KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Butterfly Collection

Ár:   150 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   3,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2017. január 12.

Kiszerelés:   3,6 g
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok
Kategória:   Ajakápolók

• Hatékony hidratálás
  • Hosszantartó védelem a fagy és szél ellen
  • Táplálja, puhává és simává teszi az ajkakat

5 változatban kapható: őszibarack, méz, görögdinnye, egzotikus gyümölcs, rágógumi

Csirke87

2017. március 16.

Először az állaga miatt gondoltam, hogy na...ez a "kiszáritós" fajta. De meglepő módon nem az. A szél által kiszárított számat nagyon gyorsan helyre rakta. Az ára is tökéletes! Nekem a lila van meg, de hogy ez milyen ízű, illatú, az nem tudom megmondani. De újra veszem! 5* megkapja 😊

Csirke87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

blackcat00616

2017. március 12.

Ilyen szörnyű ízű ajakápolóval még életemben nem találkoztam! Nivea illatú, de az íze is olyan >< (Amikor nem volt nálam ajakápoló akkor Niveával kentem be az ajkam). Azonnal hidratál, durván kiszáradt az ajkam, de inkább maradok a Lora szőlőzsírjánál, annál jobb árkategóriájában nincs!

Update: egy idő után már nem zavaró az íze és tényleg gyorsan rendbe teszi a kiszáradt ajkaim, de mikor páromnak adtam puszit, láttam, hogy neki se ízlik >< Úgyhogy ezt egyedül használjátok, ha ti is erre kényszerültök.

blackcat00616
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate