KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

calypso

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Biankaa, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Kategória:   Fürdőtermékek

• mikrogranulákat tartalmazó cellulóz könnyű szivacs
  • mindennapos bőrradírozáshoz

Banszky

2017. november 11.

Nagyon jó kis fogása van,jó az anyaga,nem foszlik szét két használat után. Valóban kicsit "radíroz" sokkal puhább használata után a bőröm. Újravenni nem fogom mert nem egy csodaszer,használok külön testradírt az bőven elég.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

rekeszke

2017. október 10.

Már harmadszor vettem meg, annyira jó! Én napi szinten használom, így azért nem bírja egy évig. Pár hónap után kis darabok kezdenek el lefoszlani róla, ilyenkor már újat veszek. Látványosan puhább tőle a bőröm.:)

rekeszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Ennie86

2017. október 3.

Tök jó ez a szivacs. :) 399 ft-ért vesztegették a dm-ben. Annyira nem karistol de tényleg pihe-puha utána a bőröm. Én minden nap használom, akár egy rendes szivacsot. :) Remélem nálam is kitart 1 évig. :D

Ennie86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

keettee

2015. augusztus 28.

Mostanában a "mert megérdemlem" időszakomat élem...így vettem meg őt is és nagyon elégedett vagyok vele. Erősen le lehetett vele dörzsölni a bőrt és valóban pihe-puha babapopsi a végeredmény. Akkor használom mikor lusta vagyok a házi testradíromat megcsinálni. Állandó lakóm lesz. :)

keettee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Ági87

2014. április 17.

Nagyon durva, és elég erősen ledörzsöli a bőrt, de én pont ezért szeretem. Már több mint két éve csak ilyet használok, és puhább lett tőle a bőröm. Elég sokáig is bírja a gyűrődést, majdnem egy évig megvolt mire annyira elkopott hogy le kellett cserélnem.

Ági87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.