KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

random

2018. december 14.

nem is ezt akartam megvenni hanem a Londont, de franc gondolta volna hogy én ezt ennyire megszeretem... édeskés, de nem émelyítően, citrusos, de nem tisztítószeresen, virágos, de nem virágcsokor... mondjuk a körtét és a fahéjat nem igazán érzem. valamiért egy drága szappan és valami igazi házi süti keveréke jut eszembe róla. mint egy régimódi hölgy, aki imád sütni - ami ugye roppant távol áll tőlem, mégis azon kapom magam, hogy újra meg újra ezért nyúlok. csak tudnám mitől. talán a citromfű az oka, amit ugyan direkt nem érzek ki belőle, de amúgy imádom. kb. a samponjaim, a tusfürdőm, mindenem citromfüves, és ez lehet az, ami addiktívvá teszi :D mondjuk kíváncsi lennék még az EDP-re is, abban van tonkabab is amiért szintén oda meg vissza vagyok...
ami a tartósságát illeti: az igaz, hogy néhány órán belül elveszti a hatósugara nagy részét, viszont ebben a "bőrközeli" állapotában nagyon-nagyon tartós. számomra randiillat, de nem első, hanem sokadik randira. és nem buliba való. de akár egy kávézóba, akár színházba, akár csak egy "otthon maradunk és filmet nézünk" estre el tudom képzelni, hogy jó lehet. rajtam szerintem nagy melegben sem működne, de ki tudja :)
Burberry-ék egyre jobban levesznek a lábukról. először a London for Him, az üvegbe zárt karácsonyi dög, aztán a London for Her, ami hol piros skótkockás, punkosan szaggatott miniszoknya, hol koravén könyvtárosnéni (hülye egy képzavar, de egyerűen nem tudom jobban leírni, totál bipoláris rajtam, hol vad, hol karótnyelt. úgy tűnik, még mindig nem igazán nőttem fel hozzá...), most meg ez. még nem tudom, hogy sírba, vagy csődbe visznek, majd az idő eldönti :)

random
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

ALettah

2018. december 10.

Update: az idei télnek ez a slágere nálam, nagyon megszerettem. A jelszó az egyensúly ennél az illatnál: édes, friss, fanyar és egy picike férfiasság is van benne, de csak annyi, ami még szexi egy nőn. Huh, nem is tudom, hogy írjam le jobban. Úgy tud izgalmas és egyedi lenni, hogy közben sikerül szinte minden időjárással és helyzettel kompatibilisnek maradnia. Maximális pontszámot adok neki, mert nagyon megkedveltem, több próba után ismertem meg minden arcát, és igazán illik hozzám!
Csak az üvege lenne egy kicsit szebb :(
Rajtam ez egy szép, leginkább őszi vagy hidegebb nyári napokon viruló illat. Erőteljes limeal indít, jól kiérezhető a kicsit fanyar citrushéj is, aztán szépen tompul, finomodik a belépő vanília, cukor és mandula hatására. Egy finom citromos süteményre emlékeztet az összhatás.
Nem egy tipikus citrusos parfüm, nem is a tipikus édes-gyümölcsös katyvasz. Érdekes.
Valószínűleg nem ez lesz az életem illata, de szívesen fújkálom. Hamar bőrközelivé válik, de ebben az állapotban nagyon tartós, tíz óra múlva is éreztem.
Leárazva jutottam hozzá, megérte.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Csak az üvege lenne egy kicsit szebb :(
Leárazva jutottam hozzá, megérte.

kvin

2018. május 2.

Semmi mást nem érzek, csak tömény cukros édességet, lime után kívánkozik, de semmi nincs, ami tompítaná ezt a gejl cukormázas ragacsot. Azért nem egy csillag, mert nem büdös, de az én ízlésemmel és/vagy kémiámmal egyáltalán nem találkozik.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

bugeyes

2018. január 8.

Burberry parfümök közül eddig az abszolút kedvenc, sokkal jobban szeretem a Bodynál. Friss, üde, de mégis különleges illat, nem a megszokott lime-os, vagy csak virágos-fás illat. Rajtam az edt is elég tartós, úgyhogy nincs okom különösebb panaszra. Az árát azért túlzásnak tartom, ezért 4 csillagot adok.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

csakmoni

2017. április 8.

Vagy mindig rossz teszterbe botlok, vagy rajtam dohos ez is és a Burberry Woman is. Pedig olyan szépeket írtok róla....Körte, fahéj, lime? Én is akarok.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

nyarigabi

2017. február 15.

Teljesen megértem, hogy mit szeret benne, aki rajong érte, de nekem annyira rossz fajta vanília ez, hogy kínozni lehetne vele. Szerencsére senki nem hordja a közelemben, mert kevés illat okoz nálam rosszullétet, de ő igen.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Lgina

2017. február 14.

Azt hiszem, ilyen gyönyörű átalakulást még egy parfümtől sem éreztem, mint ennél, miután a csuklómra fújtam. Először szó szerint frissen vágott gaz szagát éreztem magamon, majd 5 perc múlva ugyanezt mandulaillattal. Újabb 5 perc elteltével gaz sehol, kesernyés mandula illata keveredett valami virágos édességgel. Ezután összeolvadtak a jegyek, és megfoghatatlanul édes elegyet alkottak, elegánsan, visszafogottan, mégis frissen.
Up.: Igen, a mandula a "bűnös"... Imádom az ízét, imádom a marcipánt, és minden más formáját. Úgy tűnik, az illatát is, amire a mandulás tüsfürdőm ébresztett rá. Furcsa hasonlat, de eszembe juttatta a gyermekkorom, dédimamám udvarában a mandulafát és annak virágát. Csoda!!!

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

kissproof

2017. január 9.

Nagyon szeretem és csak ajánlani tudom. Tartós, télen nyáron is tökéletes. 2 szer vettem újra.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

drzhczk

2017. január 2.

nálam most ez az új szerelem. sajnos nagyon vágytam egy manifesto l'elixir-re, de számomra irreálisan drága, így tovább kutattam vaníliás parfümök után. teljesen véletlen botlottam bele ebbe, első fújásra nem tetszett annyira, de ahogy eltelt 5 perc, nem tudtam levenni az orrom a csuklómról. ISTENI. elegánsan, nagyon finoman édeskés, egyszerűen szerelem. ééés még pluszba az ára is elfogadható!

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nemkriszta

2016. október 30.

Kellemes kis illat, igazán! A kifújás pillanatában engem halványan (de csak halványan, és lehet, hogy egyedül vagyok vele) a L'Instant Magic-re emlékeztet - ami legnagyobb bánatomra szintén nem kapható. A Brit-tel egyedüli bajom a tartóssága, sajnos negatív értelemben. Nézem a jó oldalát: munkahelyen, bárhol frissítéskor nem zavaró. Emiatt nem pontozom le, de így ezt a 30 ml-t hamar el fogom fújkálni. Legközelebb a választásom az edp-re esik talán.

nemkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.