KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM!! Bvlgari Omnia Coral és Crystalline edt
Ár: Megegyezés szerint / csere , Eladó: Feketehattyú
Állapot: Saját üvegében, Helyszín: Mindegy, fizetés: Mindegy
Ár: 9000 ft+posta , Eladó: h.ancsi89
Állapot: 65 ml/a kep, Helyszín: --, fizetés: Ajanlott posta

krémparádé

2018. június 16.

Túl alkoholosan indít, utána meg édes - gyümis, de valahogy nem kellemes az én orromnak, így jártam a Paraibával is. Mire alaposan leszárad, akkor kezd olyan crystallineosan friss lenni, de még akkor sem az igazi, a tartósságáról nem is beszélve, mert az alig van neki. Sajnos meg kell válnom tőle, a kristályok számomra az igazik.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

eszcsy96

2018. május 2.

A Crystalline mellett a másik kedvenc Omnia illatom. Tökéletesen harmonizálnak benne a virágos-gyümölcsös-fás jegyek. Bárhol, bármikor remek választás! :)

eszcsy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 2.

Bonzee

2018. április 27.

Már több másik Bvlgari illatnál zengtem itt ódákat, de ezt a piroskát korábban valahogy nem vezette az utamba a sors. Talán pont a színe miatt maradt ki eddig a fókuszomból.
Pár hete szaglásztam meg először, amikor hazafelé tartva, a brüsszeli reptéren vártam az átszállásra. És a fenébe is: igen, igen, IGEN!!!
Nagyon szelíd illat, nem kapod fel rá a fejed - de ha a megfelelő hangulatodban talál meg, mindent visz.
Benne van a tavasz minden vidámsága, a virágba robbanó fák és teli torokból csicsergő madarak ébresztette új remény, hogy igen, nincs még minden totálisan elcseszve ezen a világon, és ha már ez adatott nekünk élőhelyül, ennyi erővel akár meg is próbálhatjuk jól érezni magunkat benne. :)
Egy szó mint száz: azóta felkerült a polcomra a Bvlgari bandába. Most Ő az én szerdaillatom. :)

Bonzee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

csakmoni

2018. április 16.

A férjem ezen a télen gyakran vásárolt gránátalmát.. Én nem vagyok oda az ízéért, de esztétikai élményt nyújtanak a gyönyörű fényes gyöngyöcskék, és ahogy szétpukkannak a számban, azt élvezem. Mindig ez a parfüm jut eszembe, és lám, van is az illatjegyek között! Talán épp ez a jegy adja a fanyarságát.

Új : Cseréltem belőle egy fújóst, és sajnos rajtam teljesen elveszíti az élénkségét. Kicsit állott gyümölcskompót lesz belőle, enyhe kis pézsmás leszáradással. Biztosan bennem van a hiba, mert a Chance Eau Tendre-ral ugyanígy jártam. Papíron sokkal jobb, mint a bőrömön.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Luiselotte

2018. április 9.

Friss , könnyed , vidám ,gyümölcsös - virágos illat.
Kezdetben a piros gyümölcsök vannak előtérben aztán a pézsmás alap jön elő.Édes, de nem sziruposan.Mikor reggel magamra fújtam nem tudtam abbahagyni a mosolygást .Süt a nap , csicseregnek a madarak és tavasz van :) Receptre írnám fel mindenkinek aki rosszkedvű.

Upd: Nem bírtam ki és megvettem belőle a legnagyobb kiszerelést ,hogy együtt várjuk a tavaszt, erre leesett 20 centi hó 😆
Upd2: Sajnos el kell vegyek egy csillagot , mert most, hogy melegebb az idő már nem olyan tartós. Kb. 2-3 óra alatt nyomtalanul eltűnik rólam.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Friss , könnyed , vidám ,gyümölcsös - virágos illat.

lena76

2018. február 16.

Hát igen, nem egy karakteres, egyedi illat. Ennek ellenére kell, hogy legyen otthon. Ha kell egy kis jókedv, nőies magabiztosság, de úgy munkahely-kompatibilisen, mindig őt választom.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Flowergirl1

2018. február 16.

Kellemes, könnyű, nem túl tartós tavaszi illat, bár rajtam van valami kicsit zavaró fanyarsága, amit néha érzek, és idegesít. Ezért csak 4 csillagot adok neki.

Flowergirl1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ferita

2018. február 8.

Nem szeretem a piros színt. Viszont a Bvlgari Omnia sorozat jó sok tagját igen. Kerültem sokáig a színe taszított. Most került hozzám egy minta,szerencsére... Nagyon szeretem a Crystalline Edt-t és ez ugyanaz+kis gyümi.
Nem egyedi,de attól szerethető. Nem kérdés,már a gyűjteményem része lett 🙂

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Nem egyedi,de attól szerethető. Nem kérdés,már a gyűjteményem része lett 🙂

Szanszi

2018. január 12.

Évek óta a kedvenc illatom, annyira én vagyok! Friss, gyümölcsös, rajtam elég fanyar de még ilyenkor a hideg időben is csoda! Nyáron a melegben tudom a leginkább élvezni. Rajtam nagyon tartós még másnap is megcsap reggel az illata. 😊 Egyik állandó lakója a parfümös szekciómnak! Nekem ez az egyik legjobban eltalált az Omnia vonal közül. Az eredeti Omnia illatjegyei is megvannak benne de olyan játékos az egész a gyümölcsök miatt. Lehet, hogy csak a piros üveg miatt van de amikor piros ruha van rajtam akkor a legjobb viselni. 😛 KEDVENC!

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

juditka70

2018. január 11.

Egy romantikus,virágos-gyümölcsös illattal gazdagítja az örömet. Romantikus és optimista színekkel és összetettséggel vonza a figyelmet a finom és a nőies jegyekre.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.