KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Caola

Ár:   417 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. június 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Elpusztítja a vírusok, baktériumok, gombák 99,99 % -át bőrfelületről. Bizonyítottan véd a H1N1 vírus, és a két legellenállóbb vírustörzs ellen is. E-vitamin és B5 provitamin (panthenol) tartalma révén nem szárítja a bőrt. Bőrápoló összetevőinek köszönhetően hidratálja a bőrt. Használata után a bőr nem ragad, kellemes illatú lesz. Praktikus 50 ml-s kiszerelésnek köszönhetően könnyen elfér kitáskában, ridikülben is. Repülőre is felvihető. Használata ajánlott influenzás időszakok idején, utazáskor, tömegközlekedési eszközökön, játszótereken, fitness termekben, munkahelyen, amikor nincsen lehetőségünk kezet mosni. Víz és szappan nélkül használható.

6 féle illatban kapható: zöld tea, hibiszkusz, gránátalma és áfonya, Kids és For Men

fanninad

2018. június 16.

A zöldteás változatot használom egy ideje. Az (utó)illatát szeretem, de amúgy maga a termék nekem semmi különös. Néha kicsit túl folyósnak éreztem, de ez lehet, hogy csak a meleg miatt volt. Viszont jó, hogy végre 50ml a régi 120 helyett, amit pl repülőre nem lehetett felvinni (a flakon űrtartalma számít csak).

fanninad
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.