KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Canmake

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Anouk, Módosítva: 2017. október 30.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló japán fényvédő, amely könnyed érzetet hagy a bőrön. Kémiai és fizikai fényvédőket is tartalmaz. Nem vízálló. A szilikontartalmának köszönhetően jó sminkalap. Alkohol- és illatanyagmentes.

carmenxo

2018. október 10.

2 tubus után azt kell hogy mondjam, tökéletes. Gyorsan beszívódik, nem hagy furcsa réteget és szép rajta a smink. Páran említették itt az újrakenős dolgot, arról csak annyit megemlítenék hogy minden fényvédő elveszti a hatását 3-4 óra után legyen az kémiai vagy fizikai, tehát igen, ezt is újra kell kenni. Aki sminkalapnak használja és emiatt nincs lehetősége erre annak ajánlom a fényvédős púdert, azzal meg lehet oldani ezt a problémát:)

carmenxo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

Nittuska

2018. augusztus 26.

Egynek elment de biztosan nem fogom újra venni, van ennél szebb összetevős fényvédő is..
Sőt ami jobban véd is mint ez..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Sőt ami jobban véd is mint ez..

PSophiee

2018. augusztus 24.

A Fényvédő. :) Legalábbis az állagát tekintve, mert nagyon szépen mutat a bőrön, és a smink is szuper és tartós rajta. Hamar beszívódik, és semmilyen réteg és fura érzet nem marad utánna, és hidratál is egy kicsit.
De... Valaki itt említette előttem a szeplőket és az újrakenést, és ez is igaz sajnos. :(
Strandra és sokáig napon tartózkodásra nem ez lesz a legjobb választás. De én akkor is imádom, már a sokadik tubust rendeltem újra belőle.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Kata lizator

2018. július 15.

Sajnos ezt újra kell kenni, különben az ember beszeplősödik nap végére. :-) Pedig elég nagy mennyiségben használtam a bőrömre. Szóval ha el akarom kerülni az újrakenést, akkor másik fényvédővel kell kombinálnom, ami fizikai... ami viszont engem kissé szárít. Szóval újra nem fogom venni, az ára miatt, de úgy gondolom, hogy akkora a teljesítménye mint egy átlagos, csak kémiai fényvédőnek.
Én a Skinfood watery sun gel-jével szoktam kombinálni, és erre sminkelek. Így működik a dolog.

Kata lizator
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Tuti

2017. október 30.

Ohmybrush Viki oldalán bukkantam rá erre a fényvédőre. Először nem mertem kipróbálni, mert az eddigi fényvédőmmel nagyon meg voltam elégedve, de az ennél drágább volt. Így végülis úgy döntöttem, hogy adok egy esélyt neki már az ára miatt is. Nem bántam meg sőt jobban szeretem már mint a régit. Nem hagy világos réteget a bőrömön, csak egy picit lesz fényesebb, nagyon jó az állaga is. Biztos újra fogom venni.

Tuti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Dorcsa

2017. szeptember 10.

Fényvédő kutatásban voltam és nem ezt választottam magamnak, viszont a huginak belenyúltam a tutiba. Mikor mondta, hogy mennyire szereti én is próbáltam párszor az övét, és tuti, hogy ez lesz a következő fényvédőm. Minden igaz, amit előttem leírtatok róla. Hidratál, tök jó sminkalap, szépek az összetevői, nem zsírosít, nem szárít. Könnyen kenhető, nem hagy semmilyen undi, fura, zavaró réteget. Egyszerűen mindent tud!!! <3

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

anna990

2017. július 31.

Most rendeltem újra harmadszor. Illatmentes, sárgás színű, könnyű, géles krém. Felkenéskor vizszerű lesz az állaga, nagyon frissítő érzés; gyorsan beszívódik, semmilyen olajos réteget nem hagy maga után, az ember bőre inkább hasonlóan bársonyos lesz, mint egy szilikonos primer után. A finise bőrfényű, de van benne valami, amitől egy visszafogott ragyogást is ad. Fizikai fényvédőket is tartalmaz, de semmilyen fehér réteget nem hagy, ez számomra kicsit meglepő.
Nálam egy tubus átlagosan 2 hónapig bírja, pedig nem spórolok vele. A smink szuper tartós lesz rajta, így én esténként is használom, ha megyek valahova.
Egyébként teljesen véletlenül bukkantam rá, kíváncsiságból rendeltem meg, azóta ez az egyik szent grál a rutinomban. Ameddig nem találok valamit, ami ennél is jobban lenyűgöz, újra fogom venni, elképzelhetetlennek tartom nélküle a fejem.

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

kiskacsa01

2017. július 3.

Annyi de annyi fényvédőt kipróbáltam már, PC-től a patikain át a koreaiig. Voltak közöttük jók, de EZ, EZ A LEGESLEGJOBB!!! Már a harmadik tubussal fogyasztom, télen- nyáron tökéletes. Nem hagy kellemetlen réteget az arcomon, szépen beszívódik, a szemem sem csipi, pedig amikor kontaktlencsét használok igen érzékeny a szemem. Az alapozó úgy áll rajta mint a cövek :) Egyetlen hátránya hogy hamar fogy, kb egy hónapig bírja egy tubus mindennapos használat mellett, de megéri. Azt hiszem vele megtaláltam a tökéletest, nem kísérletezek tovább.

kiskacsa01
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

aylobi

2017. május 12.

Nagyon jó fényvédő, szépen lehet kenni és még hidratál is.Nem okozott semmi problémát, szépen kitölti a bőr felszínét a szilikonnak köszönhetően, szép és egégészséges bőrfényt eredményez, nem zsírosit. Japánból gyorsabban ide ért a termék mind Koréaból. Egy szó mind száz "must have" termék.

aylobi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 12.

pattybaba

2016. december 13.

Na ez már döfi!!!! Szuper ez a fényvédő, borzasztóan örülök, hogy rátaláltam ohmybrush Viki oldalán -puszi érte. Csodásan beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzetet, nem fényesedik át a nap során, és remekül lehet rá sminkelni.
Akik allergiások a kémiai fényvédőre is nyugodtan kilróbálhatják, én sem használok kémiai fényvédőt, mert beutálisan csípi a szemem, viszont ez nem okozott semmilyen irritáxiót. Egy szó mint száz: mindenkinek ajánlom!!!

pattybaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Sodium Hyaluronate

Más néven Uvinul A. Kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak (max. 354 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is.

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.

A Yoshino cseresznyefa leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionálóként használt összetevő. E szerint a forrás szerint csökkentheti a bőr irritációját, csillapíthatja viszketést, valamint serkentheti a haj növekedését.

A réti legyezőfű kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, a bőr komfortérzetét növelő, szagokat, ízeket semlegesítő hatású összetevő. Paula Begoun nagyon jó összetevőnek tartja, mivel szalicilsav-származékainak köszönhetően kiváló gyulladásgátló hatással rendelkezik. Cseranyagai elősegítik az összehúzódást és a sebgyógyulást.