KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bulgarian Rose

Ár:   1710 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kendralinx, Módosítva: 2018. március 1.

Lelőhely:   Noble Store, online

Egzotikus virágok és gyümölcs illat egy utazáshoz is kiváló apróságban. A golyós parfüm a legkisebb táskákban vagy zsebben is elfér, kupakját lecsavarva pedig dezodorhoz hasonó egyszerűséggel frissíthetjük föl illatunkat.

A kis finomság nyárias, könnyen emészthető, friss illattal bír, a gyümölcsös és egzotikus virágos illatjegyek ellenállhatatlan keveréke, mely minden korosztály számára tartogat valamit. A Rose Berry parfüm egyik fő összetevője a rózsaolaj, melyhez különböző gyümölcsös illatú kivonatok társulnak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Megan

2018. július 1.

Tesztelésre kaptam a kézkrémével egy csomagban. Illata kellemes de nem tartós , friss gyümölcsös illat! Nem émelyítő pedig először azt gondoltam. Nagyon praktikus bárhol elfér.Szóval jó kis illat, próbáld ki te is!

Megan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 1.

vivien88

2018. május 27.

Sose volt még ilyen golyós parfümöm, tesztelésre kaptam :)
Eddig nekem bejön.. tetszik az illata is (sajnos tényleg nem tart olyan sokáig..)
Bejött ez a golyós megoldás, kis üvegben van így szinte mindenhova betudom dobni.

Nem volt még a márkától semmilyen termékem de a csomagolás is tetszik és ami benne van az is
(nekem a kézkrém talán kicsit jobban a szívemhez nőtt)

vivien88
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Sose volt még ilyen golyós parfümöm, tesztelésre kaptam :)

(nekem a kézkrém talán kicsit jobban a szívemhez nőtt)

kataa0105

2018. május 23.

Kellemes az illata, de sajnos egyáltalán nem tartós. Személyszerint nem vagyok ide az ilyen roll-on típusú parfumokert, de ilyen kis kiszerelésben nem rossz. Ha elfogy nem vasarolom meg.

kataa0105
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

Matryoshka

2018. május 22.

Tesztelésre kaptam. Az illata nagyon jó, a kiszerelése is tetszik, egyetlen hátránya, hogy tényleg elég gyorsan elillan. Csak ez miatt 4*

Matryoshka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

katagali92

2018. május 22.

Az illata nagyon kellemes, de valóban nem valami tartós. Arra jó, hogy nap közben, amikor az ember lánya egy kis plusz illatra vágyik, akkor feltolja magára. A csomagolása nagyon praktikus, mindig beteszem a táskámba, a mérete lehetővé teszi hogy a legkisebb helyre is betedd. :) Én nagyon szeretem ezt a kis dolgot, lehet újraveszem majd ha elfogy!

katagali92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Uveggalamb

2018. május 15.

Tesztelésre kaptam a kézkrémjével egy csomagban. Az illata kellemes, friss , egyszerű, gyümölcsös - virágos. Tényleg semmi különös, de bármikor viselhető, nem tolakodó, nem zavaró. Nap közben, ha a reggeli parfümömet nem érzem, csak felgördítem a csuklómra, és kész is. Tartósnak egyáltalán nem tartós, de táskába már csak ilyen parfümöt vagyok hajlandó bedobni, mert eddig rossz tapasztalataim voltak a meglazult üvegcsékkel és a kárba ment mililiterekkel:D El fog fogyni, újra nem venném.

Uveggalamb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Polett

2018. május 13.

Nagyon kis praktikus a kiszerelése, viszont az illata tényleg nem valami tartós, de finom és kellemes. Arra jó, hogy napközben felfrissítse magát az ember.

Polett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 13.

Kendralinx

2018. február 7.

én egy kicsit érzem a rózsa víz ilaltot is utólag de meg mondom nagoyn cuki kis illat de el is illan hamar. .sajnos.. igazi rózsa hamisitatlan és kellemes mást is érzek benne olyan édeskés nyári illatocska

Kendralinx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Hidratálók: Propylene Glycol