KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Camea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes illatú tusfürdő, mely a bőrbarát pH-nak köszönhetően minden bőrtípusra ajánlott. Összetételéből adódóan lágyan tisztítja a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

mikkamakka75

2017. május 19.

Híg, nem különösebben jò az illata és nincs habja. Diòhèjban ennyi..

mikkamakka75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 19.

Híg, nem különösebben jò az illata és nincs habja. Diòhèjban ennyi..

Melcsi922

2016. június 30.

Az ibolyás tusija van meg ebből a márkából, de nagyon híg,így gyorsan fogy.Az illata tetszik,de nem marad meg a bőrön.

Melcsi922
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Lisien

2016. június 30.

Édesanyám vett nekem ilyet, hogy, ha ott alszom, akkor ne kelljen cipelnem tusit magammal.
Hát...nem ájultam el tőle. Az illata nekem nem az igazi, szárít és tényleg nagyon híg. A habzásáról meg ne is beszéljünk, mert konkrétan nincs habja, bármennyit is locsolok belőle. Rossz és nem is gazdaságos. Remélem, hogy többé nem nem lep meg senki ilyennel.

Lisien
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

lilla1034

2016. május 29.

Tusolás közben feleannyira sincs (kókusz)illata, mint amennyire a flakonban van. Az állaga nagyon folyós, így gyorsan fogy.

lilla1034
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

jetroh

2016. március 14.

Nagyon kellemes az illata és puha lett a bőröm tőle. Az állaga igen folyós, így hamar kopik:S

jetroh
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Kinga79

2016. március 8.

A Rossmannban vettem, mert meglepődtem, hogy létezik még ilyen,hogy Camea. Az illata is tetszett, de nekem ez a mű kókusz illat. ( az igazi a régi joghurtos Fa, illetve Bettina Barty) A bőröm nagyon szereti, puha, selymes. Maga a termék nagyon fura, nagyon folyik, egyáltalán nem habzik és semmi illata. :), de mivel tisztít és nem szárít, megérdemel 4 csillagot.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 8.

JenniferB

2016. január 14.

Kellemes kókusz illata van, nem mű hatású, viszont sajnos nem érződik tartósan a bőrön. Állaga folyós, mint valami zselé. Nincs nagy elvárásom a tüsfürdőkkel szemben, de ez tényleg gyenge és alapfunkcióját sem látja el rendesen.

JenniferB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 14.

alexa2591

2015. november 28.

2 napja kaptam ajándékba és nagyon megörültem neki mivel mindent imádok ami kókuszos. Kipróbálva is nagyon bejött az illata bár annyira nem erőteljes viszont nekem is az állagával van problémám hogy túlságosan folyik és ha csak egy kicsit szeretnék kinyomni a flakonból akkor is rengetek jön tenyerembe.
Ezt leszámítva nem rossz tusfürdő ár arányban sem de nyilván használtam már ennél azért jobbat is.

alexa2591
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 28.

sziadr

2015. november 24.

Hát mit is mondjak. Rossmannban vettem 400 Ft.-ért, ott helyben megszagolva igen kellemes kókusz illata volt, na mondom még a végén jó is lesz, de sajnos csalódtam. Megvettem, este használtam, eléggé folyós az állaga, normál mennyiséget használtam és már akkor is nagyon dörzsölnöm kellett, hogy valamelyest habozzon. Nem maradt a bőrömön az illata közvetlen fürdés után. Nem fogom újra venni.

sziadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.