By Kilian

Ár:   $56   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: CRD, Módosítva: 2019. február 5.

Ár:   $56
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria
Kategória:   Sminkek szájra

Szatén és matt finishű ajakrúzs, intenzíven pigmentált és tartós formulával.

CRD

2019. február 1.

Matte finishből a Dangerous árnyalatot vettem, szatén finishből a Heavent. Nagyon szépek👍! Rendkívül jól pigmentáltak, lángolnak az ajkakon, de tényleg! Mondjuk nekem világos a bőröm, szőke a hajam, úgyhogy nem nehéz... Egyáltalán nem szárít, luxus, krémes formula. Tartósságával teljesen elégedett vagyok. Nem tart egész nap, szó sincs róla, de szépen,,sokáig alig észrevehetően kopik! Az árnyalatok ugyanazok matt és szatén finish esetén, de nyilván másképp mutatnak. Tervezek még venni a mattból, mert az nekem egy picit jobban tetszik magamon. A csomagolás nagyon elegáns, nekem ez is fontos. Csodás rúzsok, teljesen megérik az árukat!

CRD
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 1.