KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 6900 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 25 ml-s, 40 ml-s és 65 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 6190 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
LEÁRAZVA - Bvlgari Omnia Crystalline EDP 65ml
Ár: 3000 , Eladó: bhideg
Állapot: Teljesen új, felbontva lett egyszer, Helyszín: Budapest XI, XII. kerület, fizetés: Személyes átvétel
US Prestige White Crystal parfüm (Bvlgari Omnia Crystalline utánzat)
Ár: 1200 Ft , Eladó: dzsos
Állapot: 2-3 mm híján tele van az 50 ml-es üveg, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten II., III. kerületben személyes átvétel lehetséges

Anett0721

2018. február 25.

Nekem nem tisztaságillat, hanem olyan mosottruha, tehát végülis tisztaság, és finom is, de szúrós-szintetikus, nem a Chloé-féle "most jöttem a zuhany alól" féle tisztaság.

Finom, jó használni kis szellős napokon, de nem őt választanám meghatározó alkalmakkor, élményteli programokon. Mindenesetre biztosra lehet vele menni, mert semmi taszító vagy zavaró nincs benne.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

edwardkiraly

2018. február 19.

Egy kolléganőm használta ezt a parfümöt, és rajta egész nap lehetett érezni, sőt, ha végigment a folyosónkon, még percekkel később is éreztük az illatát. Így én is megvásároltam - soha nem volt még ilyen drága parfümöm, de gondoltam, megéri az árát. Sajnos csalódnom kellett. Az illat maga nagyon jó, tiszta, friss, de sajnos kb mire beérek a munkahelyemre, már nem lehet érezni. Próbáltam már több helyre fújni, de egyik sem hozott tartós eredményt. Sajnálom, mert ennyi pénzért nem erre számítottam.

edwardkiraly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

wicky90

2018. február 16.

Ez az illat maga a tisztaság. Egy baj van vele, hogy sajnos egyáltalán nem tartós. Viszont az illata miatt muszáj megadjam neki a 4 csillagot

wicky90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

MiniMazsi

2018. február 4.

Évekig volt számomra A parfüm. Legalább 4 üveggel elhasználtam már belőle. Annyira tiszta és bájos illat. De sajnos mostanában kezdek ,,kiszeretni,, belőle, vagy a parfüm változott vagy én, de keresem az új igazit. De szívesen visszatérek majd még hozzá :)

MiniMazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

juditka70

2018. január 11.

Finom,mint a virágszirmok érintése, megragadja a virágok lényegét. Nagyon eredeti és különleges friss illat.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 11.

Kittens

2018. január 1.

Nagy kedvencem, az Edt változatot sokkal jobban szeretem mint az edp-t.A véleményem az edt re vonatkozik, hihetetlenül finom tartós nőies illata van ,ha a testápolojával kémek be a nyakam és úgy fújom még tartósabb, friss kicsit púderes , igazi “gyémánt/kristály” illat !:)

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Nina93

2017. december 29.

Először mintát kaptam belőle és annyira megtetszett, hogy vettem is belőle egy üvegcsével... :) Nem bántam meg, jelenleg Ő a number1. Számomra kellemes, könnyed.

Nina93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

sztr12

2017. december 17.

Egyszerű, tiszta, elegáns illat. Nyáron az egyik kedvenc parfümöm és szerintem a legfinomabb Bvlgari illat. 5 csillagos:)

sztr12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 17.

Mirtill12

2017. december 15.

A harmadik üveggel használom el ezt az illatot. Tavasszal és nyáron kellemes, szolíd és frissítő illata van.

Mirtill12
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

Dormir

2017. december 14.

Sokára lett nekem, de most ez az aktuális kedvenc.
Számomra a mostanra agyonhígított, semmivé reformulált Coco Mademoisell örökébe lépett. Nem hasonlítható a két illat egymáshoz, de számomra mindkettő nemes, tiszta, szuper nőies.
Rajtam hihetetlen tartós. Nem túl Fantáziadús tőlem, de valóban csillogó, kristályos, hópehely illat.
Imádom!!!!!

Dormir
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 14.

Sokára lett nekem, de most ez az aktuális kedvenc.
Imádom!!!!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol