KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7890 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: csoki, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7890 Ft

Bvlgari elragadó tavaszi illata.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatjegyek: bergamott, eper, vízililom, hibiszkusz, gránátalma, pézsma, virgíniai cédrus.

Ár: 7890 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25, 40 és 65 ml-es kiszerelésben kapható.
KERESEM! Bvlgari Omnia Coral
Ár: megbeszélés szerint , Eladó: Netti33
Állapot: saját üvegében, Helyszín: --, fizetés: --
Keresem! Bvlgari Omnia Coral
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Netti33
Állapot: Üveges maradék, Helyszín: Bárhol, fizetés: Megbeszélés szerint

Rumina

2017. július 6.

Tökéletes! Több év keresgélés után megtaláltam az illatom! Csak ez és más semmi, ha parfümről van szó.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Pillike88

2017. július 2.

Nincs meg, még csak álmodozom róla. Kedvenc a kívánságlistámon! :)

Pillike88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Nincs meg, még csak álmodozom róla. Kedvenc a kívánságlistámon! :)

gioia

2017. június 16.

Nagyon szeretem, kellemes, csajos. Viszont valahogy nem annyira tartós rajtam sajnos.

Update: Azóta is töretlenül szeretem :) Ősszel-télen ezt viselem. Már nem is sajnálom, hogy annyira nem erősen orrbavágó az illata, mert így nem fájdul bele a fejem, mint néhány szupertartós parfümtől.

gioia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

Asianlover

2017. június 10.

Nagyon egyedi, karakteres illat. Fanyar és fűszeres, egyszerre friss és intenzív. És ezen a ponton el is jutottam oda, amiért még sosem vittem haza a boltból. 10 perc után megfojt a töménysége. Korcsoportját tekintve szerintem nagyon széles skálán mozog, 20-on túl bárkin el tudom képzelni.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Burya

2017. május 19.

Szerelem volt első illatolásra, édeskés virágos, fanyar bogyós gyümölcsös, kissé karcos fás alappal, mindez tökéletes kompozícióban. Nőies, ha kell, bájos, ha kell, vadóc és szexi. A tesztelés során a tartóssága azonban csapnivalónak bizonyult, úgyhogy hosszú hónapokig csak vágyakoztam utána, be-betérve egy-egy parfümériába szimatolni. Aztán ahogy beköszöntött a jó idő, gondoltam egye fene, ha kell, félóránként újra fújom, de nekem ő kell! Miután megvettem, lefekvés előtt fújtam belőle kettőt, annyira örültem neki. Reggel meg mint majom a farkának, mert még mindig olyan frissen éreztem magamon (s még most is a tegnap estit), mintha frissen fújtam volna ki. Kezd az az érzésem lenni, hogy engem a bolti teszterek nem szeretnek, nem akarnak megmaradni rajtam (pedig a saját példányom is teszter), ugyanez volt Lanvin Jeanne-nal, CK Euphoria Blossommal és még sorolhatnám. Boltban kifújva isteni, hazaérve eltűnik, aztán mikor a tartósság hiánya miatt a fogamat szívva mégis megrendelem, akkor jön a meglepi, hogy jé, ez még másnap is bírja! Na de ez legyen a legnagyobb bajom. :D

UPDATE:
Sorra adom el a többi nyári parfümömet, mert bizony csak érte nyúlok. Mindig. A signature illatom Trésor Midnight Rose, nagyon-nagyon nehezen adtam rá a fejem, hogy nyárra mást keressek (ragaszkodó típus vagyok), de ő mégis túl nehéz, fullasztó volt hőségben. Azt hiszem, a Coralban megtaláltam a nyári signature illatomat, egyszerűen tökéletes a kémia köztünk. Látatlanul is hálás vagyok annak a lánynak, aki mellettem ezt fújta a parfümériában, mert neki köszönhetem, hogy megismertem ezt a csodát. Az meg, hogy sokan használják, mit érdekel engem, ha egyszer egymásnak teremtettek minket? :)

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

UPDATE:

delila6400

2017. május 17.

Imádom ezt az illatot, ezt "viseltem" az esküvőmön, úgyhogy nagyon szép emlékek kötnek hozzá :) Tartós és megfizethető.

delila6400
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

googles

2017. május 11.

Szerintem ez az illat tökéletes. Nem túl édes vagy friss, nagyon megkapó (nem tudom megmondani, melyik összetevő, mert a hibiszkusz nem igazán illatos, a goji illatát nem ismerem (bár már ettem!), de valami ilyesmi lehet). Extra tartós, érezni is lehet körülöttem, nem csak közelről. Nagy kedvencem. Nem érezhető, hogy kifejezetten virágos vagy gyümölcsös, mivel nem könnyen azonosítható illatokból van megkomponálva.

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 11.

skin

2017. május 11.

Régóta szemezek vele ,mindig nagyon tetszett. Sok helyen olvastam,hogy fiataloknak való inkább a tini korosztálynak ez visszatartott a megvásárlásától,mégha nem is hiszek abban hogy egy illat csak fiataloknak vagy időseknek való,ezt inkább a bőrkémia dönti el többnyire. Most azonban annyira jó áron sikerült hozzájutni egy üzletben ,hogy az enyém lett. Bár nem vagyok már mai csirke,de ez az illat nekem lett kitalálva. Nem vicc 2 nap alatt 5-en kérdezték meg mi ez a finom parfüm? Ebből 3 férfiú volt. Nos nekem ez elég bizonyítéknak ,hogy mégis működik rajtam. Az illatról,enyhén fűszeres citrusos,virágos . Nem tudnám elemeire szedni ez pont ilyen arányokkal lett tökéletes ahogy megálmodták és belepakolták a hozzávalókat Bvlgariék. Igazi üdítő finomság némi napfénnyel vegyítve. A dobozának a színe pedig csodás jókedvre derít ,ha ránézek. A tartóssága rajtam maratoni két fújás és 8 óra múlva is ott van. Nagyon népszerű illat sokan hamisítják ,ezért ha a tartósságával gondok vannak érdemes elgondolkodni az eredetiségén !

skin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 11.

Doll

Korcsoport: >54
2017. április 21.

A Pour Femme mellett a másik kedvencem. Fiatalos, friss, édes, de nem tömény, ez az az illat, amire mindenki rácsodálkozik. Olyan mint egy jó zene, minden "hang" a helyén.

Doll
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 21.

Sundiboszi

2017. április 13.

Sokakon éreztem már, de inkább régebbről ismerős az illat, nagyon jól sikerült, pedig a virágos-gyümölcsös nekem nem szokott tetszeni, de ebben van egy kis plusz amitől felejthetetlen lesz...:)

Sundiboszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxycitronellal, Limonene, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citral, Farnesol, Benzyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.