KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bulgarian Rose

Ár:   1040 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Noble Store, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siamensis, Módosítva: 2018. április 13.

Lelőhely:   Noble Store, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Természetes készítmény, amit a Rosa damascena Mill virágának lepárlásával készítenek. Megnyugtatja, hidratálja és felfrissíti a bőrt.

siamensis

2018. április 17.

Irritált bőr megnyugtatására használom, nekem erre bevált.
Csodaszernek nem mondanám, de ár-érték arányban jó, és az összetevői is elfogadhatóak.

siamensis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Irritált bőr megnyugtatására használom, nekem erre bevált.

Illatanyagok: Citronellol, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol