KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

By Kilian

Ár:   68 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: laracroft, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   68 000 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

"Az ikonikus Monoï olaj újragondolása egy virágos parfümben. Meleg és egzotikus illat, amely azonnal a bőr érintését és a ragyogó nyári barnaságot idézi fel. A fejillat gyengéd bergamot és neroli jegyei édes és érzéki hangulatba hoznak. A parfüm szívében az ylang-ylang és a tiaré virág exotikus illata keveredik a kókusz és vanília mélyebb akkordjaival."

Ár: 55000 , Eladó: erika0325
Állapot: kb 42-45ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel