KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6190 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 25 ml-s, 40 ml-s és 65 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 6190 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
LEÁRAZVA - Bvlgari Omnia Crystalline EDP 65ml
Ár: 3000 , Eladó: bhideg
Állapot: Teljesen új, felbontva lett egyszer, Helyszín: Budapest XI, XII. kerület, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 8000ft postával , Eladó: Puszedly
Állapot: Pár ml hiányzik belole., Helyszín: Zsámbok, fizetés: Futárral küldöm.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ariel001

2017. szeptember 23.

Egyik régi kedvenc, nosztalgiázás miatt rendeltem egy mintát, előszeretettel használtam régen, aztán a feledés homályába merült. Kifinomult, olyan tisztaságot, ápoltságot sugárzó elegáns, finom, nőies illat. Tavasz és nyár lesz az ő ideje, mindenképp veszek majd tavasszal egy nagyobb kiszerelést!

Ariel001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Naturbella

2017. szeptember 15.

Az itteni vélemények miatt egy iszonyat finom illatra számítottam.. csalódtam. Ma volt rajtam először és nekem egy az egyben Avon Treselle illatú. Semmi Pur Blanca, pedig azt imádom és az valóban nőies, tiszta illat - ezerből is megismerem. Tartósságával nincs bajom, egész nap éreztem picit (keveset fújtam magamra reggel). Vártam, h esetleg átalakul idővel, de nem. Rajtam nem. Ráadásul a párom sem volt elragadtatva, azt mondta, volt már jobb parfümöm is (csak nem emlékszik melyik), de nem büdös..

Naturbella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

mancus2

2017. szeptember 11.

Isteni finom tiszta illat! Nagyon tartós, még fürdés után is érzem a csuklómon :-) ma vettem egy 65 ml-t, öröm és boldogság :-)

Update: Nagyon mérges vagyok, mert elpárolog az üvegből a parfüm :-( Furcsa volt, hogy gyorsan fogy, de erre nem gondoltam, csak arra, hogy én fújok sokat belőle, ezért ritkábban használtam, nehogy e nélkül az illat nélkül maradjak, és pár nap alatt (amíg nem használtam) rengeteg "eltűnt" az üvegből :-(((( most megyek és veszek mini parfüm fújókat, megpróbálom megmenteni a maradékot. Az 5 csillag marad az illat miatt, amúgy meg mínusz 10 emiatt :-((( Biztos, hogy újra veszem, de szigorúan át kell fújkálnom parfümszóróba ahogy kiveszem a dobozból, nem akarok még egyszer így járni :-(

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Agicaa

2017. szeptember 10.

Ez a parfüm nálam benne van a top 5-ben. Évekkel ezelőtt ruháztam be rá először és nagy szerelem lett köztünk. Nőies, finom, nagyon friss illat, olyan, amit 100 közül is felismerek. Az, hogy tartós, teljesen evidens, lévén prémium kategóriáról van szó. Régóta vágyom arra, hogy beszerezzek egy újabb üveggel. Talán a szülinapomra meglepem magam vele.

Agicaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

MissKenedy

2017. augusztus 30.

2016. március 13: Férfimágnes. Fogalmam sincs miért, én mindig azt hittem, a pasik az édesebb, dögösebb illatokra buknak. Ehez képest, ha ez van rajtam, minimum 1 pasi megjegyzi milyen jó az illatom. Párom is imádja. Rejtély...
Tavaszra ideális, munkába is megállja a helyét, mert bár jellegzetes illat, nem zavaró. Jobban szeretem az édesebb, fűszeresebb illatokat, de ha
visszafogottabb hangulatban vagyok, biztos ez után nyúlok:) Megérdemelt az a rengeteg 5 csillag:)

2017. augusztus 30: Fenti véleményem még mindig igaz, nem értem, de odavannak érte a pasik. Direkt nem szóltam páromnak, hogy újra megrendeltem, kíváncsi voltam megismeri e. (Kb fél éve fogyott el az előző üveg) Ahogy hazaértem, az üdvözlő csók után jött a kérdés, mivel vagyok befújva mert ez nagyon tetszik neki. Ezek szerint nem ismerte fel, de még mindig ugyanúgy reagál. Valamint ahogy kézhez kaptam a munkahelyemen, befújtam magam vele és csak úgy záporoztak a bókok a folyosókon. Igaz, hogy jön lassan a hidegebb idő, de szerintem amíg nem jönnek a keményebb mínuszok, addig ősszel is megállja a helyét. Utána kipróbálom a nagy testvér Omniát, úgy látszik ez a Bvlgari vonal jól áll nekem.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Puszedly

2017. július 17.

Kaptam. Próbáltam megszeretni,de nem illünk össze így feltettem eladásra. Maradok a coralnál..

Puszedly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Azziz

2017. július 2.

Szülinapomra kaptam. Hát mit is mondjak.... Ez az illat ez valami isteni! Tiszta, nem hivalkodó (pedig imádom az erős illatokat), elegáns illat. Mondjuk nem tartós, de ez nem akkora baj, hisz csak EDT. Szeretem. Újravevős.

Azziz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

Odri

2017. június 28.

Szülinapomra kaptam, szeretem, de pl. az Aqua Divina nekem karakteresebb. Ez egy nagyon kellemes, tiszta nyári illat. Nem tolakodóan virágos, inkább kissé púderes, nőies. A tartóssága viszont kiváló.

Odri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

mona82

2017. június 27.

A megjelenése óta használom,nálam eddig ő a Nr 1!!Minden évszakban,napszakban,alkalomra tudom viselni,annyira eggyé válik velem.Rengeteg parfümöt használtam már,de ő az állandó társ :)

mona82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

angelina69

2017. június 11.

Ez az illat is már szinte ikonikusnak számít. Igaz, még éppen csak serdülőkorba lépett. Szerintem nagyszerűsége pontosan az egyszerűségében rejtezik. Már-már olyan, akár egy testápoló illata, de mégis túl tudott lépni ezen. Friss, zöld, fás, krémes, lágy, bőrközeli, orrsimogató. Ha valaki éppen olyan idegállapotban lenne, hogy majd szétveti a méreg, biztos mondanám, fújj magadra egy kis crystalline-t. Megnyugtat és ellazít. Nekem ilyen élményt ad. Persze van, akinek ez túl egyszerű illat, vagy esetleg bántó. De hát gondolom illatszeretet alapján is lehetne besorolni embereket. Szóval nekem ez az illat szép, és nem is kell, hogy erősebb legyen, így jó, ahogy van. A tartóssága átlagos. Tavaszra, nyárra, esetleg télen otthonra tökéletes.

angelina69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol