KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Byredo

Ár:   33 700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tillisilli, Módosítva: 2017. május 15.

Ár:   33 700 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Tisztelgés Baudelaire és a dekadencia ihlette francia költészet előtt. Ben Gorham különösen lenyűgözőnek találta a szexualitás és a halál témakörét a Romlás virágaiban. A Baudelaire a Byredo parfümház eddigi legsötétebb kompozíciója, amely az ismert költő Exotikus illat c. költeményét tükrözi vissza.

Illartjegyei

Fej: boróka, feketebors, kömény

Szív: tömjén, jácint

Bázis: papirusz, pacsuli, fekete ámbra

Tartós, sötét, füstöt illat, amelyből később kiválnak a tömjénes és meleg bőr alapjegyek.