KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: britta, Módosítva: 2011. október 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Burberry Brit Sheer 30 ml-es
Ár: 5500 Ft + postaköltség , Eladó: Andrea79
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest 18. Ker, fizetés: Banki utalás után postázom, ill. személyes átvétel Bp. 18.ker

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kenwoodman

2017. október 18.

Nagyon-nagyon finom illat. Nem érdemes részletezni, a hangulatát és az összetevőket, mert hatósugara és tartóssága nulla . Még 20 percet sem tart a bőrön, nagy kár :(

Kenwoodman
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 18.

Tella

2017. június 11.

Rajtam friss gyümölcsös illat, egyáltalán nem fanyar. Füstös masculin? Na ne☺ Ez egy üde, fiatalos, nyári illat. Fiatal leánykáknak első parfümnek ideális választás!

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

adrica

2017. április 6.

Segítséget kérek! Hadilábon állok vele. Nekem nagyon bőrközelinek tűnik. Nektek mennyi a hatósugara? Tényleg olyan intimszférás mint nálam? A lánykám lebüdösözte, olyan izzadság szagúnak mondta. Valószínű, hogy a fanyarságára gondolt. És hát tudjuk, hogy a gyerek mindig igazat mond. Őt még nem ejtette rabul a reklám és többi felhajtás. Rá tényleg csak az illat hat. Nagyon sok parfümöm van, ezért hezitálok. Ha csak alig érezhető és óránként kéne fújkorásznom, akkor inkább elbúcsúzom tőle. Nekem maga az illat inkább gyógynövényes, öblítős, amivel kivagyok egyezve, de ez a nem érzi rajtam más, csak ha a nyakamba szagol, az már nem fér bele. Olyan illatot keresek, ami irodába alkalmas, de azért érezzék hogy ott vagyok.

Up.: fel kell csillagoznom 5 csillagra!!!!! Lentebb kifejtettem a véleményem.

Sikerült belőle egy kis sajátra szert tennem. Nagyon kellemes. Amikor nem a hódítás a cél, csak lenni valami kis kellemesbe, de azért érezzék, hogy kis finom nő vagyok, vagy csak lengjen valami kis lágy, üdítő, ha olyan helyre megyek ahol nem illik agyon illatozni, de még is szeretnék egy jó érzésű aurát, akkor ezt használom. De végül is bárhova. Egy lecsendesült, nyugodt, friss, romantikus, modern illat. Ez nem az édes-orgonás romantikus, hanem a fehér-virágos, talán párhuzamot tudnék összhatásban hozni a Chacharel-Noa-jával. Olyan tisztaság, ápoltság illat. Sőt, még a Chloé ilyen szerintem. A dolgos hétköznapokon segítség lehet, mert a frissessége munkára, tenni akarássá, könnyen gördülőssé teszi, a virágossága viszont ad egy magabiztosságot, hogy mi nők is igen jól meg tudjuk állni a helyünket, sőt ki is hangsúlyozzuk, hogy nők vagyunk, de ne ordítson rólunk. Nagyon jó barátok lettünk. Nem mondom, hogy mindig ez van rajtam, de gyakran használom, ami nagy szó!

Ui: Most, hogy elfogyott, már nagyon hiányzik! Gyere vissza!!! Már elkezdtem rá a gyűjtést. Tutira újra vevős. Most így mindjárt 40, nekem ez nagyon kell a mindennapjaimba is, meg a tavaszi ünnepekkor is, és mindig. Most ilyen hangulatú vagyok. Biztos a tavasz, a virágok....

Ui: Úton van már hozzám egy 100 ml-s. Nagyon hiányzott! Azt hiszem ez most már alap darab lesz. És a munkahelyemen egy ünnepségen egy 50-es kolléganőmön felismertem. Nagyon illet hozzá is. Pedig egy nagyon nyüzsis vagány, és elegáns nő, szerintem pont nyugtatja ez az illat. A félénkeknek meg kis csendes társat ad a minden napokban. Jó ez mindenkinek, de nekem nagyon! Nem mondom, hogy mindenki ilyet használjon, mert akkor nagyon uncsi lenne a világ, de én biztos fogom, jó sokáig!

adrica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Up.: fel kell csillagoznom 5 csillagra!!!!! Lentebb kifejtettem a véleményem.

PHolly

2016. december 4.

18 éves korom óta a Go-To illatom, annyira szerelem volt első szimatra. Ha jól számolom a 4. üvegemet fogyasztom. Természetesen más illatokkal variálva, de ő a polc állandó tagja.

PHolly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 4.

narcozia

2016. május 21.

Sokáig ódzkodtam a friss, citrusos parfümöktől. Rajtam igazán a fűszeres, vaníliás, gyümölcsös jegyek tudnak kiteljesedni és évekig nem is találkoztam olyan citrusos illattal, ami igazán tartós lenne a bőrömön. De tavaly nyáron észrevettem, hogy annyi nehéz, tömény illatot gyűjtöttem össze, hogy szinte nincs is mit viselnem meleg időben. Bár hozzá kell tenni, hogy én az a fajta ember vagyok, aki a Dior Addict-ot is teljes nyugalommal viseli akár kánikulában is :D Szóval nehezen vettem rá magam, hogy nyissak a könnyedebb illatok felé. Néha viszont valami igazán üdítő, hűsítő parfümélményre volt szükségem, ezért elkezdtem keresgélni. Ami egyből eszembe jutott, hogy 19 éves koromban teszteltem a Burberry Brit Sheer-t és teljesen odáig voltam érte, így gyorsan be is szereztem újra (a régi változatot természetesen).
Pontosan olyan volt, mint amire emlékeztem. A legfrissebb, legszebb nyári illatok egyike, ami egyszerre kesernyés, édes és cukros, mint egy jeges üdítő. A licsi, yuzu, mandarin és pünkösdi rózsa teljesen ideális nyári kombináció, ráadásul mindegyiket nagyon szeretem külön-külön is. Érdekes módon a legeslegelső benyomásom, ami csak már másodpercig tartott, szinte marcipános volt! Bár ez nem tudom, milyen jegynek köszönhető és azonnal el is tűnik (az ananászlevélre gyanakszom), de érdekes jelenség. Utána már nagyon összeolvadnak a jegyek, nem lehet külön kivenni őket, a leszáradás pedig púderes, fás, hála a fehér pézsmának és a fehér fáknak.
Az előttem kommentelőnek igaza van benne, hogy van némi hűvösség az illatban, de én ezt nem távolságtartásként érzékeltem, hanem egyszerűen csak hűsítő hatásként. Számomra egy kifejezetten kedves, játékos parfüm, ami jót tesz a hangulatomnak és a körülöttem lévők is élvezik. Valóban, akár uniszex is lehet, könnyen el tudom képzelni férfiakon (bár szerintem minden parfüm uniszex és csak egyéni beállítottság kérdése, hogy ki mit tud és szeret viselni).
A tartóssága ennek sem a legjobb sajnos, de elég jól helytáll azért, nálam a 3-4 óra nagy szó egy ilyen könnyed kompozíció esetén. Mint már írtam máskor is, kifejezetten nyári parfümöknél nem zavar annyira, ha gyakran magamra kell fújnom, mert pontosan valami olyanra vágyom, ami nem ül meg a bőrömön és nem fojtogat.
A Bright Crystal hasonlatokkal nem igazán tudok azonosulni, mindkettő megvan és ha egymás mellé fújom őket, nagyon kevés hasonlóságot tudok felfedezni. A Bright Crystal sajnos rajtam nem működik ilyen szépen és 10 perc alatt teljesen el is párolog a bőrömről, szóval maradok ennél.
Szívesen adok 5 csillagot, ahhoz nagy problémának kell lennie egy illattal, hogy én 4-nél kevesebbet adjak valamire, a Burberry Brit Sheer pedig tökéletesen hozza azt, amit vártam tőle, tehát megérdemli a dicséretet.

narcozia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 21.

pomme

2016. május 16.

Tiszta, modern, tartós. Minden nap nem használnám, mert van egyfajta hűvös távolságtartó "hangulata", nem egy cserfes illat. Egy gyümölcsöt sem érzek ki belőle, sőt, nekem (rajtam?) eléggé unisex illatnak tűnik. Ha lenne belőle egy nyári verzió, biztosan megvenném.

pomme
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

Emike

2016. március 22.

Nagyon kellemes, virág, üde illata van, nekem nagyon tetszik, olyan kis tavaszias :)

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Quebeck

2015. július 23.

Ez lett a nyári illatom. Nagyon finom friss, könyű illat, talán picit fanyar is. Rajtam egyáltalán nem édes, sőt..
Sajnos nem valami tartós, max 3-4 óra, ezért csak 4 csillag.

Quebeck
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 23.

Sajnos nem valami tartós, max 3-4 óra, ezért csak 4 csillag.

Feketehattyú

2015. március 7.

Szeretem a Burberry illatokat. Sosem a legnagyobb kedvenceim , de valahogy mindig vágyódom utánuk.
Édesen fanyar az összes, olyan jellegzetesek.
Őt is kipróbáltam. A Burberry fanyarságát jellemző illat ebben a parfümben, szinte alig észrevehető( már-már hiányolom), nagyon édes, gyümölcsös illat , már túlságosan is édes.( kicsit tolakodónak is találom)
Rajtam sajnos az ananász érződik ki nagyon ( ami nem tartozik a kedvenc gyümölcseim közé) így nálam nem lett nyerő .
Tartósnak viszont tartós és mint minden Burberry,úgy gondolom megéri az árát, biztos van akin szép ez az illat is, sajnos az a valaki nem én vagyok.

Feketehattyú
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 7.

Édesen fanyar az összes, olyan jellegzetesek.

minimano81

2014. augusztus 11.

kedvenc illatom! finom, nőies, virágos, tiszta, nem tolakodó. a bőrömön nagyon finom illata lesz. lehetne kicsit tartósabb.

minimano81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Linalool, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol