KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Bvlgari

Ár:   6190 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 6900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: niki, Módosítva: 2014. november 16.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 6900 Ft

"A tisztaságillatok kedvelőinek első számú kedvence lett a Bvlgari Omnia Crystalline. Maga a kristálytiszta víz, mely napközben felfrissít és ellazít. Az Omnia Crystalline parfüm törékeny és elegáns jegyei, mint a bambusz, lótusz, és balsafa csodás harmóniában egyesülnek. Ápolt, friss és elegáns illatfelhőt ad, így irodában is ideális parfüm."

Illatkategória: virágos-fás

Illatösszetevők: bambusz, nashi körte, lótuszvirág, balsafa

Ár: 6900 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 25 ml-s, 40 ml-s és 65 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 6190 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
25 és 40 ml-es kiszerelésben kapható.
LEÁRAZVA - Bvlgari Omnia Crystalline EDP 65ml
Ár: 3000 , Eladó: bhideg
Állapot: Teljesen új, felbontva lett egyszer, Helyszín: Budapest XI, XII. kerület, fizetés: Személyes átvétel
Bvlgari Omnia Crystalline EDT- 40 ml
Ár: 6900 , Eladó: Inka
Állapot: Párszor használt, majdnem tele van, Helyszín: Budapest, fizetés: --

isabelle007

2018. június 20.

Tisztaságillat, én nyáron szeretem használni. Egy idő után nem érzem magamon, de meg szokták jegyezni még délután is, hogy milyen finom az illatom. És a pasik is imádják :)

isabelle007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

nyuszo

2018. június 8.

Fehérvirágos-fás tisztaságillat vizes beütéssel... minden benne van, amit nem szeretek :)) nekem ő hideg (rideg), távolságtartó, túl éteri, túl konformista... vannak a BVLGARI-nak sokkal jobb illatai szerintem. Ez egy nagy NEM!
Inkább legyen süti illatom, mint ablaktisztító.... :))

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Inkább legyen süti illatom, mint ablaktisztító.... :))

krémparádé

2018. június 8.

Megszimatoltam és rájöttem, már ismerős illat, sokszor éreztem másokon. Kíváncsian szagolgattam a Müllerben, és éreztem azt a bizonyos tiszta kristályillatot, ami számomra a víz illatát juttatja eszembe, a szokásos hűvös-napos őszi wellnessidőszakot idézi fel, amit hegyi tóvidéken szoktunk tölteni. Ez a szép "oldala", emellett viszont picit beédesedik rajtam, talán a körte miatt.

UP: Ez a parfüm a nyár meglepije nekem, egy szikrázó tüneményes csoda, amit művel a bőrömön! Egyszerre friss és édes, picit bambuszos (ez utóbbit mondjuk kihagynám belőle, túl nyers nekem, de elnézem neki). Olyan a frissessége, mint a víz illata, amelyet fel-felkap a szellő és összekever az aranyló napsütéssel. Néha pedig érdekes módon epret is érzek benne, annak ellenére, hogy az eszem tudja, hogy körte van benne. Ez viszont pont nem baj, akármikor az eperre szavazok. Nagyon Boldog vagyok, hogy egymásra találtunk, instant boldogság, ha megérzem az illatát, felemel, mint egy buborékot és én lebegek a föld felett!

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Whiteorchid

2018. május 27.

Kellemes nyári komfort illat a hétköznapokra, nőies és friss egyben.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

Kellemes nyári komfort illat a hétköznapokra, nőies és friss egyben.

nyarigabi

2018. május 25.

Nagyon szeretem a bambusz, mint összetevőt, mert úgy lesz tőle friss az illat, hogy egyből simulós is. Nem sokat mond a Crystalline, kitűnni vele meg végképp nem lehet, de nagyon, nagyon, nagyon jó illatod lesz tőle. Mi kellhet még?:)

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Verona5

2018. május 5.

Friss tavaszias tisztaságillat Bvlgaris puha alapjegyekkel. Szépséges, még ha én ennél a zöldebb illatokat is kedvelem, megértem, hogy sokak nagy kedvence volt és lesz is.

Verona5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 5.

karaibrahimgil

2018. május 3.

Sok évvel ezelőtt a kedvenc parfümöm volt. Édesanyám minden próbálkozás közül ezt szerette rajtam a legjobban. :-) Mivel jó emlékek fűződnek hozzá, itt, a Krémmánián vettem egy üveggel.
Az illat annyira tiszta és elegáns, mint a csomagolása. Olyan, mint egy ékszer, szinte öltöztet.
Meglepett, hogy citrusfélét nem tartalmaz, mert mindig is azt hittem, legalábbis a bőrömön citromosan hatott.
Nem kifejezetten nyári, szerintem minden évszakhoz illik, és inkább napközben, mint este.

karaibrahimgil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon finom, tiszta illat. Annyira szeretem, hogy rögtön kettőt vettem belőle😊

Katuska78
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nagyon finom, tiszta illat. Annyira szeretem, hogy rögtön kettőt vettem belőle😊

Yeticica

2018. április 7.

A maga nemeben egyedulallo ez az illat. Nem tudom Bvlgariek hogy csinaljak, hogy a parfumjeik nagyon tartosak, megis becsapjak az orrunkat. Erre az illatra is azt hittem, illekony, mig tobben a nap vegen meg nem dicsertek a finom illatom. Bizony. Csak en nem ereztem...
Finom, friss - fas , kicsit edes, kicsit vizes, tisztan kierezheto lotuszvirag illatu csoda.
Tobb uveggel ellocsoltam magamra, egy idoben szokasomma valt, hogy este lefekves elott fujkidtam lagam vele.
Szerinem ez A zen illat (nem pedig a Zen 😉).
Az utolso uvegemet eladtam, mert most mas utakon jarok, azt meg nem akartam, hogy mas azert ne jusson hozza. Raadasul ahhoz kerult, akinek ez a signature scentje, milyen jo!
Ha nagyobb lenne a szilazsa, tokeletes lenne. Bar igy is az.

Yeticica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Szerinem ez A zen illat (nem pedig a Zen 😉).
Ha nagyobb lenne a szilazsa, tokeletes lenne. Bar igy is az.

HennyGindele

2018. március 23.

Az egyik kedvenc illatom megunhatatlan ❤️

HennyGindele
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Az egyik kedvenc illatom megunhatatlan ❤️

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol