KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 6550 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 9500 , Eladó: annus79
Állapot: új, bontatlan 100 ml, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2000 , Eladó: Timi8
Állapot: 10ml kisfùjòs, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalàs/posta/ foxpost
Krémmánia Kedvencek a -től
Ada992

2017. június 13.

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet.Nagyon tartós de nekem túl sok,tömény,intenzív és nagyon édes.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Lileycat

2017. április 19.

Egeszen 9 evig hasznaltam ezt az illatot. Nagyon finom es edes, igazan szerettem, sokaknak viszont tul intenziv az illata. Bevallom en is csak alkalmakra hasznaltam, nem egy mindennapi parfum.

Lileycat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

kofola

2017. április 12.

Finom,édes. Mindig sok dicséretet kaptam mikor ezt használtam, csak sajnos illat emlék lett belőle így már nem használom.

kofola
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 12.

midnightsun

2017. március 13.

a pasik megvesznek érte ;)

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

a pasik megvesznek érte ;)

Annie4

2017. február 19.

Még tinikoromba volt egy Tom Tailor parfümöm, azt hiszem Bodytalk volt a neve. Nagyon szerettem de egy idő után nem találtam a drogériában. Erről a parfümről pedig rengeteget hallottam de most szaglásztam meg először, és egy az egyben ugyanaz az illat! Azt hiszem megveszek belőle egy kisebb kiszerelést :)

Annie4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Mumus30

2017. február 13.

Évekkel ezelőtt nekem ez volt a nagy kedvenc illat, állandóan fújtam magamra évszaktól függetlenül. Aztán meguntam. Most újra fellángolt szerelem, lehet beszerzek egy kisebb kiszerelést belőle. Édes-gyümölcsös-fiatalos illat, de nem tolakodó, rajtam nagyon tartós volt, azért is szerettem annyira. Mindig jó kedvem lett tőle, ha megéreztem a sálamon még napokkal később is.

Mumus30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Vendy254

2017. február 12.

Nagyon szeretem az illatát :) sajnos rajtam nem túl tartós de azért sokszor visszatérek hozá :))

Vendy254
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

dnsmakeup

2016. november 28.

Páromtól kaptam egyszer ajándékba, de még évekkel ezelőtt. Már akkor sem tetszett és hiába próbálom megszeretni, nem megy. Aki szereti az édes vaníliás illatot, annak ez maga a kánaán. Egyébként rendkívül tartós! Igazából nincs vele semmi baj és nem is értem miért pontozom le, mert a pont az én ízlésemet tükrözi és nem a termék minőségét. Ezt kérlek vegyétek figyelembe. Viszont azzal nem értek egyet, hogy férfifogó parfüm lenne, mert az én fiú ismerősöm szinte egytől-egyig utálják az ilyen vaníliás illatot és menekülnek előle. Inkább ez az, ami miatt levontam.

dnsmakeup
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 28.

Burya

2016. november 6.

Alapvetően nagyon nem szeretem az édes illatokat, a vaníliát különösen nem, de ennél az illatnál mégsem zavar. Édes, igen, de nem annyira, hogy zavaró legyen, és az édes alapot tökéletesen ellensúlyozzák az üde virágillatok (liliom, rózsa, gyöngyvirág, jázmin), de mégsem úgy, hogy az eredmény túl tömény vagy tolakodó legyen. Különösen tetszik, hogy egy enyhe csípős, fanyar illata van a ribizlitől, ettől különleges, hiszen édeskés virágillatból több tucatnyi van. Leginkább belül álmodozó, gyengéd, de mégis határozott, erős fiatal nőhöz való illat. A nevéből és az üvegéből ítélve ez amolyan "férfifaló" illatnak tűnt elsőre, de nem az. Nem az a fajta, ami "túl sok" tapasztalatról árulkodik, de nem is egy naiv, szelíd, csendes lányhoz illő illat. Tartós, mindig csak egy fújást használok belőle, de annyi elég is, egy teljes napig érezni bőrön, ruhán még tovább is.

UPDATE:

Sajnos nem volt tartós ez a szerelem, elválnak útjaink, fel is tettem eladásra. A kezdeti illat a fanyar ribizlivel nagyon tetszett eleinte, de rajtam az pár perc után eltűnik belőle. Pont az, amiért megtetszett... Nekem sajnos túl édes, nem illünk össze. :(

Burya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

UPDATE:

emeseee6

2016. szeptember 24.

Középiskolában az egyik kedvencem volt. Szép emlékeket idéz,de mostanság mikor kipróbáltam, már annyira nem tetszett. Úgy látszik változott az ízlésem. De kellemes,tartós illat :)

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance