KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

BYS

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: makacs.imola, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Ecsetek

A BYS széles sminkecsete tökéletes esköz a púder vagy a bronzosító arcra vagy testre való felviteléhez. Szépen eldolgozza, valamint lesepri a felesleges púdert.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

svivko

2013. március 14.

tesminked oldaláról rendeltem, 890 Ft-ért.
Durva anyagból van, és a közepéből minimum 40-50 szál kiesett mikor kivettem a csomagolásból és nézegettem. Ráadásképp a szélén a szőröknek bekerült valami zöld műfű-szerű szál is. Nagyszerű. :) Még a végén elkényeztetve érezné magát az ember, ha azt kapja amire számít. :D
Hát én nem azt kaptam. Mosásnál is kopaszodott...

Pénzkidobás. Durva, műanyag, hullik, és ez a zöld szatyor, vagy műfűnek készült szál totál lelomboz. Ennyire nem szeretnének megfelelni a vásárlóiknak?!
Nagy nulla, csak néha használom transzparens púderhez, azt nem tudja elrontani. Szerintem még pár mosás, és az összes szőr kihullik.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 14.

tesminked oldaláról rendeltem, 890 Ft-ért.
Hát én nem azt kaptam. Mosásnál is kopaszodott...