KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 6550 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000 , Eladó: Timi8
Állapot: 10ml kisfùjòs, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalàs/posta/ foxpost
Ár: 9500 , Eladó: annus79
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel 21. kerületben

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

nyarigabi

2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Édes, de nem úgy, ahogy én szeretem. A bőrömön kijön valami fura borotvahab-illat. Nem tetszik. Mini van belőle, de csak a gyűjteményemet gazdagítja, elhasználni nem fogom. A neve és az üvege nagyon bejön, és elég tartós is, de nem húzom le, csak velem nem kompatibilis.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Frézia

2017. október 15.

Rajtam nem működik, pár perc után fura borotvahabra emlékeztető illat leng körülöttem. Papíron jó volt. 😞

Frézia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

verikanov

2017. október 8.

Az örök visszatérő parfümöm. Mikor először vettem, akkor télen-nyáron használtam, imádtam, és a bőrömön nagyon tartós volt, pedig csak reggel fújtam belőle. Aztán változtak az igényeim, mostanság nyáron a könnyedebb illatokat kedvelem, bár ez sem nehéz illat. De valahogyan minden őszön visszatérek hozzá...

verikanov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Még tinikoromban találkoztam először ezzel az illattal, de akkor még nem voltam felkészülve rá. Azóta viszont az egyetlen olyan parfümöm, amihez mindig visszatérek és nem tudom megunni. Örök kedvenc.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Zsofika15

2017. július 13.

Ez A PARFUM szamomra. Evek ota imadom, nem tudom megunni, foleg osszel es telen szeretem hasznalni. Rajtam eszmeletlen tartos, ez a legtartosabb az osszes parfum kozul amit valaha probaltam. Ez egy igazan fiatalos, noies, szexi illat! Csak egyeterteni tudok az elozo pozitiv velemenyekkel, valamint valo igaz imadjak a pasik!

Zsofika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

ErikaErika

2017. június 25.

Aranyos kis illat, de nem tetszett meg annyira, hogy meg is jegyezzem. Van egy fel uveggel, el is felejtkeztem rola. En nem erzem benne a vanilliat es edesnek sem erzem, inkabb citrusosnak. Erdekes.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Ada992

2017. június 13.

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet.Nagyon tartós de nekem túl sok,tömény,intenzív és nagyon édes.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Lileycat

2017. április 19.

Egeszen 9 evig hasznaltam ezt az illatot. Nagyon finom es edes, igazan szerettem, sokaknak viszont tul intenziv az illata. Bevallom en is csak alkalmakra hasznaltam, nem egy mindennapi parfum.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kofola

2017. április 12.

Finom,édes. Mindig sok dicséretet kaptam mikor ezt használtam, csak sajnos illat emlék lett belőle így már nem használom.

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

midnightsun

2017. március 13.

a pasik megvesznek érte ;)

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

a pasik megvesznek érte ;)

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance