KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   $58   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sisszy, Módosítva: 2017. január 9.

Ár:   $58
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Testápolók

Bvlgari Eau Parfumée au Thé Rouge testápoló változata.

1500Bvlgari Eau Parfumeé Au Thé Rouge Body Lotion
Ár: 1500 , Eladó: juditjanka
Állapot: kép szerint, 2x próbált, Helyszín: Bp., fizetés: --

Sisszy

2016. december 31.

A parfümmel együtt kaptam egy csomagban. Szeretem az illatát, sokáig megmarad. Könnyen beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet, azonban elég borsos az ára.

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.