KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Caola

Ár:   417 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Elpusztítja a vírusok, baktériumok, gombák 99,99 % -át bőrfelületről. Bizonyítottan véd a H1N1 vírus, és a két legellenállóbb vírustörzs ellen is. E-vitamin és B5 provitamin (panthenol) tartalma révén nem szárítja a bőrt. Bőrápoló összetevőinek köszönhetően hidratálja a bőrt. Használata után a bőr nem ragad, kellemes illatú lesz. Praktikus 50 ml-s kiszerelésnek köszönhetően könnyen elfér kitáskában, ridikülben is. Repülőre is felvihető. Használata ajánlott influenzás időszakok idején, utazáskor, tömegközlekedési eszközökön, játszótereken, fitness termekben, munkahelyen, amikor nincsen lehetőségünk kezet mosni. Víz és szappan nélkül használható.

6 féle illatban kapható: zöld tea, hibiszkusz, gránátalma és áfonya, Kids és For Men

Mona29

2018. október 15.

Tesztelésre kaptam a hibiszkuszosat és a gránátalmásat. Mindkettőről csak jó dolgokat tudok mondani. Nagyon jól tisztítanak, nem marad ragacsos érzés utánuk. Az illatuk finom, nem túl erős, nekem nem is marad meg a kezem, szóval ha úgy adódik, nem zavar pl. hambi evés közben a hibiszkusz. Az állaga is jó: folyékonyabb géles, de nem folyik szanaszét az ember kezén. A mérete pont jó: kényelmesen elfér a táskában, de viszonylag sok használatra való adag van a flakonban. A kupakja jól zár, még nem történt baleset a táskámban. Szerintem, ha elfogynak, ennél maradok. ;)

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Ophelia

2018. augusztus 17.

Tesztelésre nyertem az áfonyás és a hibiszkuszos illatú gélt. Az áfonyás illatáért meg vagyok veszve, sokszor csak amiatt használom hogy érezzem. :D nyáron sokszor jól jött strandon, fesztiválon. Az állaga szerintem pont jó, nem folyik, nem túl sűrű, és ami kimondottan pozitívum, hogy nem ragad.

Ophelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

pinupnicky

2018. augusztus 9.

Megnyertem tesztelésre. Olyan helyen dolgozom, ahol nem elhanyagolható szempont a higiénia. A hibiszkuszos illatú nagyon kellemes, egyátalán nem ragacsos utána a bőröm. Egyéni illata van és elég tartósan megmarad. Ez maximális csillagot érdemel és biztosan meg fogom venni, ha ez elfogy.
A gránátalma és áfonya illata ugyanolyan, mint a Higeen Erdei gyümölcsös illata, ami nem épp a kedvencem. Elég édes az illata, ebből kifolyólag ennél éreztem ragacsosságot a bőrömön, pedig ugyanannyi mennyiséget használtam, mint a másiknál. Ennek maximum 3 csillagot adnék. -1 a ragacsosság miatt és -1 az illata miatt. A 99,9%-os ígért baktérium pusztítást nem tudom véleményezni, ugyanis nincs itthon laborom, amiből kiderülne. :) De megbízom a Caola gyártóiban. A többit is ki fogom próbálni.

pinupnicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

dodika2001

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 1.

Tesztelésre kaptam. Az illattal nincs problémám, nem hagy ragacsos érzetet használat után, teszi a dolgát. Az egyetlen problémám a csomagolással volt, elég gyenge a kupakot tartó kis műanyag fül, ezért kap csak négy csillagot

dodika2001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

dori1993

2018. július 31.

Tesztelésre kaptam két illatot is, Gránátalma&áfonyásat és Hibiszkuszosat. Nem érzek hatalmas különbséget az illatuk között, főleg alkohol szaguk van (mint minden kézfertőtlenítőnek). Teszik a dolgukat, nem ragad használat után a kezem, tisztábbnak érzem őket. Nem mondanám, hogy más fertőtlenítőnél jobbak lennének, de tudják amit egy kézfertőtlenítőtől én elvárok, szóval mehet az 5 csillag :)

dori1993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

vikica00

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

A Rossmann saját márkás kézfertőtlenítője nem vált be,így úgy gondoltam itt az ideje kipróbálni egy másikat.
A gránátalma-áfonya kombóra esett a választásom. Nagyon szeretem az illatát,kellemes. Állagra is jó,nem folyik szanaszét. Nem ragad,a kezemet pedig nem szárítja. Praktikus ez az 50 ml-es kiszerelés. Szerintem sokáig elég lesz. Minden stimmel vele,nincs panaszom rá

vikica00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

fanninad

2018. június 16.

A zöldteás változatot használom egy ideje. Az (utó)illatát szeretem, de amúgy maga a termék nekem semmi különös. Néha kicsit túl folyósnak éreztem, de ez lehet, hogy csak a meleg miatt volt. Viszont jó, hogy végre 50ml a régi 120 helyett, amit pl repülőre nem lehetett felvinni (a flakon űrtartalma számít csak).

fanninad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.