KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

CaliVita

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   100 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Silvy97, Módosítva: 2017. december 1.

Kiszerelés:   100 db
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépségvitaminok

A ligetszépeolaj telítetlen zsírsav összetevői számos pozitív hatásukról ismertek. Hozzájárulnak a hám- és kötőszövetek egészségének megőrzéséhez, ezáltal támogatják a bőr szépségét és feszességét. Kedvezően befolyásolják a vér össz-, illetve LDL-koleszterinszintjét, a trigliceridszintet, így támogatják az egészséges keringést.