KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Cacharel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2014. január 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Gyümölcsös-virágos illat, pézsma, vanília és szantálfa összetevőkkel. A nyaralás, pihenés, édes semmittevés illata.

Ár: csere a keresett illatokra , Eladó: Chrissy
Állapot: 100/ 60-65ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/ajánlott posta postán maradóra/Foxpost
Mehecske

2015. augusztus 20.

Tökéletesen megkomponált friss illat, imádom, a férjem kivétel nélkül mindig megjegyzi, mikor megérzi rajtam, hogy: mmm, milyen jó illatod van! :)) Nem is tudom, mit írhatnék, egyszerűen annyira pompás, tartós, hogy csak dícsérni lehet!

Mehecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

szaboh

2014. március 10.

Egyetértek, nekem is kedvencem lett ez a parfüm, nagy kár, hogy nem lehet már kapni sehol. :( Pont így éreztem magam tőle én is, valahogy feldobta a hangulatomat és ezáltal a napomat. Pár éve Karácsonyra kaptam, a tél és havazás kellős közepén használtam, úgyhogy nálam ehhez az időszakhoz kapcsolódik ez az illat. Nagyon megszerettem! A többi Cacharel a nyomába sem ér.

szaboh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 10.

mihaly.dora

2014. február 14.

Az első parfümöm, egyben a kedvenc illatom. Mindig vidám és gondtalan lettem, amikor magamra fújtam. Így még a leghúzósabb napokat is elfeledtette velem ez a könnyű, kacér, tartós kis illat. Nagy csalódás volt, mikor megtudtam, hogy limitált kiadás, így csak egy üveg erejéig tarthatott a szerelem. :(

mihaly.dora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 14.

Daisyyy

2013. november 17.

Kellemes kis nyári illat, ajándékba kaptam, eleinte nem annyira tetszett, de aztán már függő lettem. :)

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional