sajnos.. igazi rózsa hamisitatlan és kellemes mást is érzek benne olyan édeskés nyári illatocska

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Hidratálók: Propylene Glycol