C20 / By Wishtrend

Ár:   $22   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Ár:   $22
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Hidratáló, nem irritáló hámlasztó folyadék, amely naponta használható. Mandulasavat tartalmaz, ami még érzékeny bőrre is biztonságos. Javítja a bőr tónusát és textúráját, miközben növeli más termékek hatékonyságát. Gyulladáscsökkentő, antibakteriális tulajdonságai miatt pattanások ellen is hatásos.

i.napcsi

2018. május 28.

Kellemes meglepetés,erőteljesebb savakat használtam elötte de ki szerettem volna próbálni,csak ajánlani tudom,semmi irritáció,nem csip,hidratál és feszes érzést is ad,utána könnyen használható bármilyen más termék.megéri az árát,bár nem a lególcsobb de 5 csillag!!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

dzsanki

2018. április 4.

Most használtam el az első üveggel, több, mint 4 hónapig kitartott. Novemberben vettem black friday keretében, amikor egy áráért kettőt adtak. Nagyon meg vagyok vele elégedve, tonikként használom reggel és este arcmosás után. Megfelel annak, ami a leírásban van, úgyhogy tovább nem is ragozom. Víz állagú, átlátszó folyadék, melyet a tenyerembe öntve masszírozok az arcomba, nagyon jól előkészíti a bőrt a többi lépésre, és azonnal hidratál is. Megszerettem, újra fogom venni, ha a másikat is elhasználtam. A flakon szája egyébként szintén tökéletes, nem ömlik belőle a folyadék, szépen lehet adagolni. Az összetevői magukért beszélnek, bátran ajánlom mindenkinek.

dzsanki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 4.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Sorbitol, Hydrolyzed Collagen
Kémiai hámlasztók: Mandelic Acid
Vitaminok: Panthenol

Keserű mandulából származó gyengédnek számító alfa-hidroxi sav (AHA) féle, ami a többi AHA savhoz hasonlóan gyengéden hámalsztja a bőr felszínét, így hatásosan kezeli a pattanások visszamaradó nyomait, és segít elhalványítani a bőrön ottmaradó sötét foltokat. Az AHA-k közötti különleges tulajdonsága, hogy antibakteriális hatása is van, és 5% és 10%-os mennyiségben is hatásos lehet a pattanások kezelésében (forás). Jó tudni még azt is, hogy a mandulasav fényérzékeny, így csak nem átlátszó csomagolásban lévő kozmetikumban van hatása.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak