KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   6550 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Luxoryshop.com-n 6550 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 7.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Luxoryshop.com, 6550 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, narancs, feketeribizli, fahéj

Szívjegyek: sárgabarack, rózsa, liliom, jázmin, gyöngyvirág

Alapjegyek: virginiai cédrus, vanília, tonkabab, pézsma, ámbra

Ár: 6550 Ft, Eladó: Luxoryshop.com
"Kapható 30 ml-s, 50 ml-s és 100 ml-s kiszerelésben is!"
Ár: 7490 Ft, Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 2000 , Eladó: Timi8
Állapot: 10ml kisfùjòs, Helyszín: Székesfehérvár, fizetés: Utalàs/posta/ foxpost
Ár: 9500 , Eladó: annus79
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel 21. kerületben

cattitude

2017. december 18.

olyan finom ez az illat <3 rajtam a gyümölcsök nem annyira érződnek, inkább a virágok, a vanília miatt már-már púderes is egy kicsit. rajtam egyáltalán nem édes. van benne valami, amitől számomra nagyon-nagyon finom lesz ez az illat felfújáskor és még utána egy pár óráig, de sajna nem tudom, melyik jegy lehet az /o\ csak 4 csillag viszont, mert egy idő után kicsit megkeseredik a bőrömön.

cattitude
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Anyezz

2017. november 8.

Magamnak nem vettem volna meg, de megszerettem. Könnyed, édes illata van.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

Magamnak nem vettem volna meg, de megszerettem. Könnyed, édes illata van.

Lane

2017. november 7.

Eleinte nem is használtam, de ahogy beütött a rosszabb korszakom az egyetemen, éjjel-nappal fújkálom vele magam. Mindig jó kedvem lesz tőle, mások pedig sokat dicsérik rajtam. Nagyon finom, nagyon édes illat, mondjuk rajtam nem tartós.

Lane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

nyarigabi

2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Édes, de nem úgy, ahogy én szeretem. A bőrömön kijön valami fura borotvahab-illat. Nem tetszik. Mini van belőle, de csak a gyűjteményemet gazdagítja, elhasználni nem fogom. A neve és az üvege nagyon bejön, és elég tartós is, de nem húzom le, csak velem nem kompatibilis.

nyarigabi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Upd. De örülök, hogy más is érzi a borotvahabot! :)

Frézia

2017. október 15.

Rajtam nem működik, pár perc után fura borotvahabra emlékeztető illat leng körülöttem. Papíron jó volt. 😞

Frézia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

verikanov

2017. október 8.

Az örök visszatérő parfümöm. Mikor először vettem, akkor télen-nyáron használtam, imádtam, és a bőrömön nagyon tartós volt, pedig csak reggel fújtam belőle. Aztán változtak az igényeim, mostanság nyáron a könnyedebb illatokat kedvelem, bár ez sem nehéz illat. De valahogyan minden őszön visszatérek hozzá...

verikanov
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

pillangolany7

2017. augusztus 23.

Még tinikoromban találkoztam először ezzel az illattal, de akkor még nem voltam felkészülve rá. Azóta viszont az egyetlen olyan parfümöm, amihez mindig visszatérek és nem tudom megunni. Örök kedvenc.

pillangolany7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Zsofika15

2017. július 13.

Ez A PARFUM szamomra. Evek ota imadom, nem tudom megunni, foleg osszel es telen szeretem hasznalni. Rajtam eszmeletlen tartos, ez a legtartosabb az osszes parfum kozul amit valaha probaltam. Ez egy igazan fiatalos, noies, szexi illat! Csak egyeterteni tudok az elozo pozitiv velemenyekkel, valamint valo igaz imadjak a pasik!

Zsofika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

ErikaErika

2017. június 25.

Aranyos kis illat, de nem tetszett meg annyira, hogy meg is jegyezzem. Van egy fel uveggel, el is felejtkeztem rola. En nem erzem benne a vanilliat es edesnek sem erzem, inkabb citrusosnak. Erdekes.

ErikaErika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 25.

Ada992

2017. június 13.

Nem nagyon nyerte el a tetszésemet.Nagyon tartós de nekem túl sok,tömény,intenzív és nagyon édes.

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance