KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Camay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: málnamánia, Módosítva: 2011. december 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Bársonyosan simává varázsolja bőrét és segít megőrizni természetes nedvességtartalmát.

Kiszerelés: 500 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pacsi

2015. augusztus 19.

Régebben nagyon sok Camay tüsfürdőt használtam, annyira egyedi illatuk van! Nagyon szeretem! De sajnos már én sem találkozom velük, már el is felejtettem...pedig ha újra látnám a polcokon 100% hogy újravenném őket :)

Pacsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

black_cico

2012. augusztus 29.

szerettem az illatát, nagyon régen használtam egyszer.. de a DMDM Hydantoin eldöntötte, h többet nem veszek..

black_cico
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

whyteangel

2012. május 22.

Nagyon üdítő illata van, én nagyon ritkán merem használni, de néha kell egy kis változatosság.

whyteangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

kriszta852

2012. április 21.

Szerettem ezt a tusfürdőt.Jó az illata simává varázsolta a bőrömet.De mostanában nem igazán látom a boltok polcain,vagy csak elkerülte a figyelmemet.

kriszta852
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Odil

2012. március 12.

Ha ez a pasztellrózsaszín, őrült szexi illata van, de hamar elillan, és egy kicsit szárít - amiért nagyon haragszom rá, mivel hülyének érzem magam, akárhányszor elcsábulok a polcnál.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

cingarela

2012. február 17.

De régen használtam Camay-t........lehet ezt kipróbálom:)

cingarela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 17.

De régen használtam Camay-t........lehet ezt kipróbálom:)

málnamánia

2012. január 5.

Imádom ezt a tusfürdőt,abszolút kedvenc. Nem szárítja a bőrömet,nagyon finom,tartós illata van. Mindenki megdicsérte eddig az illatát.

málnamánia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.