KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6190 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 25 ml-s, 40 ml-s és 65 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 6190 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
LEÁRAZVA - Bvlgari Omnia Crystalline EDP 65ml
Ár: 3000 , Eladó: bhideg
Állapot: Teljesen új, felbontva lett egyszer, Helyszín: Budapest XI, XII. kerület, fizetés: Személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Mirtill12

2017. november 9.

A második üveggel használom el ezt az illatot. Tavasszal és nyáron kellemes, szolíd és frissítő illata van.

Mirtill12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

minibear

2017. november 1.

Egyelőre csak a csuklómra fújva teszteltem néhányszor. Nem akartam olyan illatot, amibe "minden sarkon" belefuthatok, de annyira megtetszett, hogy a Goldea The Roman Night helyett ezt kérem névnapomra. Tiszta, üde és a páromnak is nagyon tetszik.

1 hónapja használom az edt-t, és nem az én illatom. Néha az Aqua Divina sósságát vélem felfedezni benne, amitől kifejezetten rosszul voltam. Ha lenne esély az edp-t tesztelni, annak még adnék esélyt, de az edt nem nyert állandó helyet a polcomon.

minibear
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

GNóri

2017. október 24.

Púderes, krémes tisztaságillatként indul, majd egyre frissebbé válik, végül a leszáradása rajtam teljesen Avon Pur Blancás. Már épp elkezdtem írni, hogy na az Avon már akkor sem tudott egyedit kitalálni, de inkább utánaolvastam, és az a helyzet, hogy a Pur Blanca két évvel korábbi illat az Omnia Crystalline-nél, úgyhogy itt bizony a Bvlgari volt a koppintó. Egyébként EDT létére nagyon tartós.

GNóri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

mano330

2017. október 21.

Nagyon finom illata van. Könnyű, púderes, jó a mindennapokra, de szerintem semmi különleges nincs benne. Ennek ellenére megkapja az öt csillagot :)

mano330
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

avorosafonya

2017. október 19.

Csodálatos, enyhén púderes tisztaság illat, egyszerűen gyönyörű!! 15 csillagot is adnék :))

avorosafonya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Jucus85

2017. október 9.

Fincsi tisztaságillat tartósága is ok

Jucus85
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Fincsi tisztaságillat tartósága is ok

nyarigabi

2017. október 6.

Nagyon szeretem a bambusz, mint összetevőt, mert úgy lesz tőle friss az illat, hogy egyből simulós is. Nem sokat mond a Crystalline, kitűnni vele meg végképp nem lehet, de nagyon, nagyon, nagyon jó illatod lesz tőle. Mi kellhet még?:)

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

dorottyatth

2017. szeptember 30.

Nagyon finom, friss és enyhén púderes illat! A parfüm változata szerintem picit finomabb :)

dorottyatth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Naturbella

2017. szeptember 30.

2017. 09. 15.:
Az itteni vélemények miatt egy iszonyat finom illatra számítottam.. csalódtam. Ma volt rajtam először és nekem egy az egyben Avon Treselle illatú. Semmi Pur Blanca, pedig azt imádom és az valóban nőies, tiszta illat - ezerből is megismerem. Tartósságával nincs bajom, egész nap éreztem picit (keveset fújtam magamra reggel). Vártam, h esetleg átalakul idővel, de nem. Rajtam nem. Ráadásul a párom sem volt elragadtatva, azt mondta, volt már jobb parfümöm is (csak nem emlékszik melyik), de nem büdös..

2017. 09. 30.:
Update: Beleszerettem! Vettem belőle mintát, illetve az EDP-ből is. Az EDP édesebb és a páromnak jobban tetszik. Az előző véleményem teljesen megdőlt, mert már vágyom erre az illatra! Érzem benne a Pur Blancát, de még mindig Treselle-ként indít, átalakul, változik. Egész nap szaglászom a kezem és azt hiszem, megtaláltam az Igazit magamnak. Így, 30 évesen. :) Tehát az előző 2-ről 5 *-ra emelek, bár lehetne többre.. :)

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

2017. 09. 15.:

2017. 09. 30.:

kgyrk

2017. szeptember 26.

Imádom! Kifinomult, nőies illat, a csomagolása is nagyon elegáns. Tartósságát tekintve átlagosnak mondanám, egyébként a notino-n sokszor akciós.

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol