KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: Evie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Ár: 1200 Ft /10 ml , Eladó: Jade62
Állapot: fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy személyes átvétel Budapesten a 14-es villamos vonalán, vagy Újpest kp-ban.
Ár: 6000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 100 ml teszter, Helyszín: Budapest, fizetés: Banki előre utalással, postán maradóra vagy személyes átvétel Budapesten a 14-es villamos vonalán, vagy Újpest kp-ban.

ALettah

2018. június 26.

Rajtam ez egy szép, leginkább őszi vagy hidegebb nyári napokon viruló illat. Erőteljes limeal indít, jól kiérezhető a kicsit fanyar citrushéj is, aztán szépen tompul, finomodik a belépő vanília, cukor és mandula hatására. Egy finom citromos süteményre emlékeztet az összhatás.
Nem egy tipikus citrusos parfüm, nem is a tipikus édes-gyümölcsös katyvasz. Érdekes.
Valószínűleg nem ez lesz az életem illata, de szívesen fújkálom. Hamar bőrközelivé válik, de ebben az állapotban nagyon tartós, tíz óra múlva is éreztem.
Leárazva jutottam hozzá, megérte.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Leárazva jutottam hozzá, megérte.

kvin

2018. május 2.

Semmi mást nem érzek, csak tömény cukros édességet, lime után kívánkozik, de semmi nincs, ami tompítaná ezt a gejl cukormázas ragacsot. Azért nem egy csillag, mert nem büdös, de az én ízlésemmel és/vagy kémiámmal egyáltalán nem találkozik.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 2.

bugeyes

2018. január 8.

Burberry parfümök közül eddig az abszolút kedvenc, sokkal jobban szeretem a Bodynál. Friss, üde, de mégis különleges illat, nem a megszokott lime-os, vagy csak virágos-fás illat. Rajtam az edt is elég tartós, úgyhogy nincs okom különösebb panaszra. Az árát azért túlzásnak tartom, ezért 4 csillagot adok.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

csakmoni

2017. április 8.

Vagy mindig rossz teszterbe botlok, vagy rajtam dohos ez is és a Burberry Woman is. Pedig olyan szépeket írtok róla....Körte, fahéj, lime? Én is akarok.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

nyarigabi

2017. február 15.

Teljesen megértem, hogy mit szeret benne, aki rajong érte, de nekem annyira rossz fajta vanília ez, hogy kínozni lehetne vele. Szerencsére senki nem hordja a közelemben, mert kevés illat okoz nálam rosszullétet, de ő igen.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Lgina

2017. február 14.

Azt hiszem, ilyen gyönyörű átalakulást még egy parfümtől sem éreztem, mint ennél, miután a csuklómra fújtam. Először szó szerint frissen vágott gaz szagát éreztem magamon, majd 5 perc múlva ugyanezt mandulaillattal. Újabb 5 perc elteltével gaz sehol, kesernyés mandula illata keveredett valami virágos édességgel. Ezután összeolvadtak a jegyek, és megfoghatatlanul édes elegyet alkottak, elegánsan, visszafogottan, mégis frissen.
Up.: Igen, a mandula a "bűnös"... Imádom az ízét, imádom a marcipánt, és minden más formáját. Úgy tűnik, az illatát is, amire a mandulás tüsfürdőm ébresztett rá. Furcsa hasonlat, de eszembe juttatta a gyermekkorom, dédimamám udvarában a mandulafát és annak virágát. Csoda!!!

Lgina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

kissproof

2017. január 9.

Nagyon szeretem és csak ajánlani tudom. Tartós, télen nyáron is tökéletes. 2 szer vettem újra.

kissproof
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

drzhczk

2017. január 2.

nálam most ez az új szerelem. sajnos nagyon vágytam egy manifesto l'elixir-re, de számomra irreálisan drága, így tovább kutattam vaníliás parfümök után. teljesen véletlen botlottam bele ebbe, első fújásra nem tetszett annyira, de ahogy eltelt 5 perc, nem tudtam levenni az orrom a csuklómról. ISTENI. elegánsan, nagyon finoman édeskés, egyszerűen szerelem. ééés még pluszba az ára is elfogadható!

drzhczk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

nemkriszta

2016. október 30.

Kellemes kis illat, igazán! A kifújás pillanatában engem halványan (de csak halványan, és lehet, hogy egyedül vagyok vele) a L'Instant Magic-re emlékeztet - ami legnagyobb bánatomra szintén nem kapható. A Brit-tel egyedüli bajom a tartóssága, sajnos negatív értelemben. Nézem a jó oldalát: munkahelyen, bárhol frissítéskor nem zavaró. Emiatt nem pontozom le, de így ezt a 30 ml-t hamar el fogom fújkálni. Legközelebb a választásom az edp-re esik talán.

nemkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 30.

April13

2015. november 25.

Nagyon szeretem az illatát, rajtam könnyed, érdekes, finoman nőies, inkább melegben használom, ősszel, télen szeretem kiélni a nehezebb, töményebb parfümök iránti rajongásomat... Egyetlen hibája, hogy rajtam nem elég tartós (és az EDP sem, azt is próbáltam), nagyon sajnálom, mert ha jobban megmaradna, akkor számomra maga lenne a tökély, így viszont veszített egy csillagot.

April13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Lyral, Linalool, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színezék. Lilás piros.