KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cacharel

Ár:   7540 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2011. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, online

pisonce

2017. augusztus 13.

Régen ez a parfüm az Igazi volt, mára már valamivel szelídebb illatra vágyom. A tini- és a korai felnőttkoromra emlékeztet ez az illat. Ezzel az illattal tényleg be lehet pasizni, ha meg van az illat karakterével egyező magabiztos (nem nyomulós!) fellépésed. ;)

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

Timi8

2017. március 18.

Az utòbbi időben sikerült kissé ráfixálòdnom az Amor Amor-ra és a flankereire, de nem bánom mert mind finom és pikáns illat! Ez nem épp a legùjabb változat de nekem ő a legfrisebb beszerzésű verziòm és nagyon elégedett vagyok vele is! Rafináltan egyensùlyoz a savanykás gyümölcsösség és mély, édes, pralinés jegyek között, ìgy egy igazán rafinált, vagány kis illatot kapunk az alap Amor Amor pikantériájával és friss fűszerességével. Az Elixir Passion-re is nagyon hasonlìt de az inkább lehetne az Amor Amor "abszoluja", esszenciája vagy intenzìvebb változata, mert ez az Absolu azoknál sokkal gurmandabb, elmegy egy desszertesebb irányba. A különbség, hogy a nyitányban egy enyhe meggyes vagy inkább bonbonmeggyes gyümölcsösség is feldereng, illetve, hogy a leszáradásban ott az a gurmand meleg csokikrémes akkord. Örülök, hogy az enyém lett!
/csak záròjelben jegyezném meg, hogy az Oriflame Love Potion-je is ebből merìtkezett/

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Katica13-D

2016. május 31.

Először a sima Amor Amort szerettem volna kipróbálni, de tévedésből (mint ahogyan az már lenni szokott) őt fújtam ki először. Azonnal elaléltam. A másik csuklómon landolt az anyaillat, ami szintén nagyon finom, de... Na igen, ott van az a "de". Az Absolu az anyaillatnál sokkal kifinomultabb, sokkal tartósabb, szerintem kevésbé tolakodó, mégis ütősebb, komplexebb illat. Erotikus, romantikus, nőies... buja, mégis tiszta. Igen, friss és üde tisztaságillat. Ellentmondást éreztek? Nem véletlen. Ezek az ellentmondások teszik őt annyira ellenállhatatlanná.

Katica13-D
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

ivor

2014. október 6.

Sokáig Amor amort használtam, aztán megtaláltam ezt: imádom, évek óta nem tudja senki más kiütni a nyeregből, édes sütiillat, de mégsem olyan tolakodó, mint a hasonló édes karakterű parfümök.

ivor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

laracroft

2014. április 16.

Szerintem jó kis illat, bár engem valamelyik tusfürdőre emlékeztet, csak nem tudom melyikre. Kellemes, friss tusfürdős tisztaságillat + nugát, én nagyon érzem az édes nugátos alapot! Kicsit érdekes ezt a "most jöttem a zuhany alól" illatot ezzel a nugátos melegséggel megbolondítani, de végülis finom, és ez a kettősség adja benne azt a csavart, amitől nem lesz átlagos.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

csikosmatyas

2013. augusztus 21.

Amor Amor+Forbidden Kiss = Amor Amor Absolu
A Müllerben kuponnal -20%, így bementem kipróbálni.Természetesen jött velem haza szépen.
Finoman édes pralinés, de kellően gyümölcsös ahhoz, hogy megfeleljen egy "trendi őszi" illatnak. Ha "csak" munkába mész, ha "csak" egy farmer és blúz van rajtad, ha nem akarsz túlzó lenni és "csak" mosolyogsz, nem vihogsz, ha "csak" a komfortzónádat erősítenéd valami aktuális holmival.
Számomra egy "csak" illat és milyen jól csinálja !! Elvégre nem kell mindig skatulyából kihúzottnak lenni, elég ha friss vagy, főleg ősszel. "Csak" LAZÁN!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Amor Amor+Forbidden Kiss = Amor Amor Absolu

didus

2013. április 21.

A csodás Amor Amor illat töményebb és tartósabb változata. Nekem szinte ugyanolyan mint az Elixir Passion.

didus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Mufurcka

2012. december 28.

Tetszene, ha nem lenne benne egy bizonyos szúrósság, sajnos le kellett mosnom:( Az anyaillatot szerettem volna megkörnyékezni ma a müllerben, de nem volt tesztere. Ez egy édes illat, gyümölcsös-gourmand kategóriában fut, indításként praliné, feketeribizli, és ananász, be is fektetnék rá tényleg ha nem lenne az a fránya szúrós összetevő amit nem tudok beazonosítani, melyik lehet az összetevők közül.

Mufurcka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

erika81

2012. december 27.

Mikor megjelent ez az illat kaptam belőle mintát. Nagyon tetszett. Mikor alkalmam lett volna megvenni nem volt készleten.
Karácsony előtt bementem a parfümériába és volt belőle 2 üveg. Az egyiket egyből betettem a kosárba, de gondoltam régen teszteltem inkább ráfújok a bőrömre biztos ami biztos alapon. És milyen jól tettem. Ahogy telt az idő a finom illat helyett az én bőrömön egy édeskés illat lett "izzadság" szaggal keverve. Sajnos. Az illat papíron imádni való, de sajnos jelenleg nem az én illatom...

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Amanda

2012. december 25.

Nekem már a sima Amor is kedvenc volt. Ez pedig tényleg absolu, vagyis annak a fokozása. Számomra pont eléggé édes és gyümis, nagyon szeretem.
Aki az Amor amort szerette, az ebben sem fog csalódni.

Amanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 25.

Aki az Amor amort szerette, az ebben sem fog csalódni.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Anise Alcohol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, BHT