KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 6550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 6550 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 6550 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 1200 , Eladó: Mixi
Állapot: 5 ml fújós, Helyszín: Győr, Csorna, fizetés: Személyesn átvétel, előre utalást követően posta
Ár: 3990 , Eladó: tundying
Állapot: használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel vagy posta

Romano

2018. július 2.

Nagyon jó illat.
Az egyik ha nem a legjobb női illat amit valaha éreztem.
Kb 10 éve éreztem ezt az illatot és még most is teljes mértékben emlékszem rá.annyira bele égett az agyamba.pár hete éreztem, újra.
A párom tuti hogy kap tőlem egy ilyet meglepetés formàjában.
Tökéletes illat, minden alkalomra.
Kifinomult és vonzó, egyben.

Romano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Nagyon jó illat.
Az egyik ha nem a legjobb női illat amit valaha éreztem.
A párom tuti hogy kap tőlem egy ilyet meglepetés formàjában.
Tökéletes illat, minden alkalomra.
Kifinomult és vonzó, egyben.

Kissyfurrr84

2018. június 7.

Amikor ezt viselem mindenki megfordul és megkérdezi, hogy mi ez az illat. Számomra ez az a parfüm,amit bátran viselek mert tudom hogy én vagyok. Esti programnál, legyen az éttermi vacsi vagy party, de még délutáni rendezvényeken is kiválóan illik! Amolyan csábítás elmélete... ☺️ és mindemellett még elegáns is.

Kissyfurrr84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

kvin

2018. március 11.

Ez az illat maga a nosztalgia, az emlékezés!
Annak idején nem használtam, de most megillatolva, mintha éreztem volna már máson, másokon sok-sok évvel ezelőtt. Belecsöppentem a régi, fiatal világba.
Balatoni nyaralások, dizsibe készülődés, la bouche, east17, platform szandálok, hajsütővas, csillámpor, áltetkók... nem tudok elvonatkoztatni, nem tudom izolálva kezelni, ez az illat egyszerűen ezeket juttatja eszembe és emiatt maxot adok rá. Érzékenyítő, '90-es évek kamaszkorának életérzése.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Ez az illat maga a nosztalgia, az emlékezés!

noriri

2018. január 25.

Számomra ez az illat az a szokásostól való elrugaszkodást jelenti. Egyébként a púderes, édeskés visszafogottabb illatokat szeretem. Ezt ajándékba kaptam nagyon régen és sokáig nem használtam, de amikor évekkel ezelőtt elmúltam húsz elővettem és egyszer csak másképpen álltam hozzá. Ennek az illatnak van valami mélysége. Rajtam egyértelműen a citrusos jegyek dominálnak, de alatta van valami plusz, valami ami azt üzeni, hogy van itt még min elgondolkodni.
Csak ritkán hordom, általában nem egy átlagos napon, hanem amikor egy kicsit több bátorságra van szükség.

noriri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

cattitude

2017. december 18.

olyan finom ez az illat <3 rajtam a gyümölcsök nem annyira érződnek, inkább a virágok, a vanília miatt már-már púderes is egy kicsit. rajtam egyáltalán nem édes. van benne valami, amitől számomra nagyon-nagyon finom lesz ez az illat felfújáskor és még utána egy pár óráig, de sajna nem tudom, melyik jegy lehet az /o\ csak 4 csillag viszont, mert egy idő után kicsit megkeseredik a bőrömön.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Anyezz

2017. november 8.

Magamnak nem vettem volna meg, de megszerettem. Könnyed, édes illata van.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Magamnak nem vettem volna meg, de megszerettem. Könnyed, édes illata van.

Lane

2017. november 7.

Eleinte nem is használtam, de ahogy beütött a rosszabb korszakom az egyetemen, éjjel-nappal fújkálom vele magam. Mindig jó kedvem lesz tőle, mások pedig sokat dicsérik rajtam. Nagyon finom, nagyon édes illat, mondjuk rajtam nem tartós.

Lane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

nyarigabi

2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Édes, de nem úgy, ahogy én szeretem. A bőrömön kijön valami fura borotvahab-illat. Nem tetszik. Mini van belőle, de csak a gyűjteményemet gazdagítja, elhasználni nem fogom. A neve és az üvege nagyon bejön, és elég tartós is, de nem húzom le, csak velem nem kompatibilis.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Frézia

2017. október 15.

Rajtam nem működik, pár perc után fura borotvahabra emlékeztető illat leng körülöttem. Papíron jó volt. 😞

Frézia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 15.

verikanov

2017. október 8.

Az örök visszatérő parfümöm. Mikor először vettem, akkor télen-nyáron használtam, imádtam, és a bőrömön nagyon tartós volt, pedig csak reggel fújtam belőle. Aztán változtak az igényeim, mostanság nyáron a könnyedebb illatokat kedvelem, bár ez sem nehéz illat. De valahogyan minden őszön visszatérek hozzá...

verikanov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Antioxidánsok: BHT