KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Bvlgari Omnia Coral

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csakmoni

2018. április 16.

A férjem ezen a télen gyakran vásárolt gránátalmát.. Én nem vagyok oda az ízéért, de esztétikai élményt nyújtanak a gyönyörű fényes gyöngyöcskék, és ahogy szétpukkannak a számban, azt élvezem. Mindig ez a parfüm jut eszembe, és lám, van is az illatjegyek között! Talán épp ez a jegy adja a fanyarságát.

Új : Cseréltem belőle egy fújóst, és sajnos rajtam teljesen elveszíti az élénkségét. Kicsit állott gyümölcskompót lesz belőle, enyhe kis pézsmás leszáradással. Biztosan bennem van a hiba, mert a Chance Eau Tendre-ral ugyanígy jártam. Papíron sokkal jobb, mint a bőrömön.

csakmoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 16.

Luiselotte

2018. április 9.

Friss , könnyed , vidám ,gyümölcsös - virágos illat.
Kezdetben a piros gyümölcsök vannak előtérben aztán a pézsmás alap jön elő.Édes, de nem sziruposan.Mikor reggel magamra fújtam nem tudtam abbahagyni a mosolygást .Süt a nap , csicseregnek a madarak és tavasz van :) Receptre írnám fel mindenkinek aki rosszkedvű.

Upd: Nem bírtam ki és megvettem belőle a legnagyobb kiszerelést ,hogy együtt várjuk a tavaszt, erre leesett 20 centi hó 😆
Upd2: Sajnos el kell vegyek egy csillagot , mert most, hogy melegebb az idő már nem olyan tartós. Kb. 2-3 óra alatt nyomtalanul eltűnik rólam.

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

Friss , könnyed , vidám ,gyümölcsös - virágos illat.

lena76

2018. február 16.

Hát igen, nem egy karakteres, egyedi illat. Ennek ellenére kell, hogy legyen otthon. Ha kell egy kis jókedv, nőies magabiztosság, de úgy munkahely-kompatibilisen, mindig őt választom.

lena76
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Flowergirl1

2018. február 16.

Kellemes, könnyű, nem túl tartós tavaszi illat, bár rajtam van valami kicsit zavaró fanyarsága, amit néha érzek, és idegesít. Ezért csak 4 csillagot adok neki.

Flowergirl1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Ferita

2018. február 8.

Nem szeretem a piros színt. Viszont a Bvlgari Omnia sorozat jó sok tagját igen. Kerültem sokáig a színe taszított. Most került hozzám egy minta,szerencsére... Nagyon szeretem a Crystalline Edt-t és ez ugyanaz+kis gyümi.
Nem egyedi,de attól szerethető. Nem kérdés,már a gyűjteményem része lett 🙂

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

Nem egyedi,de attól szerethető. Nem kérdés,már a gyűjteményem része lett 🙂

Szanszi

2018. január 12.

Évek óta a kedvenc illatom, annyira én vagyok! Friss, gyümölcsös, rajtam elég fanyar de még ilyenkor a hideg időben is csoda! Nyáron a melegben tudom a leginkább élvezni. Rajtam nagyon tartós még másnap is megcsap reggel az illata. 😊 Egyik állandó lakója a parfümös szekciómnak! Nekem ez az egyik legjobban eltalált az Omnia vonal közül. Az eredeti Omnia illatjegyei is megvannak benne de olyan játékos az egész a gyümölcsök miatt. Lehet, hogy csak a piros üveg miatt van de amikor piros ruha van rajtam akkor a legjobb viselni. 😛 KEDVENC!

Szanszi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

juditka70

2018. január 11.

Egy romantikus,virágos-gyümölcsös illattal gazdagítja az örömet. Romantikus és optimista színekkel és összetettséggel vonza a figyelmet a finom és a nőies jegyekre.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

kvin

2017. december 29.

Fagyi illat. Édeskés-gyümölcsös, valamire nagyon emlékeztet kamasz koromból, jó illat, mégsem tetsző tudatalatti illat-élmény. Ez már 4-5. Bvlgari, amit próbálok, de valahogy egyik sem győzött meg... Balatonszemes.. vagy szárszó? Ez lesz az!
10 cm-el keskenyebb csípő, büntetlen jégkrémevés, újonnan vásárolt fürdőruha...megvan! Valahogy ezt hozza vissza nekem. Piciny izgalom a gyomorban, először vetkőzöl le idegenek előtt, ezt még elviselnéd, de ráadásul a családod előtt. Behúzod a hasad, a műszálat igazgatod a derekad körül, aztán elmerülsz a vízben, és megnyugszol, kiengeded a pocakod, a fejed és a vállad úgyis szép, csak ezt látják, guggolásban lötyögsz a vízben.. na, nekem totál ez az illat! Nyár, hurrá, felszabadult kikapcsolódás - elvileg - , mégis feszengős valahogy és mindig ott az a "nyár illat", amit a strandi árusoknál érzel és a lángoshoz társul, miközben a lábujjközös papucsod csattog az aszfalton...
Nekem ezt nyújtja.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Nekem ezt nyújtja.

cattitude

2017. december 7.

nekem ez egy eléggé semmi extra parfüm, tinglitangli, virágos-illatos, de nem sok karakter van benne. bevallom, sose vettem meg, tesztereket szagolgattam meg az Emirates business classon van kitéve a mosdóban, na ott locsoltam magamra, úgyis olyan kis veszélytelen illat. ha már Bulgari, nekem BLV volt az abszolút kedvencem, de már nem kapni :(

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Tella

2017. december 3.

Az egyik legnépszerűbb illat az Omnia családból, engem nem fogott meg. Jó ugyan, de szerintem egy középszerű virágos illat. Komfortillat, ezzel nem bántunk meg senkit ha használjuk, sőt még lehet bókokat is kapunk milyen finom, kellemes, de számomra nincs sok mondanivalója. Az, hogy "egyedi, karakteres" szerintem költői túlzás :))

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 3.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.