KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Camea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liv17, az összetevőket feltöltötte: Lisa2112, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szanchi

2017. november 14.

Édesanyám használja rendszeresen, pikkelysömörös a bőre így extra száraz.
Nagyon sok aloeverás terméket kipróbált már, de ez az ami eddig legjobban bevált neki.

Szanchi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Édesanyám használja rendszeresen, pikkelysömörös a bőre így extra száraz.

Liryo

2017. november 11.

Egy szó, IMÁDOM. Annyira jó illata van és habár nem egy puha testvaj nagyon hidratálja az én száraz bőrömet akár egész napra is. Nagyon sok van belőle a dobozkában és az ára is nagyon jó.

Liryo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Lolychan

2017. július 16.

Hatalmas nem. Alig tudom kiszedni a terméket, nehezen dolgozható el, az illatát nem bírom. Nekem sajnos nem vált be :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

GajVivien

2017. július 16.

Én imádom :)
Igaz nehezen szívódik fel, de ha bekenem magam utána annyira puha a bőröm. Ezt már más is észrevette.
Az illatát pedig nagyon sokan dicsérik!
Azt hiszem már négyszer vettem újra :)

GajVivien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Én imádom :)
Az illatát pedig nagyon sokan dicsérik!
Azt hiszem már négyszer vettem újra :)

sunbazsi

2016. december 1.

Borzalmas számomra...illatra, állagra és hatásra is. A kukában végezte sajnos.

sunbazsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

Borzalmas számomra...illatra, állagra és hatásra is. A kukában végezte sajnos.

Csigabee

2016. szeptember 18.

Ha éppen nincs kreatívabb ötletem, mindig ehhez térek vissza. Aranyos a csomagolása, szép a színe, az illata is tetszik, és kellőképpen hidratál. Tuti biztos, hogy jobb testvajat is találni nála, de az árát tekintve abszolút megéri.

Csigabee
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

eszcsy96

2016. január 12.

Ez az első testvaj, amit próbáltam és nagy csalódás volt. Az illata elsőre tetszett de aztán kezdtem érezni rajta valami ammóniás utóillatot, ami borzalmas volt. Nem szívta be a bőröm, még reggel is éreztem, hogy ott van. Maradok a jól bevált testápolóknál.

eszcsy96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 12.

Adrianabusi

2015. november 6.

Nagyon szeretem a Camea testvajakat! Ennek az aloe verásnak annyira finom illata van , hidratálása pedig teljesen megfelelő. Nem értem ,mitől jobbak azok a testvajak amik több ezer Ft-ba kerülnek.

Adrianabusi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 6.

liv17

2015. szeptember 30.

Nagyon jó állagú, könnyen felszívódó krém. Az illata szerintem görög dinnyére hasonlít :)

liv17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract