KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Burt's Bees

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rhinestone, Módosítva: 2012. június 12.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

sandor_zsofia

2015. március 2.

Kellemes de erős narancshéj illat. Használat közben viaszos érzet, használat után puha, egészséges fényű, hidratáltnak érződő arcbőr. Másnapra tiszta ragya. Sajnos nekem ez a radír sem jött be, pedig alig "radíroz".

sandor_zsofia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

cioccolata

2013. november 1.

Nagyon finom illata van, kevés kell belőle. Édesnarancs... Paradicsomi élmény vele radírozni! :)

cioccolata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

rhinestone

2012. július 27.

De jó, akkor nem hiába töltöttem fel, azt hittem nem fogja senki sem ismerni. :) Nagyon jó kis arcradír, nagyon szerettem. Tényleg nem egy krémes darab, kissé morzsolódik, de egy kis vízzel elegyítve remekül működik. Finoman tisztít, friss, tiszta lesz az ember arca tőle és remek illata van, engem a Mincemeat-re emlékeztet. Bátran ajánlom!

rhinestone
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

hidewatch

2012. június 12.

Hihetetlen, hogy valaki feltette ezt a terméket, azt hittem senki sem ismeri, én is úgy rendeltem külföldről. Imádom ezt a bőrradírt. Az állaga a tégelyben kicsit kemény, nem krémes. Egy picit kell a tenyerünkbe venni, 1-2 csepp (tényleg nem több) vízzel meglazítani, hogy egy sűrű lekvár állagot érjen el, és utána mehet az arcra. A kis radírozó részecskék nekem úgy tűnnek, mintha darált citrom vagy narancshéj lenne, vagy valami már darált, eltett gyümölcs. Ezek nem kemények, nem kaparnak, inkább masszírozó hatásul van, meg persze azért valamennyire radíroznak is, de nincs erőteljes radírozó hatása. Fenntartó kezelésnek viszont nagyon szeretem :) Az illata is olyan, mint valami eltett gyümölcs-darálék :) Nekem mindig van ebből otthon :)

hidewatch
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glucose

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.